مریم نمازی دهن کجی به پرچم جمهوری اسلامی یا توهین به ایران و ایرانی!

مریم نمازی

نکته: اینجانب پرچم منحوس جمهوری اسلامی را با آرم خرچنگش به هیچ عنوان نماد ایران و ایرانی نمیدانم و خود من نیز بارها این پرچم را بابت مخالفتم با موازین اسلامی و ماهیت ضد ایرانی بودن جمهوری اسلامی به آتش کشیده و خواهم کشید.

مقدمه:

در چند سال اخیر روز جهانی زن در 8 مارس شاهد برهنه شدند زنان بسیار از کشورهای مختلف بابت اعتراض به جامعه مرد سالار و موازین اسلامیست، در میان زنان برهنه نقش زنان ایرانی به وضوح دیده میشود که به دیدگاه نگارنده نوشتار فرق برهنگی زنان ایرانی با کشورهای دیگر زمین تا آسمان است، زیرا:

زنانی که در روز 8 مارس برهنه شدند عموما زنان پناهجو هستند که به هر دری میزنند تا اقامتشان را دریافت نمایند، و جریانات چپ به ویژه حزب کمونیسم کارگری مشوق چنین پناهجویانی میباشد، و جالب اینجاست کمتر دیده شده زنان کمونیست ایرانی که دارای اقامت هستند دست به این نوع اعتراض در روز زن بزنند، اما امسال در شهر پاریس خانوم «مریم نمازی» از حزب کمونیست کارگری با شمایلی عجیب برهنه شدند و پرچم منحوس جمهوری اسلامی را به عنوان لنگی دور خود پیچیده بودند و وسط پرچم را که نشان الله اسلامیست را پاره نموده و واژن پر از پشم خویش را به نمایش عموم قرار دادند.

شوربختانه حرکت خانوم نمازی بابت پاره کردن نشان جمهوری اسلامی برخی از یاران ما را ذوق زده کرد و منجر شد دوستان فریب این حرکت را بخورند و از خانوم نمازی حمایت کنند اما نکات بسیار در حرکت خانوم نمازی نهفته است که تلاش میکنیم در این نوشتار مسائل را بشکافیم.

نخست اینکه آیا مریم نمازی بابت مخالفت با جمهوری اسلامی با چنین شمایلی در پاریس ظاهر شدند؟

پاسخ به قاطیعت نه میباشد زیرا:

نمازی و هم فکرانش در کل مشکل با موجودیت و فرهنگ ایران دارند و این گفته را بارها در سخنرانی ها و نوشتارهایشان به وضوح میتوانیم مشاهده کنیم و حتا بارها  در شهر استکهلم نزدیک به یک دهه پیش که وسایل ارتباط جمعی به شکل امروز نبود، پرچم شیروخورشید را به آتش کشیدند که مورد آخر آن شخصی به نام «ابراهیم» بود که در سال 2011 در برابر رادیو پیوند در منطقه هوسبی قصد چنین کاری را داشت که با هوشیاری جوانان ایران نتوانست خواسته شوم خویش را به اجرا گذارد.

اگر در عکسهایی که از خانوم نمازی منتشر شده بنگیرید، میبینید در کنار مریم نمازی زنان دیگری از کشورهای «تونس، ترکیه، فرانسه، مصر» مشاهده میشوند که هر کدام پرچم کشور خویش را با افتخار در دست گرفتند اما این تنها کمونیستهای ایران هستند که از کشورشان متنفر میباشند و در زمان پادشاه فقید نیز سر در آخور شوروی داشتند و همچنان در مراسم هایشان به مانند روز کارگر 2013 با پرچم شوروی با افتخار جولان میدهند، آری مریم نمازی در وهله نخست به خاطر مخالفت با جمهوری اسلامی اینچنین نکرد بلکه بابت اندیشه ایرانستیزانه خویش اینچنین نمودند در غیر اینصورت بایستی با افتخار پرچم کشورمان که همانا پرچم سه رنگ شیروخورشید نشان است را در دست می گرفتند، اما زهی خیال باطل برای ذوق زدگان حرکت خانوم نمازی که خیال کردند ایشان دهن کجی به جمهوری اسلامی نموده!

مسئله دوم بحث تابو شکنی و مبارزه با اسلام بوجود می آید که به صراحت عرض کنم نه مریم نمازی و نه هم باورانش در اندازه تابو شکنی و مبارزه با اسلام نمیباشند زیرا:

خانوم نمازی در مصاحبه ای که با یکی از هم مسلکانش در مورد مبارزه با اسلام سخن میگوید بارها تکرار میکنند مشکلی با «اسلام» نیست و ما کمونیستها با «اسلام سیاسی» مشکل داریم، یکی نیست به این خانوم بگوید اسلام سیاسی یعنی چه؟

اسلام از بدو ورودش در شهر یثرب (مدینه) از سوی «محمد» پیامبر مسلمانان سیاسی بود، یک نگاهی به 25 سوره مدنی بی اندازید و به ما بگوید آیا مطلب غیر سیاسی هم میتوانید پیدا کنید بگوید تا ما هم به آگاهی هایمان اضافه شود.

اساسا کسانی که توانایی و شهامت مبارزه با خود اسلام را ندارند از مغلطه اسلام سیاسی استفاده میکنند، هیچگاه یادم نمیرود در تظاهراتهایی که به حمایت از حق آزادی بیان در سال 2012 در شهر استکهلم همراه با نیروهای کمونیستی شرکت کردم، و شعار «نه اسلام نه قرآن هر دو فدای ایران» را سر دادم چگونه نیروهای کمونیستی رنگ از رخساره شان پرید و به چه کنم چه کنم افتادند، آری اینان در حد تابو شکنی نبوده و نیستند، تابو شکنی یعنی به نقد کشیدن موازین اسلام و جنایتهای محمد و امامان عربی نه برهنه شدن در کشوری آزاد.

سخن پایانی:

جریانات کمونیستی همواره موازین ضد ایرانی داشتند و تفریبا تمامی رفتارهایشان تظاهری بیش نیست، اگر ماجده دختر مصری برهنه میشود اندیشه ای پشت این داستان خوابیده اگر دختران مصری برهنه میشوند بابت نه به موازین اسلامیست و این کار را زیر پرچم ملی خویش میکنند که در نوع خودش قابل دفاع و حتا احترام است اما مریم نمازی ها یا جوانان پناهجو را بابت دریافت اقامت تشویق به چنین کاری میکنند و یا اگر خودشان وارد گود شوند تلاش میکنند عقده های ضد ایرانی بودند خویش را به نمایش بگذارند، بنابراین مریم نمازی قصدش دهن کجی به جمهوری اسلامی نبوده بلکه قصدش توهین به ایران و ایرانی بوده و این بر ما جوانان ایران است فریب چنین حرکاتی را از نیروهای ضد ایرانی نخوریم.

شاد و زنده باشید

امید دانا

مریم نمازی

42 نظر برای “مریم نمازی دهن کجی به پرچم جمهوری اسلامی یا توهین به ایران و ایرانی!

 1. الله را بسیار زیبا،درست،واقعی و آنچه که است نمایان کرده،درود بر تو مریم نمازی،تمام افکار الله و محمد ،رسولش و امامان و جانشینانشان همگی در همان سوراخ ایجاد شده در پرچم جمهوری اسلامی معنا و مفهوم می یابد،احسنت،آورین…

  1. مطمعن باش كه اگر تمام اسطوره هاي ايران زنده ميشدن به خاطر اين حركت خاك بر سري اين ميمون ها همشون رو از دم تيغ ميگذروندن چه فردوسي كه عكسشو زدي چه رستم چه اريوبرزن و چه كوروشو….

  2. ای خاک بر سرت کنند که داری به ادیان هم بی احترامی میکنی لااقل احترام پرچم خوشون رو نگه میداشتند خاک بر سر وطن فروشتون کنند

 2. من خودم آدم آرامی هستم و هیچ گاه هتا در سخت ترین شرایط هم خشمگین نمی شوم
  من پرچمی را آتش نمی زنم بلکه پرچم خودم را بلند می کنم
  مرده باد و زنده باد گفتن ویا آتش زدن پرچم کارکسانی است که کاری از دستشان برنمی آید
  پاینده ایران

 3. این پرچمی که ملاحطه میشود با ایران و ملت ایران هیچ رابطه ای ندارد و علامت جمهوری اسلامی است و این زنان شجاعتر از مردان ایران به ایران و ایرانی توهین نکرده اند. ترس نویسنده این مقاله هم از کمونیستها و کسانی که عقایدشان با ایشان هماهنگی ندارد یا از بیسوادی سیاسی اوست یا اینکه هنوز پس از اینهمه سال از آزادی میترسد و به معنای واقعی آن واقف نیامده است.آداب و عرف یک جامعه هم بدلیل اینکه از سالهای سال رایج است دلیل بر درستی آن نیست و هر چیزی که از پدران ما بما رسیده نباید بدون دلیل پذیرفت اسلام هم از هزار سال پیش بما رسیده و روزی که به قدرت رسید این مصیبت بر ما روا کرد چونکه ما بدون سوال و درک واقعی آن همانطور آنرا بعنوان عرف جامعه به ارث بردیم و آن را زیر سوال نبردیم.در ضمن به فرهنگ ایرانی هم بالیدن بدون اینکه نشانی از آن در ما باشد خجالت آور است. در کجای فرهنگ و تاریخ ایران مردمی به تماشای اعدام میرفتند و قاتل فرزندانشان و پدرانشان را به حکومت انتخاب میکردند؟ از آن ایرانی که ما در کتابهای تاریخ میشناختیم چیزی بجز خرابه برجای نمانده است.

  1. جالبه کسی که با نام ناشناس نظر میده در مورد شجاع بودن خود و ترسو بودن من مینویسه به هر روی از یک مغز کمونیستی بیشتر از این انتظار نمیرود عجبا!!

   1. دمت گرم امید دانا خوب جوابی بهش دادی
    یکی نیست بگه پس غیرت ملی شما کجا رفته

 4. همین مهر ها را حکومت جمهوری اسلامی هم به مخالفانش میزند دوست عزیز. نه، من کمونیست نیستم اما اگر کسی کمونیست باشد بگذار باشد. اگر کسی مسلمان است یا یهودی یا بدنبال سلطنت بمن چه ربطی دارد انسان آزاد است به هر چیزی که درست میداند معتقد باشد.تا روزی که ما از عقاید یکدیگر واهمه داشته باشیم قدرت پیروزی بر دشمن حقیقی مان را نخواهیم داشت. هیچکدام ما حقیقت را به ارث نبرده است ما تنها از هم یاد میگیریم. سخن شما هم درست است نام ناشناس را انتخاب کردن لاجرم نشانه شجاعت من نیست. زنده باد آزادی

  1. تا روزی که ما اینطوری با هم رفتار میکنیم و بهم فحش و بد و بیراه میگوییم خامنه ای خیالش راحت است و مجتبی هم همینطور.آزادی و صلح برای آدمهای فهمیده است نه برای یک عده دگمهای سیاسی بیسواد و از بن دیکتاتور.همین جمهوری اسلامی و یا دیکتاتوری مثل زمان شاه سابق برای شما ها کافیست.آدم هم اینطور تنگ نظر؟

   1. در مورد پادشاه درست صحبت کنيد، پادشاه من ازهرگونه برچسبى مبرا بودند، ديکتاتور کسيست که به عقايد ديگرى احترام نميگذارد و ايدئولوژى خويش را بالاتر و برتر از هر اعتقادى ميپندارد. مذهب خود را حقيقت ميخواند و واقف برهمهء امور، ولذا خود را مجاز به تعيين سرنوشت افرادبشر ميداند. آيا شما هم خود را «حقيقت» ميپنداريد؟؟!!!!

 5. هموطنان كمونيست و مجاهد ، يك وقت به سرتون نزنه با تو ايران بك ارين ها ، مردم جشم ديدنتون رو ندارن ، از ما كفتن حالا ديكه خود داني،

 6. دین, لجنزار به جای مانده از پساب های تاریخ است!
  بیچاره امید دانا با توحش دین زردشت میخواهد به جنگ توحش دین اسلام برود! در قرن بیست و یکم چنین بلاهت هایی حتی غورباقه کنار جوی را به قهقهه میاندازد!
  دین زرتشت با متولیانش در معیت شاهان در طول هزاران سال آنچنان شناعت و رذالت و بربریتی علیه رنجبران ایران اعمال نموده بود که سرانجام به بربرهای لشکر جرار اسلام پناه بردند!
  امید دانا هیچ درک و فهمی از دیانت سیاسی ندارد و آنرا با دیانت به طور عموم که توده ها به سبب تحمیق شاهان و شیوخ به آن باور دارند, همسان میپندارد! به همین سبب این نادان به اسلام تیغ میکشد, اما از توهین به پرچم با نماد اسلام سیاسی به حال اغما میافتد! امید دانا یک چهل بسم الله آتش پرست تمام عیار است!

 7. ابتدا با خواندن این لینک و کوته نظری و آسمان ریسمان بافی های درپیتی و باسمه ایی این بنده زردتشت, راستش اصلا آنرا لایق پاسخ دادن ندانستم, اما به هر روی از آنکه این گونه از جماعت ذوب شده در چاخان پاخان های هپروت یزدان و زردشت و شیر و خورشید و کورش و مورش و اینجور چیزها فکر نکنند که هرت هم شهری در ایران زمین است, خود را ملزم به پاسخ آن دانستم!
  این بنده زردشت افاضه کردند که:
  «…اگر در عکسهایی که از خانوم نمازی منتشر شده بنگیرید، میبینید در کنار مریم نمازی زنان دیگری از کشورهای «تونس، ترکیه، فرانسه، مصر» مشاهده میشوند که هر کدام پرچم کشور خویش را با افتخار در دست گرفتند اما این تنها کمونیستهای ایران هستند که از کشورشان متنفر میباشند…»
  امید دانا اصلا نفهمیده است که اولا این زنان معترض پرچم کشورشان را با «تن عریان» و کاملا عاری از هر افتخاری که امید دانا آنرا با زور و دگنگ به زعم خود میخواهد, به حلق خلایق بچپاند, نه تنها به دست گرفتتند, بلکه بعضا بر بدن خود میکشیدند و امثالهم, چرا که این زنان در زیر همین پرچم ها حقوق انسانی اشان به انحا گوناگون پایمال شده و میشوند! کمونیست ها همواره و در همه جا از حاکمانی که با توهم و هپروت پرچم و خاک و مقدسات و چه و چه, توحش و بردگی را بر توده ها اعمال میکنند, متنفرند, نه «کشورشان؟؟؟!!!» به طور علی العموم! اصلا تنفر و عشق به انتزاعی به نام کشور, معنی و محتوی ایی را در پی ندارد, اساسا تیله هایی اند که ابلهان را با آن به شوق میآورند, یاوه هایی ناشی از سنگینی لاشه عفن به گور شدگان بربرهای استثمارگر تاریخ بر ذهن زندگان لوناتیک هستند و بس! آری نسبت به «کشوری؟!», یعنی حاکمان کشوری که از آن تحت سایه های سیاه شیر و خورشید و نماد خرچنگی اسلامی و امثالهم در طی هزاران سال سیطره اتحاد مقدس شاهان و شیوخ زردشتی و اسلامی و و و….., ضجه های بردگان و شکستن استخوان های خرد شده ستمدیدگان شنیده میشود, باید هم توسط انسان مدرن قرن بیست و یکم با شهامت تمام به سخره گرفته شوند!
  بنده زردشت و کورش و مورش به زعامت از سلطنت طلبان با رعشه ناشی از برق گرفتگی مقدسات افاضه میکند که:
  » خانوم نمازی در مصاحبه ای که با یکی از هم مسلکانش در مورد مبارزه با اسلام سخن میگوید بارها تکرار میکنند مشکلی با «اسلام» نیست و ما کمونیستها با «اسلام سیاسی» مشکل داریم، یکی نیست به این خانوم بگوید اسلام سیاسی یعنی چه؟»
  عالیجناب امید دانا بنده زردشت و کورش و مورش, کمونیست ها به اسلام همچون هر دین دیگری, منجمله دین زردشت مورد توهم جنابعالی, تا زمانی که سیاسی نشده اند, همچون یک پدیده تاریخی گذرا که ریشه در استثمار طبقاتی دارند, نگریسته میشوند و به همین سبب به دیانت, یک موضوع ثانوی توجه میگردند, ضمن آنکه در مجادلات و بحث هایشان با خداباوران از منظر علمی مورد نقد و بررسی قرار میدهند! به عبارتی برخورد کمونیست ها با دین خارج از حاکمیت, برخوردی غیر سیاسی است و در حوزه نقد و بحث و انتشار کتاب و جزوه در رد آنها محدود میگردد! مثلا مبارزه حیات و ممات سیاسی با دین, آنهم در سوئد و اروپا و غیره, از منظر کمونیست ها و یا هر کنشگر آتئیست, سخن لهوی است و اساسا بی مورد است! اگر بعضا در مواقعی یک فرد اروپایی به دین و کلیسا توهین میکند, صرفا به سبب مداخلات موذیانه و اعمال غیر مستقیم بعضی لاطائات دینی در مناسبات اجتماعی و امثالهم میباشد! سر سوزنی دین, به صور دین سیاسی عمل نماید, همآنقدر نیز دین مواجه با برخوردهای سیاسی خواهد بود!
  اما زمانیکه دین در نقش حاکمیت سیاسی ظاهر میشود و لاجرم شکل دین سیاسی را به خود میگیرد, میبایست با سلاح سیاسی نسبت به تمام مواضع آن موضع گیری گردد! اما حاکمیت سیاسی دینی که با ایدئولوژی دینی عجین شده است, از آنرو که با هاله ایی از مقدسات خفن پوشیده شده است و تابوهایی به غایت نفس گیر را بر مردم تحمیل میکند, لاجرم نیز مبارزه با دین سیاسی با حمله به مقدسات آن تداوم مییابد!
  عصر روشنگری رنسانس در زمانی که سلطه سیاه و خونین دیانت سیاسی مسیحیت و کلیسا در حاکمیت تومار انسان اروپایی را صدها سال در هم پیچیده بود, با حمله مستقیم به تابوهای دینی و به خصوص تابوهای مربوط به اندام های جنسی انسان, آنهم به ویژه اندام های جنسی زن با خلق آثاری از اندام های جنسی کاملا عریان از زنان و مردان که به شدت در ادیان و منجمله دیانت مسیحی تابو میباشد, آغاز گردید! مبارزه علیه دیانت سیاسی, مبارزه بی چون و چرا علیه لاطائلات مقدسات دینی را به دنبال خواهد داشت!
  اما امید دانایی که غرق در خزعبلات مقدسات هپروتی دین زردشت شب و روز غلت میزند, اسلام سیاسی حاکم را به عمد نادیده میگیرد و علی الظاهر چیزی از آن نمیفهمد, اما همچون دن کیخانو سوار بر روسینا ننه با شمشیر زنگار بسته لاطائلات زردشت میخواهد به جنگ اسلام به طور کلی, یعنی اسلام عمه قزی و کلثوم ننه برود , تا شاید در سلک حواریون زردشت پذیرفته شود!
  بنده کورش و مورش, دین اسلام همچون سایر ادیان به مثاب افیون توده ها, توسط دن کیخانوهای قرن بیست و یکم از بین نمیرود! دین آنگونه که کارل مارکس میگوید, سرانجام در زیر پای انسان رها شده از بربریت استثمار طبقاتی لگدکوب خواهد شد:
  «دین, اشک ستمدیگان, آه دل محرومان, روح جهان بی روح, گل هرزی است که بر زنجیر میروید!» آری به باور کمونیست ها, میبایست, زنجیر استثمار طبقاتی گسسته گردد, تا علف های هرز دیانت نیز خشکیده شوند! تا زمانی که توده های ستمدیده کار و زحمت در جهان بی روح توحش طبقاتی که در آن انسان, گرگ انسان است, به زنجیر کشیده شده باشند, از آنجا که بر این پندارند, مردی در آسمان ها برای آلامشان اشک میریزد, خود را تسکین میدهند!
  در ادمه این بنده کورش میگوید که:
  «…. اما امسال در شهر پاریس خانوم «مریم نمازی» از حزب کمونیست کارگری با شمایلی عجیب برهنه شدند و پرچم منحوس جمهوری اسلامی را به عنوان لنگی دور خود پیچیده بودند و وسط پرچم را که نشان الله اسلامیست را پاره نموده و واژن پر از پشم خویش را به نمایش عموم قرار دادند…..»
  ابتدا آنکه لااقل امید دانا علی القاعده نمیبایست, به پشم هیستری نشان دهد! عزیز من پشم در هر جای بدن بروید, با زبان محاوره مردم ایران پشم است و لاغیر! پشم, پشم است! چه پشم صورت بنده کورش باشد و چه پشم واژن مریم نمازی! هر دویشان به متابولیسم بدن انسان مربوط میگردد! خدای زردشت هم وازن میآفریند و هم دهان, هر دوی اینها اندام های انسانی اند! در عربستان که حتی دیدن چشم و صورت زنان گناه کبیره محسوب میشود, اما واژن عریان زنان الهام بخش نقاشان و مجسمه سازان, آنهم از هزار سال پیش به این سو بوده است!
  اما هراس این بنده غرق در مقدسات زردشت از چیزی دیگری است! او میداند که توهین به تمام مقدساتی که فرزندان هموساپینس را میخواهد به بردگی بکشاند, قابل گسترش خواهد بود!
  عالیجناب امید دانا, بی تعارف بگویم, به فرض محال هرگاه در یک بیگ بنگ دیگری و در روزی از روزهایش شاهی با پرچم شیرو خورشید نشان بخواهد, همچون متولیان پرچم خرچنگ نشان, توده ها را به بردگی بکشاند, بی محابا مریم نمازی های آن بیگ بنگ واژنشان را به نشانه اعتراض به جای شیروخورشید در وسط پرچم مینشانند, چرا که هیچ امر مقدسی وجود ندارد, تنها و تنها امر مقدس, انسان است!
  در ضمن از اینکه نوشتی, مریم نمازی پناه جویان را جهت گرفتن اقامت, به لخت شدن وادار میکند, نشان از بلاهت آغشته به بی شرمی جنابعالی دارد که مشخصه تمام دین باواران میباشد! لااقل هر کسی که حتی چند سلول در کورتکس خود داشته باشد, میفهمد, در این هیر و ویری که دول سرمایه داری جهت بستن فراردادهای نفتی و گازی شیرین با هم رقابت میکنند, مجریان چنین توهین هایی را به نحوی از انحا بلوکه خواهند نمود, پناهجویان بر خلاف کودن های بنده زردشت بهتر از همه میدانند که قانونیت و مدنیت سردمداران سیاسی با بادی در سر بزنگاه به هر طرف میچرخد!
  اما این یک تهمت بی اساس و به غایت بیشرمانه نسبت به این زنان معترض است و کاملا با اهداف گله گرازهای وزارت اطلاعات و سایبری حکومت فخیمه اسلامی هم راستا میباشد! اصرار بر نادانی, آنهم نادانی تنیده شده در اعماق روان انسان از گونه خاورمیانه ایی توهم زده از نکبت ادیان باستانی از قماش زردشتی و سپس اسلام, آنهم اسلام سیاسی, حتی با تمام مخالفت خوانی های ظاهری, سرانجام شرمساری به همراه میآورد!
  امید دانا, بهتر است, هر چه زودتر جهت احترام به خود از این زنان معترض پوزش بخواهد!
  در خاتمه تکرار میکنم که علی الظاهر تابو شکنی جنسیتی زنان به سلاح کارآمد جنگ روانی زنان علیه عفریته های اسلام سیاسی از قبر برخواسته خاورمیانه اسلام زده بدل شده است! عفریتگانی که حتی از گفتن اینکه لخت شدن زنان مسبب زلزله ها و ویرانی های طبیعی, آنهم در قرن بیست و یکم, بدون کمترین شرم و حیایی ابا ندارند!
  تن هر انسانی فقط و فقط متعلق به خود او است و مختار است از آن به عنوان سلاح اعتراضی و تابوشکنانه علیه بردگی جنسی و سیاسی و امثالهم به کار ببرد و به احدی نیز مربوط نمیباشد! به همین منظور هر انسانی مختار است, با هر شیوه ایی که خود به آن باور دارد, اعتراض نماید که بسیار ممکن است, مورد تائید دیگری و یا حتی همفکرش نباشد!
  عشق و ناموس، ای برادر، راست نیست ——— بر در ناموس، ای عاشق مأیست
  ای عدوّ ِ شرم و اندیشه، بیا —————- كه دریدم پردۀ شرم و حیا
  مولانا

  1. اینهمه زرررر زدی جر خوردی! اولا تف به ناموست که به پدر ایران توهین میکنی! دوما پست تر و کثیف تر از نمازی و تو لاشه متعفن روس و کمونیست کثیف وجود ندارن که مسبب وضع امروز سرزمین ما هستند… شما «مهره های حرامزاده همان روس بودید که ازتون استفاده کرده و همچون دستمال دور می انداختن و تا میتوانستید در بلوک شرق کشتید و نابود کردید و جنگ داخلی راه انداختید و در پایان «بسوز حرامزاده ازینکه امثال شما و مجاهد جایی حتی یک درصد!!! در قلب نسل جوان ایرانی ندارید

 8. از آن میترسم که این دشمنی ایرانیان با یکدیگر و احترام نگذاشتن به عقاید متقابل هم باعث شود که سالهای سال این یوغ بردگی و تحقیر را بگردن بکشیم.ما آنقدر با این اندیشه که دانش و عقل را بتنهایی به ارث برده ایم بجان هم افاده ایم که لحظه ای به آزادی عقاید فکر نمیکنیم و به این ترتیب نمیتوان به حکومت جمهوری اسلامی خرده گرفت که او هم همینکار را میکند. ما هنوز به قدرت نرسیده داریم عقاید یکدیگر را میکوبیم و بهم فحش میدهیم و یکدیگر را بکلی رد میکنیم چگونه میخواهیم سر یک میز بنشینیم و برای ایران و آزادی ایران نقشه بکشیم و تصمیم بگیریم.پس از ۳۵ سال زندگی کردن در آزادی آیا تنها چیزی که یاد گرفته ایم این است که بدون روسری و چادر بیرون برویم و با حجابها را مسخره کنیم؟ دشمنان ایران مثل ما بی عقل نیستند و از این پراکندگی ما سود میبرند. زنده باد آزادی

  1. ببخشید عالیجناب راه رهایی!این هم نشان خود روشنفک بینی ایرانیست.باش تا صبح دولتت بدمد.

 9. به یاری اهورامزدا
  درود بر دلاور گرامی‌ امید دانا،
  بسیار از تلاشهای شما برای رهایی سرزمین احورایی ما از دست شیطان پرستان تازی سپاسگزاریم.
  پاینده و جاوید پارسا

  یک تارنمای بسیار خوب برای پارسی‌ گویی: http://www.beparsi.com

 10. (پرشیا بیدار میشود …)
  په یاری اهورا مزدا

  با درودی دیگر به سردار دلاور و کهرمان پارسی: امید دانا (Lion of Persia)

  با سپاس از تلاشهای راستین شما و بویژه بانوی بسیار بزرگوارتان ذر راه رهایی سرزمین باستانی و فرهنگ آریایی کهن ما. به
  یاری شیر زنان و شیر مردان اهورایی شمار فرزانگان و پیروان اشو زرتشت، آیین نیاکان ما و کیش کوروش بزرگ به تندی رو به فزونی گرفته است، و امپراتوری پارسا (پرشیا یا پرژیا) دوباره شکوهمندی، سربلندی و بزرگی خود را در راه بازیافت است.

  آری این نوادگان یا پیروان: اشو زرتشترا، یازاتا میترا، یازاتا آناهیتا, یازاتا تیشتریا، کوروش، دارایوشا، خشایارشا، آرتاخشیار، پردوسی (یا پردیسی) توسی، میترادس اشکان، آدمیرال آرتامیسیا، آرتابانوس اشکان، سردار سورنا، سردار آریو برزن، شهربانو پوران دخت، شهربانو آزردخت، یزدگرد ساسانی، رستم فرخزاد، مرداویز زیاری بابک خرم کیش، اردشیر پاپکان، آرش کمانگیر، مازیار کاران، کاوه آهنگر، سردار یعقوب لیث صفاری، شهبانو ماندانا، پروچیستا، گردآفرین، ارساسیس اشکان، کمبسیس، شاهپور ساسانی، کمبسیس، رکسانا، سوشیانت، کتایون، سیندخت، جهان پهلوان رستم دستان، سام نریمان، زال زر، و …… ، همچون سپاه کوروش دوم در راه اند تا پیروزی را از آن: آشا بر دروژ، سپنتا مینیو بر انگره مینیو، روشنایی بر تاریکی، و یا اهورا بر اهریمن کنند.

  دین بهی که کیش مردمان مهربان، با فرهنگ و نژاده این سرزمین بوده است، دوباره فرازمندی پیشین خود را باز می یابد. نبرد
  فرهنگی قادسیه هرگز پایان نیافته است. با بازگشت هر هم میهن دلاور، یکی از سربازان رستم فرخزاد جان میگیرد و بر آژیدهاک مارذوش و شیتان پرستان سنگ پرست تازی اش شمشیر میزند.

  این نوادگان فرزانه تنین فریاد ها، اشکها و ندای ناله های جگرسوز نیاکان بیگناه بخون تپیده خود را که برای پدافند و آزادی سرزمین و فرهنگ خویش دلاورانه جنگیدند را از درون گزرگاه چهارده سده به گوش خود میشنوند, که ما را فریاد می دهند تا ازین تازیان اهریمن پرست و دزدان خون آشام مدینه، تاوان بگیریم. این فرزانگان تنین آوای دلخراش هموتنان مرد و زن بیگناه خود را که هزاران هزار در کنار رودخانه ها، بدستور تازیان، گردن زده شدند، تا رودهای خون بسازند، را از درون چهارده سده به گوش خود میشنوند.

  این فرزانگان فرخ نژاد تنین سداها و گریه های جانگداز هموتنان مرد و زن و کودک بیگناه را که زنده زنده در کاخ ها و خانه ها سوختند را به گوش خود میشنوند. این فرزانگان تنین رنجها و اشکهای زنان، مردان، کودکان ، ندیمان، شاهزادگان و شاهدخت های جوان و بیگناهی که پابرهنه تا شهرهای اهریمنان تازی، در بیابانهای گرم و سوزان، دوانیده شدند، تا آنها را از برای غلامی، کنیزی، روسپیگری و بردگی بکار کشند، بیگاری و کلفتی و نوکری تازیان کنند، هر از چندی آنها را به دیگران بفروشند، و یا برای خشنودی خدای شیتانی خود گردن بزنند، را به گوش خود میشنوند … و … .

  این نوادگان فرزانه میروند تا هر آنکه و هر آنچه از تازیان است ( واژگان، زبان، سالنامه، نسکها، نام ها، دبیره، بناها، فرهنگ، …) را به زیر گام های سترگ و پولادین خود، خرد و ریشه این ویروس و بلای اهریمنی ۱۴ سده را برای همیشه در سرزمین اهورایی ما نابود کنند. بدینگونه پرشیای بزرگ از میان خاکستر اهریمنان تازی بر میخیزد و شکوهمندی، سربلندی و بزرگی خود را باز مییابد، که مژده زایش دوباره ابرنیروی جهانی نوینی را میدهد که ریشه در سده های باستان دارد.

  همانگونه که ابرمرد، فیلسوف و چکامه سرای بزرگ پارسی، پردوسی توسی، میفرماید:

  همه ذر هوای فریدون بدند که از درد ضجاک پر خون بدند
  سپاه فریدون چو آگه شدند همه سوی آن راه بی ره شدند

  بیاریم آن آب رفته بجوی مگر زان بیابیم باز آبروی
  شود مردمی کیش و آیین ما نگیرد خرد خرده بر دین ما

  > همچنین در پیامد بازگشت پرشیای بزرگ:

  ۱- ساختن ‹تخت جمشید دوم› در کنار تخت جمشید کنونی (پرسپولیس)، در استان پرسیس، که همسان با پرسپولیس در
  هنگام فرمانروایی: شاه شاهان (امپراتور) دارایوشای بزرگ باشد. برای زنده کردن فرهنگ شکوهمند آریایی و گسترش
  آن به سراسر جهان، و سرازیر کردن درآمدهای بسیار بزرگ از گردشگران فرنگی به درون کشور.
  [ویدیوی: «جشنواره بزرگ پارس در هند» را در یوتیوب ببنید].

  ۲- ساختن پیکره های: میترا، آناهیتا، تیشتریا، آرتامیسیا، و …. ، سورنا، آریوبرزن، اردشیر پاپکان، بابک خرم کیش و …
  در شهرهای کشورمان.

  ۳- ساختن نیایشگاههای بسیار بزرگ: میترا، آناهیتا، تیشتریا، …. ، و آتشکده های زیبای زرتشتی در شهرهای کشورمان.
  ( http://www.yataahoo.com نیایشگاه آناهیتا با ستونهای شگفت انگیز – بهرام کوشکی )

  ۴- ساختن نمایشگاه (موزه)، بناها، دژ، هتل … ، به سبک دوران هخامنشی، در کنار آرامگاه امپراتور کوروش بزرگ، در شیراز
  (شهر شیرها).

  ۵- ساختن پیکره بسیار بزرگی: از یازاتای خورشید میترا، همراه با ترازوی دادگری او، (همانند پیکره آزادی در نیویورک)، در پایتخت کشورمان: آتراپانا (تهران)، یا در شیراز (شهر شیرها) و نیز میان جنگل کناره دریای نیلگون کاسپین (Caspian).

  ۶- بازسازی و ساختن نمایشگاه، بناها، دژ، هتل … ، در کنار آرامگاه اشو زرتشترای بزرگ, دارایوشای بزرگ، خشایارشا….

  ۷- بازسازی و ساختن نمایشگاه، بناها، هتل … ، در کنار دژ بابک خرم کیش، اردشیر پاپکان، یعقوب لیث صفاری، …

  ۸- برپایی جشنها، کارناوال ها، نمایشگاه ها، …. بزرگ برای جشنهای نوروز، مهرگان، سده، ….

  ۹- ساختن فیلم های بزرگی از زندگی کوروش، دارایوشا، شاهپور ساسانی، نبردهای هخامنشیان، پارتیان، ساسانیان، …

  ۱۰- و دیگر …

  — پاینده و جاوید پارسا —

  (پرشیا بیدار میشود ……. بازگشت بزرگ به فرهنگ آریایی میترایی زرتشتی پارسی)
  (بازگشت پارسا یا پرشیای بزرگ، بازگشت به: آرمان ها، شناسه، زبان، دبیره، نامها، نمادها، آیین های فرهنگی
  هحامنشیان، پارتیان و ساسانیان – بازگشت به شهریاران زرتشتی، هم کیش با کیش کوروش و دارایوشای بزرگ)

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  ** برای آگاهی و پژوهش بیشتر درباره بلای خانمانسوز و ویروس اهریمنی ای که سرزمین، فرهنگ و مردم ما را از ۱۴۰۰ سال پیش، گرفتار و بیمار کرده و راه رهایی یا -بازگشت بزرگ- به شکوه و بزرگی ابرنیرو و امپراتوری پارسا، ویدیوهای زیر فهرست میگردند. برای دیدن هریک از ویدیوهای زیر تنها هریک از پاژنام های زیر (بین دو گیومه) را در یوتیوب ‹رونوشت و گزاشت› (Copy & Paste) نمایید.

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  –1– «آخوند و ملا به مسجد برود Moshiri_062113»
  گزارشی تکان دهنده از دستگاههای شکنجه و کشتار، پکاررفته بدست ترسایان (مسیحیان).

  –2– «استاد بهرام مشیری: دروغهای ادیان ابراهیمی».

  –3– «عيد پوريم -iran- کـشـتـار ایـرانـیـان تـوسـط یـهـودیـان».

  –4– «سنگسار – naqibahmad samim».

  –5– «اسلام و هویت زدایی از جوامع فتح شده – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.
  ‬‎
  –6– «سنگ سیاه ، عضو جنسی زنانه _ مراسم حج و بت (سنگ) پرستی Bahram Moshiri»

  –7– «بهرام مشیری- دو قتل عام وسیع ایرانیان در طول خلافت علی».

  –8– «آنچه اسلام به ‹ایران› داد». صادق هدایت.

  –9– «هزینۀ اسلام برای ایرانیان – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.

  –10– «آمار خراج ایرانیان به اعراب در دوران معاویه – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.

  –11– «نقد آیین خرافات پوچ بهائیت – مسلکی مصطفی حسینی طباطبایی – قسمت اول و دوم»
  بسیار شنیدنی. اهل تسنن نه تنها شیعه ها و بهایی ها را مسلمان نمی دانند، همانا آنها را از شیتانی ترین کافران
  یا مشرکان می دانند که با ساختن دین های جدیدی از اسلام، مسلمانان را به تفرقه، گمراهی و کشتار یکدیگر
  کشانده اند.

  –12– «بررسی کوتاهی از کمونیسم – Bahram Moshiri» کدبان بهرام مشیری.

  –13– «‫انتقاد از خود و روشنفکران چپ از زبان: دکتر اسماعیل خویی»‬‎.
  بسیار شنیدنی.

  –14– «آماری از کشتار جهانی چپ در تاریخ – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.

  –15– «The real crimes of the Communists »
  «RED ARMY – Soviet’s Crimes Against Humanity»
  » murdered 21,768 in Katyn massacre by the Soviet NKVD »

  –16– «Chinese Torture Atrocities: Beheadings Death by 1000 Cuts»
  «COMMUNISM = FASISM AND SLAVΕRY. Mao Tse Tung – CHINA»
  گزارشی بسیار هولناک از جنایات بسیار وحشتناک آدم خواران مائوئيست کمونیست چین.
  دولت مائوئيست کمونیست چین اجزاء بدن مخالفین و اعدام شدگان را، جدا یا قطعه قطعه کرده و میفروشد.
  برای آگاهی بیشتر درباره چین، دو واژه: ‹چین آدمخواران› ، را به انگلیسی در گوگل کاوش (جستجو) کنید.

  –17– «جدول زمانی جنایات امپریالیسم .

  –18– «سرنگون کردن هواپیمای مسافربری ایرباس 655 ایران در kohvasang – July 3, 1988».
  کشتن ۲۹۰ مسافر بیگناه ایرانی بدست جنایتکار آمریکا.

  –19– «جهان وطنی – Bahram Moshiri». کدبان مهندز بهرام مشیری.
  بسیار شنیدنی.

  –20– «فدرالیسم پوششی برای جدایی طلبی – Bahram Moshiri». کدبان مهندز بهرام مشیری.

  –21– «زبان هموطنان آذری ما از چه زمان گویشی از ترکی شد؟ – Bahram Moshiri».

  –22– «‫فرق ترک و آذری در کجاست؟ Bahram Moshiri». کدبان مهندز بهرام مشیری.

  –23– «قساوت های ترکان قاجار – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.

  –24– «کشتی بستن و بازگشت به دین زرتشتی میان کردهای کردستان. Moshiri دکتر مهرآسا».

  –25– «یعقوب لیث صفاری – ۳ بخش – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.
  >> Lion of Persia

  –26– «جنگ قادسیه – Bahram Moshiri». کدبان بهرام مشیری.
  بسیار شنیدنی.

  –27– «بررسی گرایش ایرانیان به دین زرتشت – کوروش آریانا و امید دانا»
  بسیار شنیدنی.

  –28– «گفت و شنود تلویزیون پی ان جی با بانو نازنین زرین کلاه در مورد جشن مهرگان»
  بسیار شنیدنی.

  –29– «پیشینه جشن مهرگان (و کردها) – بانو نازنین زرین کلاه.»
  بسیار شنیدنی.

  –30– «آشنایی با کیش زرتشت – قسمت اول – Intruduction to Zoroastranism» بانو آریاناز هدایتی.
  بسیار شنیدنی.

  –31– «قسمت دوم – The Zoroastranism PART 2 – آشنایی با کیش زرتشت» بانو آریاناز هدایتی.
  بسیار شنیدنی.

  –32– «نشست کلاسهای آموزشی دین زرتشت. بانو نازنین زرین کلاه.»
  بسیار شنیدنی.

  –33– «مصاحبه با: بانو آریاناز هدایتی، فعال زرتشتی _ امید دانا»
  بسیار شنیدنی.

  –34– «زال و سیمرغ برگرفته از شاهنامه فردوسی – 1356».
  بسیار دیدنی.

  –35– «‫شاهنامه در باب رخش – Bahram Moshiri‬‎». کدبان بهرام مشیری.

  –36– «دين زردشت de hassan adeli».
  شهر شگفت انگیز: درینکویو ، از نیاکان آریایی زرتشتی ما.

  –37– «(زرتشت) Mani Azadikhah – Zartosht».
  بسیار دیدنی.

  –38– «تاریخ ایران – امپراطوری پارس»
  بسیار دیدنی.

  –39– «Parsi india – پارسیان زرتشتی هند – by elyasusman «.

  –40– «جشنواره بزرگ پارس در هند – The Persian Festival».
  بسیار دیدنی.

  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  > همچنین در تارنمای زیر برای پالایش زبان پارسی، واژه نامه رایگانٰ، PDF، دریافت دارید:

  http://www.BeParsi.com

  برای یافتن واژگان دشوار، دو یا سه بن واژه نخست را کاوش کنید، برای نمونه
  بجای «متقاضی»، «مت» یا «متق» را کاوش کنید.

  > همچنین میتوانید ‹نسک زیبای شاهنامه پردوسی› را در گوگل بیابید و به رایگان دریافت کنید (PDF).
  IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

  >>> برای بازپس گیری و پاسداری مرزهای فرهنگی، گنجینه زبان پارسی، واژگان پارسی را جایگزین واژگان تازی کنید:
  (وازه نامه کوچک زیر پیشکش مهربان یاران میگردد)

  شمار (پارسی) = ثعداد (تازی)
  شماره = عدد
  آژیدهاک (پارسی) = ضحاک (تازی)
  کدبان (kadbaan) = استاد (تازی)
  مهندز = مهندس

  تازی = عرب، سید، دزد کاروانها، عقب افتاده بیابانی، بوزینه صحرایی، سوسمارخور، ابن المیمون، البوزینه، میمون زاده،
  کله بوقی، دزد سرگردنه، میمون الله، میمون مؤمن، تروریست، بوزینه عمامه دار، عین نجاست، الشیخ المیمون،
  عرعر, بوزینه مدینه، بوزینه کتابدار، گوریل بیابانی، بوزینه بچه باز

  ترسایان = مسیحیان
  آشا، آرتا = درستی، راستی، حقیقت truth، سیستم و قوانین گیتی
  آشویی = مقدس
  دروژ = دروغ
  راستی = حقیقت
  نگاره = عکس

  یازاتا = الهه (تازی)، مهری، یزدان، فرشته — (نام ۱۰۱ یازاتا در کیش زرتشت یاد شده است که یاری دهنده اهورامزدا در گردش گیتی می باشند و برجسته ترین آنها: یازاتا میترا، فرمانروای گیتی یا فرشته خورشید، می باشد.
  که با نشان: گردونه خورشید یا صلیب شکسته شناخته میشود. که نشانگر چهار آخشیژ: آتش، آب، باد و خاک میباشد، و سراسر گیتی، به خواست اهورامزدا، از این چهار آخشیژ پدید آمده است. از آن
  میان تنها آتش است که پاک پاک است، نماد زندگی بخش و تابش روشنگر است (از بین برنده تاریکی
  ، نادانی و تباهی)، که هرگز به پایین نمیرود. همانا همواره به بالا میرود و روی به سوی ایزد یکتای
  گیتی: اهورامزدا دارد).
  بدانگاه بد آتش خوبرنگ چو مر تازيان را مهراب سنگ
  مپندار کآتش پرستان بدند پرستنده ی پاک يزدان بدند

  برجسته = مهم
  آخشیژ = عنصر
  پدافند = دفاع
  تاوان گرفتن = انتقام گرفتن
  شناسه = هویت
  چکامه، چامه = شعر
  چکامه سرا = شاعر
  نسک = کتاب (تازی)
  نسکخانه = دارالکتاب، کتابخانه
  نوشتار، نسک، نوشته = کتیبه
  سامانه = سیستم
  گیتی = کائنات، عالم وجود
  جهان = دنیا (تازی)
  زندگان، باشندگان = موجودات

  پاژنام = عنوان
  پاره، تکه = قطعه
  دانش = علم
  دانشگاه = دارالعلم
  سرشناس = معروف
  کارشناس = متخصص
  ریزگان = جزییات
  ریز به ریز = جز به جز
  پژوهش = تحقیق
  پژوهشنامه = مقاله
  پایان نامه = رساله
  چرایی = علت
  …………………………………………………
  گاه = ساعت
  دم (dam)، دنگ (dong) = دقیقه
  تک (tek) = ثانیه
  گاه ۶ و ۳۰ دم و ۵ تک = ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه و ۵ ثانیه

  گاهنما = ساعت مچی یا دیواری
  روزشماز، سالنامه = تقویم
  پیشنما = تاریخ گزشته، history
  روزنما = تاریخ روز، date
  روزگارنگار = تاریخ نویس
  کیان = مرکز
  کدبان (kadbaan) = استاد (تازی)
  ………………………………………………….

  دبیره، نوشتار = خط
  خوشنویسی = رسم الخط
  آموزه = درس
  آموزشگاه = مدرسه، مؤسسه
  آموزگار = معلم
  فرمِهان = رئیس جمهور
  خژک (khozhak) = نقطه
  دریافتن = فهمیدن
  دریافت = فهم
  درخور، فراخور = مناسب
  چندی = مدتی

  انجمن = جامعه (تازی)
  به چم = به معنی
  به چه چم = به چه معنی
  چمش چیه ؟ = معنی اش جیه ؟

  پرسیس = استان فارس
  پارسا = پرشیا، پرژیا
  آتراپانا = تهران
  توس = مشهد
  ژرمانیا، کارمانیا = کرمان
  کاسپین = مازندران
  آزرپاتگان = آزربایجان
  آریانا، خراسمیا = خراسان
  زنگان = زنجان
  آتراپاتن = قزوین
  اکپاتانا = همدان
  یازاتا، یزدان = یزد
  تیسپون = سیسفون
  کفگاز = قفقاز
  سپاهان = اصفهان
  هیرکانیا = سمنان

  پیام = خبر
  پیامها = اخبار
  پندار = فکر
  گیرا = جالب، جذاب
  هم روزگار = هم عصر
  کلیدی = اصلی
  نکته، باره = مسئله
  فرایافت = مفهوم
  گویش = تلفظ
  چالش = انتقاد، نقد
  کنکاش، شکافتن = آنالیز، تجزیه و تحلیل

  شهربانو = فرمانروای زن، شهریار زن، شاهنشاه زن، رئیس جمهور زن، پادشاه زن
  شهبانو = ملکه
  بیشترین = اکثراً
  دمیدن آفتاب = طلوع آفتاب
  کارایی = تأثیر
  نخست = اول
  نخستین = اولین
  دیرکرد = تأخیر
  پکش = انفجار
  نمونه، ماننده = مثال، مثلن
  در ذرازنای پیشنما = در طول تاریخ
  ناسزا = توهین
  آرامش = صلح، امنیت
  آشتی = صلح
  بنیاد گردیده = استوار شده
  کینه = نفرت
  دودمان، تبار = اصلیت

  گردشگر = توریست
  فرنگی = خارجی
  پهنه، کوی، برزن = منطقه
  بومی = محلی
  زناشویی (زن + شوی) = زن و شوهری، ازدواج
  همسردار = متأهل
  ناهمسر = مجرد
  پاژنام = عنوان
  دژمن = دشمن
  بن واژه = حرف، الفبا
  گزاره = عبارت، جمله
  واژه = لغت
  واژه نامه = لغت نامه
  آهنگ = موسیقی، موزیک
  همنوازی = کنسرت
  باربد (baarbod)، نوازنده = موسیقی دان
  رامشگر = رقاص

  سراسر، سرتاسر، همه، رویهم رفته = تمام (تازی)
  خرد پزیر = منطقی
  همایش = کنفرانس
  سترگ = محکم
  هنجار = نظام
  هنجار آفریش یا هستی = نظام خلقت
  پایه، بن = اساس، اصل
  نوینی = مدرنیته
  آموزش = تحصیل
  آموزش یشرفته = تحصیلات عالیه
  کیهان = فضا
  کیهان نورد = فضانورد
  پرتوهای کیهانی = تشعشعات فضایی
  ستاره وهرام = کره مریخ
  آدمک = ربات

  فن آوری = تکنولوژی
  فرا = ماوراء
  فرا زمینی = موجودات کرات دیگر
  فراورد، ساختگی = مصنوعی
  فراورده ها = مصنوعات

  نخش = نقش
  جانبخش = شهید
  پارسایی، پرهیزکاری، پاکدامنی، خوشرویی = اخلاق، تقوا
  پارسا = موءمن
  پارسایان = موءمنان
  پاکزاده = حلال زاده
  ناپاکزاده، تازی زاده = حرام زاده
  دردم = بلافاصله
  آزرم = شرم
  آز = طمع
  خردمند = عاقل
  بی آر = بی غیرت
  بی خرد = احمق، بی شعور، نفهم، عرب
  زهری = مسموم
  زهری شدن = مسموم شدن
  پاد، ناساز = ضد
  در برابر = برضد
  تندی = سرعت

  بی سوی, بیسوی = خنثی
  ناهمسو = منفی
  همسو = مثبت
  پاسخ = جواب
  پرسش = سؤال
  گونه = نوع
  پیکر = جسم، بدن
  پیکره = مجسمه
  کرپان (kerpaan) = قصاب، (از کرپن (kerpen) = چاقو)
  کرپان کردن = قربانی کردن

  پیورزی = تعصب
  دغاکاری = خیانت
  بازورزی = تمرین
  کم و بیش = تقریباً
  ژرف = عمیق
  پالایه = فیلتر
  بی گمان = حتماً
  برگه = کاغذ
  دیرین = قدیم
  دیرینه = قدیمی
  انگیزه = سبب
  روشنپندار = روشنفکر
  باختر = غرب
  خاور = شرق
  دودمان = سلسله

  درگر = نجار
  زرین = طلایی
  کالا = اجناس
  نوزایش = رنسانس
  زادروز = میلاد
  زایش = تولد
  زادگاه = محل تولد
  گسترده، پهن = وسیع
  آزرمگاه، شرمگاه = xxx
  شورش، جوشش، رستاخیز = انقلاب
  رویه = سطح
  نگاشت = ثپت
  سازمان نگاشت شناسه مردم = سازمان ثبت احوالات شخصیه
  مینوی (minavy) = معنوی
  آدمیزاد = انسان
  آدمیت = انسانیت

  آسا، داتا، دادیک = قانون
  بر پایه آسا = بر پایه قانون
  آساهای کشور = قوانین مملکت
  دربار = دولت
  مردمان = ملت
  میهنی = ملی
  شهریار = یار شهر (کشور) و مردم آن، فرمانروای کشور، رئیس جمهور
  دادخواه = وکیل
  دانشمند = حکیم، عالم
  چشم براه = منتظر
  پنداشت، اندیشه = تفکر
  پند، اندرز = نصیحت
  ناهنجار = بی نظم
  سرراست = مستقیم
  اسپند ماه = اسفند ماه
  امرداد ماه = مرداد ماه
  برزخ، دوزخ = جهنم
  اوروا (oorvaa) = روح

  بسامد = فرکانس
  کارمایه = انرژی
  پیامک = ایمیل، پیام الکترونیکی
  پوشینه = جلد کتاب
  همسان، ماننده = شبیه
  مانندگی = شباهت
  پلید، آلوده = کثیف، کثافت
  کژی = انحراف
  کژدم = عقرب
  هژده = هیجده، ۱۸
  هما، شهباز = عقاب
  هرآینه، همانا، هرچندکه، پس همانا = ولی، اما، ولیکن

  بانو = خانم
  نام = اسم (تازی)
  این سرکار = اینجانب
  آن سرکار = آنجانب
  نام خانوادگی = نام فامیل
  سرخ = قرمز

  روژ = روز
  رویه، برگ = صفحه
  گمان = تصور، توهم
  دلدادگی = عشق, دلداده منی = عشق منی!
  دلداده = معشوق
  دلدار = عاشق

  آهن پیما، آهن نورد = قطار
  آهننورد کهربا = قطار برقی
  زروان (zorvaan)، هنگامه = زمان
  پولی و بازرگانی = اقتصاد
  فرنود = دلیل
  فردید = نظر، نظریه
  تابش، فروزش = نور
  شادی = فرح (تازی)
  واخواست = اعتراض
  واخواهی = اعتراض کردن

  درود، روژخوب، روژخوش = سلام
  ایزد نگهدار = خداحافظ
  بامذاد خوش = صبح پخیر
  شب خوش = شب بخیر
  خوراک = غذا
  خوراک شب = شام
  خوراک نیمروز = ناهار
  چاشت = صبحانه
  آری = بله
  نه = خیر
  باره، جستار = موضوع
  باور = عقیده, اعتقاد، ایمان
  باورمند = معتقد

  بایگانی، انبار = save
  زدایش = delete
  فرویش = download
  ویرایش = edit
  ویرایشگر = editor
  برش = cut
  فرازش = upload
  رونوشت = copy
  گزاشت = Paste
  باز = open
  پست = close
  نگاشته = file
  پوشه، پرونده = directory
  بر سیم، روی سیم = online
  بی سیم = offline
  چاپ = print
  چاپگر = printer
  پس بر = backspace
  بازگشت = return
  پیش بر = space bar
  داده ها = information
  پردازنده = processor

  ===============================================

  از مهربان یاران درخواست میشود که از این پیام رونوشت گرفته و برای دیگران، بیشتر بهتر،
  به پیوست پیامک خود بفرستید، تا دیگران هم بخوانند، ببینند، و برای سرنوشت آینده سرزمین خود پنداشت کنند.

   1. عرب کش ذلیل ما عرب پرست نیستیم دین اسلام مال اعراب نیست کاملترین دین و برای همه بشر است. همونطور که زرتشت در دوران ظهورش کاملترین دین بود و در اون دوران برای همه جهان بود در اون زمان ایرانیها زرتشت را پذیرفتن و بعد ها اسلام رو.
    کمک امروزه به اعراب بدلیل جلوگیری از رشد اسراییل و دفاع از خودمونه.
    صحنه سازی نکنید اگه چهارتا خدمت محمدرضا بینی و رضا جنی پهلوی به ایران کردن ، هفتصد تا انقلاب کرده.

 11. این احمق ها را باید بدن هاشان را در سرب جوشان انداخت شما احمق ها حتی به خدا هم اعتقاد ندارید بی دین های سگ صفت کجا در دردین اسلام مصحیت و یهود و زرتشت لخت شدن و اریان شدن نشانه ….. مریم یعنی پاک دامن ولی او نام اش زنیکه شیطان صفت است و نماز یعنی رسیدن به کمال و تعالی انسانی و او با عریان کردن خود ….خاک برسر این سایت و اون زنیکه بی شرف ایران با شهد هایی که داده است زنده است تف به غیرت کسانی که خون شهید هایی را نادیده بگیرند شهدا برای دفاع از ایران و دین و مذهبشان رفتند عراق امده بود اسلام و ایران و تمام ایرانی ها را از بین ببرد خاک توسرتون با این خریت هایتان

 12. تو برو خایمالی بچه شاه رو بکن دخترش رو بده بهت امید حشری
  فیلمت رو 20:30 نشون داد مثل سگ تو خشتکت شاشیده بودی بچه
  مرگ بر سلطنت
  زنده باد سکولاریسم

 13. این اعمال، نشانه ضعف و زبونی و ناتوانی شماست که نهایت کارتون علیه جمهوری اسلامی ایران شده اینکه یه تعداد از فاحشه ها رو جمع کنید و شعاری بدید و ….. . شما برید همون ….. رو بدید. تغییر دادن یک رژیم خون میخواد. شما حتی به اندازه دکتر چگوارو و کاسترو هم دل و جرأت ندارید. واقعا متأسفم برای ایران که چلمنگها و …. گوشادهایی مثل شما ادعای فدایی بودنشو دارید. مبارزه با جمهوری اسلامی، جیگر و خایه میخواد که عمرا یکی از شما داشته باشه. بهترین شغل مناسب برای شما همون ….. دادن و ….. مالیدنه. ایران شرم داره از اینکه …. خولهایی مثل شما حیوانات زبون و بدبخت منسوب بهش باشید. بدبختهای ذلیل و کثیف یه کم به خودتون بیاید و یه نگاهی به اطرافتون بندازید که پر از کثافت و نکبت و ذلت و خاریه …………………. .

 14. خاک بر سرشون حالم از وجودشون بهم میخوره!
  خر چه داند قدر…
  واقعا جای تاسف داره

 15. فعلا که همین مملکت اسلامی ماست که تمام قد و شجاعانه و بی هراس در برابر شما دنیا پرستان دون مایه که همه هستیتون زیر شکمتونه و نیز در برابر ارباب خون خوار شما اسراییل وایساده بد بخت ها
  برید خودتون رو جر بدید هم کاری از دستتون بر نمیاد
  از بد بختی شما ها همین بس که یهودی های اسراییل که از شماها برای رسیدن به اهداف خودشون دارن استفاده میکنن، تماما به جهان آخرت ایمان دارن و خیلی از سیاستهای کلیشون رو بر مبنای همین قرآن و روایات ما شیعیان و بر اساس پیشگویی های بزرگان دین ما دارن تدوین میکنن
  شما اینقدر بد بختید که یهودی ها به حقانیت اسلام ایمان دارن و این خطر رو با تمام وجود درک میکنن ولی شماها در فکر این هستید که دستگاه تناسلی خودتون رو به دیگران نشون بدید و هر روز زندگیتون رو مثل خوک به دنبال هوا و هوس بدوید. یه سوال از خودتون بپرسید، بگید آخرش که چی؟ بعد از هفتاد سال که افتادید مردید چی عایدتون شده از این زندگی حیوانی؟ ما که حداقل اینو فهمیدیم که همه چیز دنیا پرستی نیست، شما چی؟
  چشماتون رو باز کنید، دنیای پیرامون شما در کشمکش دو ایدئولوژی بزرگ هست، تشیع و صهیونیسم، یکی با معنویات و تکیه بر ارزشهای والای انسانی و دیگری با تکیه بر پول و حماقت امثالهم. جالبتر اینکه هر دو در اقلیت جمعیتی هستند. فعلا به لطف حماقت 90% مردم کره زمین در زمینه غیر مادی، برنده میدان رژیم صهیونیستیه و بقیه دنیا در حکم زنبورهای کارگر برای اونا حمالی میکنن.
  اصلا هیچ با خودتون فکر میکنید که چرا اونا گیر دادن به یه تیکه زمین تو فلسطین؟ سرزمین های بهتر از اونجا خیلی زیاده، مشکل پول هم که ندارن، چرا گیر دادن که برن اونجا؟ از اهدافی که برای آینده سرزمین غصبی خودشون دارن چی میدونید؟ از برنامه های سری که بعضا لو رفته کدوماشون به گوش شما رسیده؟ شاید شما هم مثل اکثر مردم بگید به ما چه دخلی داره که اونا چیکار میکنن؟ اما به جوابی هم نرسید. توی هیچ جای دنیا هیچ کسی حق تحقیق درباره این موضوع رو نداره، اما توی همین جمهوری اسلامی ما خیلی ها بعنوان پایان نامه
  روی این موضوعات کار میکنن، رایگان در اختیار عموم قرار میدن، نه که همینجوری رو هوا بگن و ما هم قبول کنیم، با سند و مدرک و لینک و ویدیو و روزنامه ها و کتابهای خودشون. با شنیدن و خوندن این مطالب هست که تازه میفهمی تو کجایی برنامه اونایی و ناخواسته داری براشون کار میکنی، کار فرهنگی، کار ضد فرهنگی، کاری که صد تا ارتش با بودجه های میلیاردی هم نمیتونه بکنه رو تو براشون انجام میدی، اونم مفتی. زهی خیال باطل اگر فکر کنید که دارید زندگی خودتون رو میکنید و راه خودتون رو میرید.برای دقیقه به دقیقه زندگی شما برنامه ریختن، اونوقت یه عده کورکورانه چه حرکتی میکنن.
  ما اگه تو ایران کار نداریم، اگه به سختی زندگی میکنیم، اگه بعضا به نون شبمون هم محتاجیم، اگه برای درس خوندن با هزار مشکل مواجه هستیم، اگه هفته ای دوبار بغض میکنیم که چرا با مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، اگه هر سال چند بار پولمو رو میدزدن و میبرن و …ولی سرمون رو با افتخار بالا میگیریم که بین هفت میلیارد آدم نما، فقط ما هستیم که در برابر ظالم و در کار مظلوم ایستادیم، بقیه خفه خون گرفتن، بقیه برای اینکه دنیای راحت تری داشته باشن چشمشون رو روی کشتار بچه ها و زنای بیگناه بستن، ولی عیبی نداره بقیه برن فضا پیما بسازن، تلفن های هوشمند بسازن، خودروهای آنچنانی بسازن، جزیره درست کنن که از ماه دیده بشه، دمای کشورشون رو بیست درجه بیارن پایین تا جام جهانی اونجا رگذار بشه، ماشین هاشون رو بدن آب طلا رنگ بزنن، در رفاه غرق بشن، ولی ما وایسادیم پای انسانیت، وایسادیم پای دینمون، وایسادیم پای مردانگی و جوانمردی، هر روز از تعدادمون کم میشه ولی قدرتمون بیشتر میشه.
  یه چیز دیگه رو هم بهتون بگم اینجا توی ایران پست ترین آدم هم چنین بی شرمی هایی رو نمیکنه، بی سوادهایی که دم از ایران باستان میزنید برید نقوش تخت جمشید و بقیه کتیبه های تاریخی رو ببینید تا چشم کورتون باز بشه که ایران هیچ وقت، تاکید میکنم هیچ وقت در هیچ عصری بی حجاب نبودن و این بی عفتی ها فقط محصول غرب کثیف هست

  1. خاک بر سرت مسلمان نجس! اتفاقا تو ازین میسوزی که هر روز اخوندها و تفاله های نجسی مث تو هر روز در میان نسلهای جوان به اقلیت تر پیش میرن و خودت خووب میدونی حتی ده درصد مشتی خانواده صیغه ای که نماز جمعه پای جفنگیات جنتی مینشینند هم نیستید!….. دوما بیسواد برو پوشش زنان ایران باستان در کاشیهای بیشاپور و طاق بستان و اثار باستانی در موزه ها ببین پوشش زنان ایرانی نگاه کن بعد همچون شیعه طالبانی دم از حجاب اجباری بزن ولد زنا تو بدون شک اگه هنگام حمله اعراب مسلمان بودی به زنان سرزمینت هم تجاوز میکردی تخم اخوند

 16. یک زن هرچقدر هم روشنفکر باشد اینگونه منحوسانه خود رابرهنه نمیکند این کار نشانه غلبه خوی حیوانیت یک زن است (بلکه پست تر ار حیوان ) حتی زنان خود فروش هرزه خیابانی هم اینقدر دریده نیستند من فقط میتوانم بگویم پست ترین کلمه ای که وجود دارد (که نمیدانم چیست )لایق این عجوزه میباشد .

 17. همین پرچم رو بزارین کنار هیچ هویتی ندارین.امثال شما دیروز به اون پرچم توهین کردن امروز به این فردا هم به یه شکل دیگش …چون مخالف هستین مخالف هر چیزی به جز بی بند و باری.حالا یه زن لخت یه جایی ببینی چون مزه خوبی میده پس کارش هم خوبه به . مشت کثافت با شرتک و پول بابا جون با یه گوشی یه گوشه نشستین و لاشی بازی در میارین و فکر میکنین مملکت و ناموس میفهمین.
  اگه ناموس و مملکت میفهمیدی فرقی نمیکنه کی پرچم بزاره سر یه میله.وقتی به پرچم توهین کردی به مادر خودت توهین کردی
  تمام

 18. کسی که از دین و اخلاق و انسانیت و احترام هیچی حالیش نیست فرض کنید ایران بیفته دستش ببینید چی به سرش میاره.اینها همه چی خلاصه کردن در سیاست و سکس.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s