آتوسا والی از فحاشان به پرچم شیروخورشید در بازی فوتبال زنان ایران و سوئد شناسایی شد

107_first_frame
اطلاعیه تیم رودست در خصوص شناسایی یکی از فحاشان به پرچم شیروخورشید در بازی فوتبال زنان ایران و سوئد
تیم رودست در عرض کمتر از 24 ساعت یکی از فحاشان به پرچم شیروخورشید در هنگام بازی فوتبال زنان ایران و سوئد در شهر یوتبری را شناسایی کرد..

«آتوسا والی» Atoosa Vali یکی از زنانی بود که با رکیک ترین فحش ها به میهن پرستانی که پرچم شیروخورشید را برافراشته بودند، عوامل جمهوری اسلامی را تحریک می کرد تا به میهن پرستان حمله ور شوند..
طبق اطلاعات بدست آمده این خانوم مرتب به ایران رفت و آمد دارد، تیم رودست پیگیر می باشد تا بفهمد نوع اقامت این خانوم چگونه بوده زیرا اگر این خانوم با اقامت سیاسی در سوئد سکونت دارد، حق حمایت از جمهوری اسلامی و سفر به ایران را ندارد..
(عزیزانی که از نوع اقامت این خانوم آگاهی دارند به ما اطلاع دهند تا اقدامات لازم در خصوص این خانوم از طریق اداره مهاجرت سوئد صورت پذیرد)
فحاشی های این خانوم غیرقابل بیان است و تنها میتوانیم بگوییم الفاظی که این خانوم در حمایت از جمهوری اسلامی بر علیه ایرانخواهان بکار برد، سربازان جوان در پادگان ها نظامی بکار نمی برند..
تیم رودست آدرس فیس بوک این شخص را در زیر قرار میدهد و بابت مسائل اخلاقی از انتشار شماره تلفن و آدرس سکونت ایشان که در شهر بروس Borås, Sweden می باشد، خودداری می کنیم..
بزودی تمامی فحاشان و عوامل جمهوری اسلامی که جلوی میهن پرستان را برای برافراشتن پرچم شیروخورشید در ورزشگاه میخواستند بگیرند را شناسایی و به ملت ایران معرفی می کنیم…
رودست
برای دیدن اتفاقات ورزشگاه به ویدیو زیر مراجعه کنید

2 نظر برای “آتوسا والی از فحاشان به پرچم شیروخورشید در بازی فوتبال زنان ایران و سوئد شناسایی شد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s