آبروریزی در کنسرت لاس وگاس گوگوش و ابی+عکس

Untitled 1810

چند روز پیش یعنی 27 دسامبر 2014 کنسرت خانوم گوگوش و آقای ابی در شهر لاس وگاس با حاشیه های فراوان و شکستی سنگین برگزار شد.

شهرام شهرابی کنسرت گذار مطرح لاس وگاس که بنا بر شنیده های تا کنون به خیلی از خوانندگان بدهکار میباشد، برای کنسرت ابی و گوگوش سالنی 12 هزار تنی را در نظر میگیرد و مجموع هزینه هایی که پیش از کنسرت بابت تبلیغات و سالن و….. میپردازد نزدیک به 400 هزار دلار میشود.

با توجه به تبلیغات سنگین و هزینه های سرسام آور شب کنسرت تنها 3500 تن شرکت می کنند که 500 تن از این تعداد به صورت افتخاری و بدون خرید بلیط وارد سالن می شوند، که این مسئله در بهت برگزار کنندگان و خوانندگان کنسرت باعث جنجال هایی می شود.

در گام نخست آقای ابی صدایش در می آید و می گوید چرا به خانوم گوگوش پول دادید و به من هنوز پول نپرداختید و اگر من پولم را دریافت نکنم روی صحنه حاضر نمی شوم، در این هنگام خانوم گوگوش که شنیده می شود با شهرام شهرابی در برگزاری کنسرت شریک هست با ناراحتی به آقای ابی می گوید، کی گفته من پولم را دریافت کردم.

در همین اوضاع آقای شهرام شهرابی کنسرت گذار سکته می کند و راهی بیمارستان می شود، البته کسانی که آقای شهرابی را می شناسند می گویند ایشان از قصدی چنین کرده و خواسته به قول معروف فیلم بازی کند.

شهرام شهرابی

در نهایت با وساطت برخی از چهره ها گوگوش و ابی وارد صحنه می شوند، و آقای ابی برای اینکه از دل خانوم گوگوش در بیاورد در روی صحنه بارها دست ایشان را می بوسد، تا جایی که خانوم گوگوش در یک صحنه می گوید: بسه دیگه چقدر منو می بوسی…. این حرف خانوم گوگوش به آقای ابی به قدری بلند بوده که خیلی از شرکت کنندگان که در سه ردیف جلو نشسته بودند به خوبی صدا خانوم گوگوش را می شنوند.

همانگونه که در عکس می بینید خانوم گوگوش با نگاهی خشمگین به ابی نگاه می کند.

البته این عکس مربوط به کنسرت شهر کلن دو روز قبل از لاس وگاس می باشد و جالب اینجاست تا این لحظه خانوم گوگوش و ابی عکسی از کنسرت لاس وگاس در  فیس بوکشان قرار ندادند

Untitled 1810

البته هفته پیش هم کنسرت ابی و گوگوش در لندن برگزار شد که جناب ابی اینقدر مست کرده بودند بر کف سالن طاق باز دراز کشیدند که باعث ناراحتی خانوم گوگوش شده بود.

Untitled 1811

و اما دلیل حضور کم مردم به کنسرت های ستارگان موسیقی ایران چیست؟

براستی بر سر ستارگان و موسیقی ایران چه دارد می آید؟

امید دانا

پانوشت

گفته های این نوشتار به استناد از منابع موثق و مشاهدات شرکت کنندگان نوشته شده است.

54 نظر برای “آبروریزی در کنسرت لاس وگاس گوگوش و ابی+عکس

   1. در این شرایطی که ما در دنیا داریم ،در حالی‌ که مردم عزیز ایران در زیر فشار شکنجه ،آعدام فقر و تنفرشی اجباری هستند ،به نظر می‌‌رسد آنهائی که در این کنسرت‌ها شرکت می‌‌کنند نه‌‌ ایرانی‌ هستند نه‌‌ انسان،چه که سعدی گفته چون عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو‌ها را نماند قرار تو که از محنت دیگران بی‌ غمی نشاید که نامت نهند آدمی‌

  1. شما اصلا نگران شرایط مردم ایران نباش.بیا کنسرت های داخلی رو ببین که چقدر مردم استقبال میکنن و چطور برای یکی ک یکصدم گوگوش و ابی هم نیست چکار میکنن.از مردمی میگی که یکی از خوانندگان جوون با حداکثر دوتا آلبم فوت کرد تمام همین مردمی که شما غصه شون رو میخوری یک هفته از تو خیابون نمیشد جمعشون کرد.پاشایی رو میگم.ضمنا از این حرفای مفت هم دست بردارید که ابی گفته پولمومیخوام گوکوش هم ناراحت شده نماینده دیدنیها هم از قضا در ردیف اول بوده و شنیده و …..دست بردارین بذارین هرکی کارشو بکنه.شما منظورم دیدنیهاست تنور سایتت رو با خبرای واقعی و مهمتر گرم کن.

   1. ببین، همین خواننده عزیز که میگی با اون شرایط جسمی بهترین اجراها رو برگذار کرد، همه کنسرتهای داخلی سگش می‌ارزه به اون لس انجلسیهای دوزاری

   2. کی گفته یک صدم ابی و گوگوش نیستند!!؟؟
    برو بابااااا
    دوران گوگوش و ابی دیگه تموم شد
    گوگوش و ابی رو من تو بزرگشون کردیم هر زمان هم که بخوایم فراموششون میکنیم..الان هم زمانش رسیده.

 1. دليل اصليش اينكه مردم از اينها خسته شدند
  و لس انجلس خواننده جديد خوبى به بازار نداده
  تا 10 سال ديگه همه اى اينها بايد برن كنار (چون همه بالاى 70 سال سنشون ميشه)
  و خواننده هاى داخل ايران ميشن همه كاره
  در اصل شدن، محسن يگانه هفته پيش تو لس انجلسSOLD OUT شد
  تمام زنها با روسرى رفتن باهاش عكس گرفتن
  بدليل اينكه كسى نيست كه بخواد راه اينها رو ادامه بده، در عوض خواننده هاى داخل ايران همه جوان و تازه كار هستند
  جريان رها اعتمادى چيه؟

 2. to hasoodit mishe ke singerhaye irani daran tu concertaye 12 hezar nafare barname ejra mikonan??? chera inghad hasoodi mikonin? oun concert sould shod

 3. Afarin be khanome Gita ke ba sheri as Sadi asle matlab ro ada kardan. ye melati inghadr bigheirat ke hameh chio faramoosh kardan va faghat donbaleh concert ino oon hastan.

 4. 35 سال است در امریکا زندگی می کنم ولی هیچ وقت در هیچ کنسرتی شرکت نکردم,حتی 2 بار هم از دوستانی که خود در کنسرت بودند ،صمیمانه ورودی مجانی داشتم ولی حاضر به رفتن نبودم،خیلی زود فساذ ایرانیان را در آمریکا دیدم ،نه فقط هنرمندان ،در تمام اقشار ایرانی این فساد را می بینی.کلا فساد در ایرانیان چه داخل و چه بیرون نهادینه شده.

  1. سلام برای من هم دقیقا همین طور بوده.از یک طرف اون محیط گرم و شاد رو که جمعیت ایرانی شکل میده دوست داشتم٬از یک جهت چندبار که قدیم ها٬شاید بیست سال قبل توی چند تا از این کنسرت ها بودم٬ناگهان خودم را تنها تر از تنها در خونه خودم حس میکردم.همه رابطه هاو برخوردهاو سلامها حساب شده بود. به نظرم می امد هر چه موقعیت مالی و اجتماعی بالاتر و کلا هر چه کم مشکل تر٬کسی بود
   دورش بیشتر و بیشتر دوست و ادم جمع شده بود.این جعها من را غمگین میکرد. میدیدم در جمع ایرانی هم که یک گوشه ای از قلبم همیشه دوستشون دارم هم میشه در اقلیتی کوچک و تنها بمونی ویک گروهی تو رو توی خودش راه نده.باقی دنیا هم انسانهاهم اول خوب تحلیل و حساب میکنند که چه داری ٬چه عرضه میتونی بکنی٬ در واقع بعد روی ادم حساب باز میکنند.

 5. این حرفها دروغ محض هست من خودم در کنسرت بودم حدود 90درصد سالن پر بود همه چیز به خوبی برگزار شد در کنسرت دو شب قبلش در هتل پلازا شب کنسرت کامران و هومن و منصور دعوا شده بود که دلیلش رو من نمیدونم

 6. اين بعيده درست باشه چون من حضور داشتم و لباس خانوم گوگوش قرمز بود و لباسشون ايني كه در تصوير هست نبود

  1. عزيزم بالاى عكس. را بخوان شما نوشته كه. اين عكس مربوط به جاى ديگرى است. شما ها چرا. دقت. نمي كنيد فقط ميخواهيد …….

 7. دروغ محضه من خودم در كنسرت بودم همه چي عالي عالي برگزار شد و حدود 90 درصد سالن پر بود و اجراشون هم فوقالعاده زيبا بود .

 8. How many times people must pay to hear the same old songs of <Ms. Googoosh or Mr. Ebby. Can someone remember how many concerts Ebby has had last year. I saw their concert in Toronto, not even one new song from Googoosh or Ebby. Every song was from 35 years ego. She has not been able to have even one song she can sing who has been done last 35 years.

 9. دوست عزیز کسی که سکته قلبی کنند درجا میبرند ای سی یو یا سی سی یو یا ای تی یو میبرند.واگر به بحش مراقبتهای ویژه نبرند خطر جانی ممکن است بیمار را تهدید کند. این اتاقی که این بابا درش یکی ازش عکس گرفته به این صورت است که اگر هر کسی در نورث امریکا(کانادا و ایالات متحده-اروپا را نمیدانم) برود بیمارستان و بگوید قلبشدرد میکند و یا این چیزها میبرند بهش دستگاه وصل میکنند و نورا قلبی میگیرند و 12 تا 24 ساعت طرف را نگه میدارند.و اگر مشکلی هم نداشته باشد زودتر هم مرخص میشود.

 10. چرت و پرت. قرار نیست شما با هر کسی که مشکل دارین هر چیز غیر ۰مستندی رو بگی. من تو کنسرت دوبی این دو نفر رفتم. ابی اونجا هم دست گوگوش رو دو بار بوسید. حالا شما برو حرف از خودت در بیار. خواننده ای مثل ابی هزار بار از سر موسیقی بدونصاحب و در تبعید ما زیاده.

 11. من خودم آنجا بودم. یک افتضاح به تمام معنا بود. هیچ چیز سر جای خودش نبود. افتضاح کامل بود.

 12. من خودم كنسرت لندن بودم و ديدم كه ابي روي صحنه دراز كشيد ولي كسي إز أين موضوع ناراحت نشد واسه اينكه ابي خواننده حرفه اي هست و اين چيزها تأثير در صدا و ديد تماشاچيان نداشت ،و اين در صورتي است كه خوانندهاي خارجي گاهي أوقات لباسشان را هم در مياورند ولي كسي حرفي نميزند …چون بايد اينرو قبول كرد stage متعلغ به خواننده است،من خواهش ميكنم به جاي نوشتنه دروغ و شايعه حقيقت را بنويسيد و با ذهن مردم بازي نكنيد..

 13. و اما دلیل حضور کم مردم به کنسرت های ستارگان موسیقی ایران چیست؟
  براستی بر سر ستارگان و موسیقی ایران چه دارد می آید؟
  امید دانا

  Abol*Hassan Danesh

  I ask one zillion dollars for this brief comment. take it or leave it…

  There is always war between stars….stars that over stay over a long time in the sky of other . . the tiny light of star is every thing….countries gradually will be devoured and the the light of
  their star light will be extinguished

 14. حکما فرموده اند-دردیاری که هنرپیشه(منظورخواننده های شهرفرشتگانه)به مطرب گویند…خاک عالم به سرمردم صاحب هنر است!
  البته همیشه گفته شده هنرنزد ایرانیان است وبس..منتها هنرمند داریم تا….هنرمند! اخه ادم عاقل وبا اصالت میره وقت وپولو اعصابشو هدر میده وخراب میکنه که ابی مطرب یا اون یکی….شهرام کی رو ببینه که روی سن میخوابند!الهی نوربه قبرمرتضی پاشایی بباره

 15. ايران فقط درًفاصله زماني كوتاه هنرمندان بسيار خوبي به كشور آراءه داد. از همه نوع چه إيراني چه پاپ چه محلي وًهر نوع ديگر. اين مسءلهً هيچ وقت در تاريخ هيچ كشوري سابقه ندارد. موسيقي از هر نوعش با كيفيتها ي خوب توليد شد اگر چه اهنگهاي كوچه وبازاري هم بود چون مردم ميخواستند وًهمه نوع موزيك فولكلوريك و محلي. تمام جشنها و پارتي هاي مردم چه در داخل و چه در خارج هنوز با موزيك انً دوران گرم و همين خوانده ها برگذار ميشود. خوانده هاءي كه عقب افتاده گان انها را لوس انجلسي ميدانند هم به شادي مردم تا توانسته اند كمك كرده اند و هزاران نفر را در سر تأسر دنيا به پايكوبي و نشاط أورده اند. براي اطلاع عقده أيها و قشري هاي انقلاب زده و چارًواداران ناب انقلابي، هنرمندان در أوس أنجلس هستند چون أجازه ندارند در ايران باشند و أوس أنجلس مركز موزيك دنياست.

 16. سلام امید جان
  مطلب بسیار قشنگی برای روشن شدن مردم گذاشتی . دستت درد نکنه واقعا.
  اولا تاریخ مصرف ابی و گوگوش خیلی وقته تموم شده. هنرمندی که خودش رو بسازه بره روی سن ، دیگه هنرمند نیست. در ضمن بسیاری از این لوس آنجلس نشینها ( البته توهین نشه، نه همشون ) ایرانی نیستند!‌آمریکایی هم نیستند ! گمشدگانی هستند که مال هیچ کجا نیستند و باید برای نجاتشون صدقه داد.
  و اما نکته دوم اینکه شما نازنین خودت رو زرتشتی معرفی کردی که مبارک است و تحسین بر انگیز و یک اتخاب آزاد. ولی این خواهان نظام پادشاهی دیگه چیه؟! تو اهل امیدی و دانا هم هستی. آدم دانا می دونه که عصر پادشاهی دیگه تموم شد. تو که چنین دلسوز و پر شور و فرهیخته ای، چرا به دنبال پادشاهی هستی؟! یک کودک ده ساله ایرانی هم می دونه که عصر پادشاهی تموم شده! آلان پادشاه سوئد کارش اینه که کلاه پر قو سرش بذاره و لب دریاچه ها ماهی بگیره بنده خدا!
  به دنیایی نو بیندیش ، اگر واقعا دانایی!

 17. عمرشون تموم شده،اونموقعی که قاچاقی فیلم ویدیویی اینا رو تهیه میکردن با شرایط الان فرق داره.
  دیگه باید به فکر کفنشون باشن.
  درثانی تو یوتیوپ شهرام شپره همه این حرفا و پول پرستی اینا رو توضیح داده برین ببینین،هرچند گوگوش و ابی رو نگفته

 18. چرا چرت و پرت میگی اقای نامحترم.ابی در تمام کنسرت ها دست خانوم گوگوش رو میبوسند.در تمام کنسرت ها هم خانوم گوگوش گفتن تو میکروفون که بگین منو کمتر ماچ کنه بعد از هر اهنگ منو ماچ میکنه.بعدشم یه کم حداقل یوتیوب رو نگاه کن کنسرتای این دو بزرگ ستاره همیشه پره.گوگوش به تنهایی چندچرا چرت و پرت میگی اقای نامحترم.ابی در تمام کنسرت ها دست خانوم گوگوش رو میبوسند.در تمام کنسرت ها هم خانوم گوگوش گفتن تو میکروفون که بگین منو کمتر ماچ کنه بعد از هر اهنگ منو ماچ میکنه.بعدشم یه کم حداقل یوتیوب رو نگاه کن کنسرتای این دو بزرگ ستاره همیشه پره.گوگوش به تنهایی چندین و چند بار سولد اوت کردن حالا که دیگه ابی هم در کنارشونه.این مزخرفات چیه میگی.
  اونایب که نوکیا تیاتر گوگوش رو یادشون یا بریم قبل تر کدوم خوانندس که بعد از 22 سال بیاد و بخونه ین و چند بار سولد اوت کردن حالا که دیگه ابی هم در کنارشونه.این مزخرفات چیه میگی.
  اونایب که نوکیا تیاتر گوگوش رو یادشون یا بریم قبل تر کدوم خوانندس که بعد از 22 سال بیاد و بخونه
  و هرشب کنسرت هاش فول باشه.گوگوش داره از سه سالگی میخونه برای مادر ماور بزرگ من برای مادر بزرگ من برای مادر من برای من.ماشالله شون هم بشه هنوزم که هنوزه خریدار دارن.حالا ادم حرف حق بزنه ابی تو کنسرت زیاد سوتی میده ولی هنوزم ابیه.
  این مزخرفات که میگین دورشون تمومه و نمیدونم از این چرت و پرتا برن همون محسن یگانه و چه میدونم فرزاد فرزین رو گوش کنن لیاقتشون هموناس.شما دارین گوگوش رو با این جوجه ها مقایسه میکنین.ببینم کدوم اینا میتونه بیاد و کویر رو بخونه کدومشون حتی جرات داره سمت اهنگ جاده بره کدومشون اون قدر صداشون حجم و قدرت و وسعت داره اصلا از اینا گذشته کدومشون نفسش به گوگوش میرسه که هنوزم که هنوزه جاده رو مثل اهنگ اصلیش میخونن.
  برین چرت نگین.یکی از این خواننده هاتون که میگین 22 سال نه 10 سال نخونه ببینم کی دیگه اینارو یادش میمونه.گوگوش هنوزم تو کنسرت هاش داره میخونه و به موقعش میرقصه و به موقعش قدرت بازیگریش رو رو میکنه و به موقش هم احساسات واقعیش رو نشون میده.این خواننده هایی که شما میگین تو کنسرتاشون فالش میخونن بعضا یعنی یه فاجعه که یه خواننده اهنگ خودش رو فالش بخونه.
  بعد اینا میخوان جای گوگوش و ابی رو بگیرین خنده داره .کیه که صدای گوگوش رو گوش کنه و مجذوب این زن نشه.کیه که وقتی میاد رو صحنه کشته میده مردم به حاطرش از سد محافظا رد میشن که برن رو صحنه و یه ثانیه دستش رو ببوسن و برای تک تک حرفام فیلم و سند و نوشته دارم.
  برین برین که لیاقتتون همون یگانه و امثال یگانه هست که یه نفس گیریه درست تو کنسرت بلد نیستن.
  یعنی واقعا نمیدونم چی بگم که لایق شما باشه فقط و فقط و فقط همین رو میگم لیاقت خواننده ی خوب و اهنگ درست و درمون شنیدن ندارین.

  1. از خدا برای شما شفا میخواهم اینجانب نوشتم خانوم گوگوش از بوسیدن مکرر ناراحت شدند شما چی میگی مگر ما گفتیم در همه جا نمیبوسند اصلا متن گزارش را خواندی اینجا همینجوری هی تایپ میکنی :]

  2. حرفت درسته داداش …هنرمندای قدیمی مخصوصا گوگوش کارشون درسته … واقعا قدرت اجرای گوگوش بی نظیره همه اینو میدونیم حتی داریوشم گفته در مصاحبش…..خوندن خیلی از کارای گوگوش کار هر کسی نیس

  3. واقعا این که دوران یه خواننده تمام عیار اونهم در کشور ما که بعد از انقلاب 5تا خواننده درت حسابی هم هنوز نیومدند،احمقانه است.درضمن جناب دست از چرت و پرت گویی بردار .وقتی اتفاقی این نوشته رو خوندم به نظرم اومد یه نوجوان نادان 14 ساله اینا رو نوشته.

  4. آفرین بر تو حمیدرضا جان!
   از این نوشته های سفارشی اطلاعات جمهوری اسلامی همیشه تو این سی سال گذشته بوده و هست مهم ما مردم هستیم که فرق بین الماس و پشمک رو به خوبی میدونیم.
   اگر ابی و گوگوش و داریوش و ستار هم تو ایران کنسرت میتونستند بذارند و هر شب هم کنسرت برگزار میکردند باز تا ماهها کنسرت ها در شهرهای مختلف ایران با آخرین حد گنجایش پر میشد.
   خود اکبر خوش گوشت که از تروریست های وزارت اطلاعات نظام هست همین چند ماه پیش در یکی از مصاحبه هاش راجع به کنسرت های بچه های داخل ایران که در آمریکا و اروپا انجام میشه گفت پول بلیط اینها رو ما میدیم یعنی عوامل خود نظام! امید دانا به عنوان یکی از مزدوران صادراتی جمهوری اسلامی اکبر خوش گوشت ( خوشکوشک ) رو خوب میشناسه میتونه زنگ بزنه ازش بپرسه.
   به هرحال از مزدورهای صادراتی جمهوری اسلامی که کارشون سیاه نمایی راجع به اپوزیسیون واقعی نظام و رضا پهلوی و خواننده های مردمی و ….. دیگر شخصیتها هست از این نوشته های آبکی و آب دوغ خیاری بیشتر انتظار نمیره

  5. حلالت پسر من خودم عاشق ابی هستم و از هر لحاظ برتر می بینمش ، مقایسه با دیگر خوانندگان ولی
   توی کشور هم خوانندگان خوب هم وجود داره و باید بگم با اونجای حرفت که گفتی محسن یگانه یه نفس گیری درست نمیتونه بکنه مخالفم : شاید اشتباه کرده شاید هیجانی بوده و هرچیز دیگه .
   لازم نیست بخاطر اینکه یک عده میگن خوب نیستن و دورانشون به سر اومده ناراحت بشی چرا ؟ چون میدونم خیلی کسایی مثل من هستن که اگه ابی تا 100سالگیش و بیشترشم کنسرت بزاره مثل من حتما میرن و براشون دیگه اونموقع صداش مهم نیست چون هرکاری که نکنن اونها ستاره شدن و مردم دوستشون دارن مثل هایده و مهستی.
   تمام

 19. من كنسرت نوستالوژى اين دو عزيز رو رفتم ولى نه تمام گفته هاى شما بلكه بخشى از آن را تأييد ميكنم متاسفانه ابى عزيز بقدرى مست بود كه چندين جا ترانه از يادش ميرفت و خانم گوگوش وجورش رو ميكشيد. دائم ميكروفون رو پايين مياورد كه مردم فرياد ميزدند «صدا پايينه»
  در ضمن اين دراز كشيدن روى سن هم داستان خودش رو داره اينو از اين جهت ميگم چون من اونقدر كنسرت ابى رفتم كه توالى آهنگهاشو و كارهايى رو كه ميكنه ديگه حفظ شدم
  اين دراز كشيدن مربوط به سوگلى آهنگهاش «پوست شير» است اونجا كه ميگه «واسه سادگيت بميره » همونجا خودش رو رو زمين ميندازه .
  اونهايى كه دفعه اول با چنين صحنه اى مواجه ميشن هول ميكنن كه حتما ابى پس افتاده ولى ايچنين نيست

 20. دراز کشیدن ابی ربطی به مستی نداره ایشون بارها در اجرای ترانه پوست شیر در قسمت واسه سادگیت بمیره این کار رو میکنه آخه یکی نیست بگه وقتی آدم انقدر مست کنه که نتونه حتی فکر کنه که داره چکار میکنه چطور میخواد سه ساعت اجرای برنامه داشته باشه

  دیگه وقتی آدم بخواد دری وری بنویسه این چیزا پیش میاد

 21. شما لازم نکرده درباره ی خانوم گوگوش نظر بدی.گوگوش خیلی بزرگتر از این حرفاست.اصلا عشق منه

 22. هنرمندان کشور ما قبل از انقلاب کار اصلیشان را کردند و اگر الان اهنگی میخونن یا کنسرتی میذارن فقظ جنبه ی نوستالژی داره…این هنرمندا ادمای بزرگی هستن….حالا مشکلات کاری همیشه هست ….

 23. اینکه بعضی ازین هنرمندا خوششون نیاد ایرادی نداره.. اینا تتل بازن باباهاشونم اغاسی گوش میدادن… دلیل نمیشه درک وکلاس همه در یک سطح باشه..

 24. بچه ها گوگوش برای زمان شاه خوب بود حالا دیگه نه آهنگهاش خوبه نه میتونه تکون بخوره ، آهنگهای قدیمش هم چقد گوش کنیم ؟
  خسته کننده شده .

  اگه من جای گوگوش بودم دیگه نمیخوندم ، خودشو ضایع میکنه نه صداش خوبه نه زیبای داره

 25. با سلام
  چرا دروع میگید این فایل کنسرت لاس و گاس نبود چون اصلا ابی تو اون کنسرت دراز نکشید.
  بعدش ابی با این چیزا کوچیک نمیشه چون بهترین خواننده ی ایرانه و آبروی موسیقیه. لقبش هم آقای صداست.
  پر طرفدار ترین خواننده ی ایران ابی هستش . خواننده های این ور اب همسون مزخرف ند ب جز شجریان اصفهانی خواجه امیری
  در ضمن خیلی از مردم فقط با صدای خواننده هایی مثل ابی زندگی میکنند. نه این صداهای بی هنر و تکراری.
  اون موقع که به دنبا نیومده بودی ابی می خوند نزدیک به 45 سال خواننده ست.
  بجای این مطلبای چرت ی مطلب درست بذار.
  اونی هم که گفت چرا خلیج رو نخوند آخه نادان اگه خلیج رو میخوند کنسرت بهم میریخت و مردم رو بیرون میکردند . مردمی که به سختی اومده بودن دوبی.
  وافعا میفهمی. نه نمیفهمی چون شعورت در همین حده. اگ مبخوند ممنوع الورود به دوبی میشد اونوقت عاشقاش چطوری ملاقاتش میکردند.
  پس انقد مزخرف نگو پشت سر کسی که مردم روش حساسند و تو کوچه پس کوچه ها اسمش رو دیواره… خوابیدن رو استیج برای آهنگ پوست شیره به عشق مردم
  حتی حاضره بمیره.میفمی نه نمیفهمی
  واقعا متاسفم براتون

 26. In googooshe kosoro man 5sal poshtesare ham tu iran bud kardam ta ghable inke bere amrica ba inke man hodode 30sal azash kochiktar budam vali bekhatere inke onjam kheyli bozorg bud asheghe sexe ba man bud juri ke hamishe vaghti behesh khub hal midadam koli bem pool midad vali ke hala rafte unja o kire siahposta giresh umade hata dige javabe payamam bnemide man midunam in zan che kosoye jendeye kasifie shahvatie ke in pore zan dare hich kasi nadare

  1. اشکان مادر جنده چرا دروغ میگی.اخه کونی عامل رژیم .گوگوش 65سالشه تو میگی.سی سال از من بزرگتره.خوب کونی سی سال پیش تو باید پنج سالت بوده باشه.بعد تو چطورگوگوشو کردی؟؟؟؟؟؟؟!!!!!.

 27. با حمید رضا کاملا موافقم ، ، و نمیدونم چرا گوگوش مناجات رو خوندند،و هوادارانشون این برداشت کردند که کنسرتای گوگوش موفق نبوده ،بعد ش صحنه رو خونده،که همه تو فیس بوک گوگوش رو دلداری میدند که صحنه ها متعلق به گوگوش است و خواهید موند و این جریان بلا فاصله بعد از پایات کنسرت های مشترک با ابی است ،2015،.صورت گرفته که گویا شنیده شده که ابی بهتر از گوگوشه،.اگرکسی اخبار موثق داره، تو همین صفحه پاسخ بده ، خیلی ممنون میشم ،من دلارام هستم .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s