فاشیسم کمونیستی یعنی چه؟فاشیسم یعنی چه؟
آیا فاشیسم تنها به موازین نژادی بر میگردد؟
فاشیسم کمونیستی و یا دیوان سالاری یعنی چه؟
در این برنامه در ارتباط با فاشیسم کمونیستی که به مراتب خطرناک تر از فاشیسم مذهبی و نژادی است میپردازیم.
کاری از امید دانا

3 نظر برای “فاشیسم کمونیستی یعنی چه؟

 1. باز هم به سالروز کودتای ننگین و تبهکارانه 28 مرداد نزدیک میشویم و بار دیگر از سلطنت طلبان این پساب های عفن تاریخ از تشویش و دلهره و نومیدی مخیله خود را از دست داده اند و زوزه های وحش سر میدهند!
  «هواداران؟!»(بخوان هواداران ثروت بیکران و غارت شده مردم ایران که در قرق رضا ربع پهلوی است و دهان این هواداران را آب میاندازد که هر از گاهی خرده ریزی از آن پول های خونین نصیبشان شود) پدر و پسر خون آشام و تبهکار پهلوی به زعم ذهن بدوی خود دست پیش را گرفته اند که پس نیافتند, شاید که اذهان مردم از فاجعه کودتای 28 مرداد به سمت اینگونه لاطائلات هپروتی و منحط جلب شود! زهی خیال باطل!
  حال که سلطنت طلبان میبینند که مردم ایران بر این باورند که بربریت حکومت های ننگین و غارتگر و دست نشانده پدر و پسر پهلوی که نماد ناسیونالیسم ایرانی است, روایت تمام عیار فاشیسم میباشد, سلطنت طلبان به شکل مضحکی در پی یافتن «چیزی بدتر از فاشیسم؟!» دست و پا میزنند!
  امید دانا این سلطنت طلب درمانده و هپروتی که «رستگاری؟!» خود را بریدن از تعفن دین اسلام و گرویدن به ارتجاع کپک زده و هپروتی دین زرتشت دیده, دنبال چیزی به مراتب بدتر از فاشیسم مذهبی است! بیچاره امید دانا میپندارد که با یک تیر دو نشان زده است و به همین راحتی بدتر از فاشیسم و فاشیسم مذهبی را یافته است!
  توده ستمدیده ایرانی که پس از قرن ها شکنجه و غارت و تحمیقگری توسط مروجان و مغان زرتشتی بارها شورش نموده بودند و نیز یکی از بزرگترین قیام های عصر باستان به رهبری مزدک که مایه افتخار و سربلندی انسان ایرانی است و توسط شاهان و روحانیان خونخوار زرتشتی به خاک و خون کشیده شده بود را پشت سر نهاده بودند, از سر یاس و نادانی به سپاه جرار اسلام روی آوردند که البته به زودی زود پشیمان شدند! آری در همان زمان نیز عده ایی بودند که رهایی از توحش دین رزرتشتی را پیوستن به توحش اسلام جار میزدند, دقیقا کاری را که امید دانا و امثالهم هم اکنون انجام میدهند! چرا که این جماعت تمام هم و غمشان و نیز تمام علل بقای وجود خود و ایده های به غایت منحط و پوسیده اشان را در تداوم استثمار طبقاتی و لاجرم تحمیقگری میبینند!
  ناسیونالیسم و مذهب به مثاب پساب های عفن تاریخ مادر فاشیسم بوده و خواهد بود!
  تنها راه رهایی برچیدن توحش مذهب و سلطنت و سیطره طبقاتی, استقرار حکومت خود گردان مردمی شوراهای سوسیالیستی میباشد!
  اساس کمونیسم انسان است, کمونیسم باز گرداندن اختیار به انسان است! با کمونیسم انسان قدم به تاریخ حقیقی و در خور شان انسان میگذارد و تاریخ به اصطلاح تمدن ده هزار ساله, یعنی تاریخ سیطره توحش شاهان و شیوخ و طبقات استثمارگر, یعنی تاریخ خون و زنجیر را برای همیشه دفن میسازد!

 2. بر پدر و مادر هرچی کمونیست و چپی و مذهبی و مصدقی، خائن و وطن فروش لعنت…. این چنین افکارهای برشکسته هیچ جایی در ایران اینده ما نخواهند داشت……..

 3. خدای چه گناهی کردیم که این فسیل های مذهبی‌ و کمونیست و تودهای بی‌ وجدان و بی‌ وطن دست از سر ایران بر نمیدارن چند سال دیگه باید صبر کنیم تا دنیا از وجود این حروم زده‌ها‌ پاک بشه ؟؟!!آخه آدم انقدر احمق که تو قرن ۲۱ دنبال تفکر کمونیستی باشه شوروی سابق با اون همه ادعا نبود شد کره شمالی مردمش بخاطر تفکرات قرون وسطی و کمونیستی علف خوار شدن بعد این مردک اومده مزخرفات صد من یه غاز کمونیست و واسه ما کپی پست می‌کنه !! همهٔ دنیا در سعی‌ و تلاشند که مردم همین ۴تا کشور کمونیستی رو از دست اینها نجات بدن بعد این احمق واسه ما نسخه کمونیستی می‌پیچه کمونیستی که از آغاز پیدایش و به وجود آمدن تفکر کمونیستی در زمان انوشیروان دادگر (مزدکیان)اعتقاد به شراکت همسر در بین خودشون باور داشتند !!

  این کمونیست‌های کثافت که دم از انسان بودن و حقوق انسانی‌ میزنند بیرون از ایران در اروپا از دختران ایرانی‌ پناهنده بی‌چاره و در مانده در جهت تبلیغات حزبی کمونیستی سؤ استفاده می‌کنن و به بهانه اقامت گرفتن اونها رو در خیابان و جلو دوربین لخت می‌کنن و فیلم میگیرن بعد هم که کارشون (فیلم تبلیغاتی) تموم شد اون بیچاره‌ها رو همون جا توی خیابون ول‌شون می‌کنن !!! اونوقت اینجا جا نماز آب می‌کشن کثافتها

  برو بابا جم کن کاسه کوزت رو اون نسل ۵۷بود که گول شما رو میخورد جوانان حال ایران متواضعانه شدن شما هم یه کثافتی هستید مثل آخوندها

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s