آقایون و خانومها، تمامیت ارضی ایران قابل مذاکره نیست

امید دانا

به تازگی در گوشه و کنار از سوی نیروهای میهن پرست و ملی گرا شنیده میشود در برابر خواست وطن فروشان و تجزیه طلبان اندکی پا پس کشیده اند و در ارتباط با تمامیت ارضی ایران حاضر به مذاکره می باشند و پذیرفتند فدرالیسم را میشود به رای گذاشت.

بایستی به این آقایون و خانومها عرض کنم در حالت خوشبینانه، فدرالیسم با توجه به خواستگاه تاریخی و روانشانختی مردم ایران، آغاز تجزیه ایران میباشد.

اما در حالت خنثی به مقوله فدرالیسم بایستی عرض کنم نه اینکه فدرالیسم آغاز تجزیه ایران نمی باشد، بلکه خود تجزیه ایران قلمداد می شود.

در قوانین سازمان ملل نیز به حکومت مرکزی پروانه استفاده از ابزار فیزکی و نظامی را در برابر متجاوزین و یا عده ای خائن، تجزیه طلب که خواهان جدایی بخشی از خاک کشور می باشند را داده است.

تجزیه طلبان مدعی هستند که قصد دارند، خود بر سرنوشت قومیتشان نقش داشته باشند و با این ادعا و بهانه در بین مردم ایجاد تفرقه می کنند و کشور را بسوی خطر تجزیه هدایت میکنند.

نخست بایستی بگویم تسلط به سرنوشت خویش هیچ گناهی محسوب نمی شود و اتفاقا چنین درخواستی حق مسلم قومیتهای ایران می باشد، و تمامی قومیتها حق دارند با گویش خویش سخن بگویند، اما این را بایستی بدانند زبان پارسی مطلق به تمام قومیتهای ایران است و در حقیقت یک زبان ملی به شمار می رود و برای اتحاد و یکپارچگی ملی بایستی تمام قومیتها به زبان پارسی تسلط داشته باشند، و به مانند کشور سوئد که براستی 72 ملت زندگی میکنند تمام سوئد باید زبان سوئدی را فرا گیرند.

اما در ارتباط با جدایی خاک ایران به منزله اینکه یک قومیت در آن خاک زندگی میکند، و حق دارد خودش برای خودش یک حکومت تشکیل دهد، ادعایی است باطل و پر از اشتباه، زیرا ما انسانها می آیم و می رویم اما ایران بوده و هست و خواهد ماند، در واقع در خاکی که ما زندگی می کنیم موقتی می باشد و امانت که از سوی نیاکانمان به ما رسیده و ما نیز بایستی این امانت گرانبها را تحویل آیندگان دهیم.

بنابراین ما صاحب آن خاک نیستیم که بخواهیم جدایش کنیم، ما نگهبان آن خاک محسوب می شویم که فردا بایستی آن خاک را تحویل نسل آینده دهیم.

مثالی می آورم: خانه ای را اجاره کرده ایم و پس از چند سال زندگی مدعی می باشیم چون ما در این خانه مدتهاست که زندگی میکنیم صاحب خانه می باشیم

آقایان و خانومهای تجزیه طلب بایستی بدانند و آویزه گوششان کنند، خاکی را که در آن زندگی می کنند، تنها مطلق به آنان نیست، بلکه مطلق به تمام مردم ایران است، از آذرآبادگان گرفته تا کردستان، خوزستان، بلوچستان همگی مطلق به ایران است وو در این زمینه ما نیروهای میهنی با هیچ جنبنده ای شوخی نداریم.

تجزیه طلبان بی وطن بایستی بدانند اگر روز اندیشه های پوسیده خویش را به مرحله اجرا بگذارند، و قصد دست درازی به خاک ایران را عملی کنند، خود مردم آذرآبادگان، کردستان، خوزستان، بلوچستان، و تمام مردم ایران از شمال تا جنوب گرفته تا خود غرب و شرق سرزمین در برابر این اوباش می ایستند و زیر چکمه های خویش آنان را نیست و نابود می کنند.

در ارتباط با تمامیت ارضی ایران ما نیروهای میهن پرست تا پای جان ایستاده ایم و در برابر تجزیه طلبان از بکار بردن خشونت فیزیکی هیچ هراسی نداریم.

ایران راحت به دست ما نرسیده که راحت از دست ما برود .

نگارنده: امید دانا

39 نظر برای “آقایون و خانومها، تمامیت ارضی ایران قابل مذاکره نیست

 1. harkasi ke tajzye talab hast irani nyst khub be in harfeman deghat konyd ya arabe yabaloche ya fekr mikone ke torke nang bar shomahai ke nane irano mikhoryd va be iran khyanat mikonyd

 2. امید جان , اول سلام , من یه فارسم که تو تهران هم زندگی میکنم , اینو گفتم تا بدونی که هیچ تعصبی تو نوشته ام نیست , در ادامه میخوام بپرسم که چرا شما اینهمه تاکید روی تمامیت ارضی دارین , واقعا این تمامیت عرضی چه چیزی رو تضمین میکنه , میشه بپرسم منظور شما از ایران دقیقا چه محدوده ای است , چون ما اگر فقط به صد سال و یا دویست سال پیش برگردیم آنوقت مجبوریم بعضی از همسایگانمان را ایرانی بدانیم و بعضی از هموطنانمان را غیر ایرانی !چون مرزهای فعلی متفاوت است با مرزهای آن زمان , البته اگر منظور از تمامیت عرضی حفظ مرزهای فعلی باشد .
  اما اصل مطلب , میخواهم بدانم شما طبق کدام اصل و قانون اینگونه جدایی طلبان را ورد بی مهری قرار میدهید تا جایی که حتی حاضر نیستین با آنها مباحثه داشته باشین , آیا اگر روزی عربهای جنوب ایران تصمیم بگیرن که از این به بعد خودشان مالک و حاکم سرزمین ابا و اجدادیشان باشن من و شما چگونه میتوتنیم این حق را از آنها بگیریم , امید جان قبل از ورود به این بحث باید مطلبی را میگفتم که فراموش شد و آن این هست که ما اگر در مرزهای فعلی کشورمان قومیتهای مختلفی داریم در کنار آن ما شاهد ملتهای مختلفی نیز هستیم مانند ملت کرد و یا ملت عرب که تمام ویژگیهای یک ملت از قبیل زبان , فرهنگ , خط , لباس و از همه مهمتر سرزمین پدری را دارا میباشند , حال اگر این ملتها که تا به حال از سوی حکومتهای مرکزی از قاجار گرفته تا پهلوی و جمهوری اسلامی مورث شدیدترین ظلمها قرار گرفته اند تصمیم بگیرند خودشان بر خودشان حکومت کنند , چه مشکلی پیش خواهد آمد ? اگر نخواهند که دیگر از تهران اداره نشوند مشکل چیست? من فکر شما و همفکرهایتان که حتی حاضر نیستین تا در مورد اصلی ترین حق این ملتها صحبت کنین بیشنر یک قدرت طلب هستین تا یک دموکرات.با اینذحال من هم مانند شما موافقم که نباید در این مورد حرفی زد , چون من اگر جای این ملتها بودم حتی اجازه اظهار نظر درباره یه همچنین تصمیمی رو به شماها نمیدادم .
  اوقات به کام

 3. آقا امید شما هیچ چیزی رو درک نمیکنید چون درد ما رو نچشیدی…
  اگه مردم هم نژادت تو چهارتا کشور اقلیت توسری خور بودن میفهمیدی ما چی میگیم…
  به امید آن روزی که همه ملت ها در صلح و آرامش در کنار هم زندگی کنند.
  به امید آن روزی که هر ملتی سرنوشتش را خودش رقم بزند.

 4. همینقدر که اسم نحس ات را آتیلا (قاتل آدمکش) و پیشه وری ( یک خائن وابسته به KGB استالین قاتل ) گذاشته ای و ابا اجدادت را حاصل سکس با گرگ (نماد خون خواری ) میدانی، ما را بس که تو اصلا آدم نیستی.

 5. متاسفم که اینو میگم ولی در آینده ای نزدیک شاهد تبدیل ایران به ایرانستان هستیم
  دلیلشم نژاد پرستی مفرط شما به اصطلاح ملی گرا هست..
  پس به نظرم رو فدرالیسم کار کنین بهتره چون بنظرم اقوام غیر فارس دیگه حتی به فدرالیسم هم قانع نیستند
  با تشکر…

 6. جناب آتیلا پپیشه وری
  سربازان روس که آذربایجان را اشغال کردند به زنهای زیادی تجاوز وحشیانه و شدید کردند که زنهای زیادی باردار گردیدند و احتمالا شما هم از نوادگان آنها هستی وگرنه با افتخار اسم خود را پیشه وری این سردسته متجاوزان نمی گذاشتی .
  من هم آذری هستم و تو بیجا میکنی از قول من حرف میزنی ، ما متجاوز به آذربایجان یعنی پیشه وری و نوکرانش را نمیبخشم و تو بهتر است بنویسی حقوق خود را از کجا دریافت میکنی . مین یاشا ایران مین یاشا آذربایجان .

 7. ایرانی از مغان عفت کلام در گرانی است که به هر کس ندهندش
  من از گذشته مادر شما مطلع نیستم اما از گذشته مادر خودم پدرم پدربزرگانم که همه و همه فدائیان رهبر فقیدمان پیشه وری بوده اند مطلعم
  از گذشته ستارخان ها باقرخان ها و …. مطلعم
  از ورود ارتش روس به تبریز آگاهم اما از قرار معلوم تجاوزهای وحشیانه و شدید تنها در خانه پدری شما اتفاق افتاده چون دلیل و مدرکی بر این اساس بنده پیدا نکردم
  در نتیجه قضیه تجاوز ارتش روس به زنان زیاد را می بایست از خانه پدریتان پیگیر باشید بنده بی اطلاعم
  من برادرانم خواهرانم پدرانم مادرانم وهمه و همه فدائیان پیروان پیشه وری هستیم
  حاضریم برای خاک پاک آزربایجان چه در شمال آراز و چه در جنوب آراز جانمان را فدا کنیم
  آنچنان که در سال های 85 و 90 جان بر کف در مقابل سرکوب وحشیانه نیرو های امنیتی دوام آوردیم شهید دادیم و زندانی شدیم
  yaşasin azərbaycan
  olum olsun faşismə
  viran olsun iran
  viran olsun iran
  south azerbayjan is not iran

 8. کلا توی قوم پارس جا افتاده که هرکسی بخواد حق خودش ر بگیره بهش میگن مزدور انگلیس . چه حاکمانی که الان سر کار هستند چه شاه خونخوار و چه این جوجه مهین پرستها که نمی دونن اسلحه یعنی چی و فقط اسمی از جنگ شنیدن و دم به دقیقه میگن به جنگ تجزیه طلب میریم . در کل مطمئن باشید کشور ایران که بیشتر خاک آن سرزمینهای آشغال شده تشکیل شده به زودی به یک کشور خیلی کوچیک تبدیل میشه که پارس جماعت با خیال راحت میتونن بشینن و هر جور دیکتاتوری رو که میخوان توی کشورشون حاکم کنن . چون پارس باید یه نفر بالا سرشون باشه که بزنه تو سرشون .

 9. به عنوان یک کرد-ترک ایرانی که همیشه در نظام اداری موجود مورد تبعیض قرار گرفته ام می گویم نبایستی در چنبره رودربایستی های خودساخته در مورد مفاهیم زیبایی چون آزادی و حقوق بشر گیر کنیم و از این خائنین رو دست بخوریم. اینها با اینکه بخش عمده قدرت را امروز در دست دارند کماکان ادعای مظلومیت دارند. شما تصورش را بکنید اگر چند هزار کرد در ورزشگاه آزادی تهران شعار ضد ایرانی داده بودند چه بلایی به سرشان می آمد.

  طرف راست می گوید شما قشر متوسط (سابق) شهرنشین علم مبارزه را بلد نیستید. انقدر ذهنی شده اید که همین طایفه تجزیه طلب در لباس اهل دین اکثر مراکز قدرت را در کشور از آن خود کرده اند. آن وقت شما با شعار سکوت با دست های بسته و بدون حتی یک چماق در دست به خیابان ریختید و اعلام کردید که ما کبریت بی خطریم. آن وقت همان حامیان تجزیه طلب ها با احساس امنیت همین لمپن های بی وطن را سازماندهی کرده و به جان شما انداختند. به طوری که جمعیت های چند ده هزار نفری شما توسط چند تا بسیجی قارقارک سوار در هم شکست. شما تهران را فتح کرده بودید. کافی بود می فهمیدید که باید چوب و قمه به دست بگیرید. خیابانها را ترک نکنید. و خانه بسیجی ها و عمله سرکوب را محاصره کنید، تا صبح روز بعد امکان سازماندهی را از آنان بگیرید. این واقعیت دارد که تجزیه طلبان و ایران فروشان کار خود را خوب بلدند. و وقتی زمانش برسد هیچ رحم و مروتی نخواهند داشت. اینها هیچ اعتقادی به دمکراسی ندارند و از نسل همان اقوام وحشی هستند که با شرارت هایشان حتا زبان مادری ما ساکنین منطقه شریف آذرآبادگان را تغییر دادند که البته در جامعه ترک نیز در اقلیت هستند. ولی در اوج توحش و پلیدی. پس بایستی از همین الان سرکوبشان کرد…..

 10. «آللاه ایلانی تانییب ، آیاغلارئنی قارنئنا سوخوب»

  مردک خائن پیشه …وری (چه اسم با مسما ای )،

  به درک، به جهنم ، که تو و امثال تو آشغال تجزیه طلب در سالهای ٨٥ و ٩٠ مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفتید و خشتک هایتان مورد الطاف قرار گرفتند. فدای سرم . ایکاش همهتان به درک واصل بشوید. «آغرییان دیشی چکرلر». خیلی اصرار داری که تو و تمام قوم و خویش هات فدای پیشه وری بشوید، انشالله در جنگ بعدی با ارمنستان! التماس دعا. ٨٠% دیگر را هم از سر زمین آران از دست بدهید. به امید خدا همگی شما خانین به ایران، در راه الهام علاف، فدا شوید. الهی آمین .

  مردک مادر به خطا، viran olsun خانه آن زنی که تو را پس انداخت. » آغئزئنا باخ تیکه کس».

  تو با چه جراتی نام پیشه وری که اونفرم ارتش روسیه را به تن میکرد و ستارخان، باقر خان را در یک جمله می آری؟ بیلمز خان، اگر نمیدانی بدان، که فرمانده ارتش در زمان باز پس گیری آذربایجان عزیز از دست اراذل و اوباش پیشه وری بی وطن ، کسی به جز سرتیپ هاشمی، داماد باقر خان نبود. حیف دیر رسید چونکه پیشه وری خائن ٣ روز پیش از آن به شوروی فرار کرده بود. آخر هم در تنهایی و فلاکت به درک واصل شد.

  ٨ سال تمام با دست خالی علیه صدام حسین جنگیدیم. تمام شیوخ عرب خلیج پاررررررس هم میلیارد ها دلار، توپ و تفنگ در اختیارش گذاشتند و آخر هم جنگ را نبرد و حتی نتوانست یک وجب از خاک مقدس ایران را تصاحب و یا جدا کند. آیا شما «چوپن گزی» ها از امکانات و حمایت بیشتری بر خوردارید که از این غلط ها میفرماید؟ و یا شرایط نظامی ایران را بدتر از آن موقع میبینید؟ ای پوخ با تو ام !!!

  شما ها اگر شعور داشتید، که ندارید، اول میرفتید و تحقیق میکردید که لقب کشوری/اداری رئیس باشگاه تراکتور سازی چیست، تا بفهمید که در فوتبال هم بازیچه هستید. یک مدتی وابسته به KGB بودید، حالا هم آویزان موساد و CIA .

  تدریس به زبان مادری؟ ر .. دن و آب هم قطع!

  سرفراز باد آذربایجان و آذربایجانی میهن دوست، پاینده ایران.

 11. جناب مرگ بر فاشیزم،

  ١- قوم فارس نداریم
  ٢- اگر آذربایجانی هستی، اول برو دمکراسی را به الهام علاف یاد بده. همین هفته پیش پلیس باکو تظاهرات مردم را سرکوب کرد.
  ٣- اگر کردی، مجددا به سطر بالا رجوع کن. با فرق اینکه نام الهام جون را باید با بارزانی گانگستر عوض کنی .
  ٤- دادا جان، توهم برت داشته که باقی مانده قوم تو، در سر زمین موعد زندگی میکنه.
  ٥- دادا نکنه اهل قوم ، ببخشید ملیت سویس هستی و ما بی خبر؟

 12. …. این گروه اندک همیشه سعی داشته آبروی جامعه زحمتکش و مهربان آذری را به زیر سوال برند که خوشبختانه هیچگاه موفق نبوده اند و بسیاری از آنان اصلا آذری نیستند . تنها به دنبال گل آلود کردن آب و گرفتن ماهیهای طمع دنیایی خود از آنان میباشند . . آنها که به نام تورک دم از جدایی ایران می زنند – ایرانی نمی اندیشند و خود نمی دانند بازیچه امیال دیگرانند که در حاشیه ایران عزیزمان برای تقسیم این خاک رویاها بافته اند و بردگی مردمان ما آرزوی دیرین آنهاست و چه سودای خامی که با خود به گور خواهند برد . اینان نمی دانند بعد از جدایی بخشهای ایران تازه شروع بیچارگی و آوارگی آنان است کشور آذربایجان در شمال ایران مگر چه تولید و درآمد مازادی دارد که آش دهان سوز این گروه شده . بگذریم که اینجا مجال آسیب شناسی کشور آذربایجان بعد از جدا نمودنش از ایران نیست . ولی بدانید ما آذری های ایران به هیچ وجه به جدایی ایران فکر نمی کنیم و ایده جدایی ایران در ذهن آنها حاصل اندیشه های غلط و نا آگاهی و تاثیر پذیری ایشان از تلقینات دیگران است .و بعضی از این افراد کسانی هستند تن پرور و رویا باف که فکر می کنند با جدایی می توانند به آسانی با آسایش نداشته از کم کاری خود دست یابند در گذشته و حال زمانی که از ایشان می خواستیم به دنبال علم و دانش و آگاهی بروید همواره دم از این می زدند که ما چند کلاس سواد داریم ولی دهها دکتر و مهندس زیر دستمان کار می کنند . اندیشه های پوج و جهل و تحجر . و برای اشائه این نادانی خود چه بسا هزینه های مادی و تهدید هم داشته باشند ولی در همین آذربایجان عزیزمان بیشمارند بیشمار هموطنان صاحب علم و عمل و متبحر در بسیاری از علوم و چه بسا بسیاری از هموطنانمان در آذربایجان عزیزمان هم نتوانستند به دلایل مشکلات زندگی در تحصیلاتشان موفق باشند ولی از آگاهی بالایی برخوردارند و کسانی که فرهنگ و دانش . هنر ایران را به دل وجان آموخته و باور دارند . آگاهیشان به حدی بالاست که این گونه افراد افراطی را به محفل آنان راهی نیست . ایران ما همیشه از این افراد ضربه خورده ولی ضرباتشان به خودشان باز گشته و هیچگاه راه به جایی نخواهند برد . و اینرا عرض می کنم پیامهای به دور از اندیشه و آگاهی این اقلیت بیانگر آرمانهای مردم بزرگ و زحمتکش آذری ایران نیست و نخواهد بود . درود بر شما و درود بر ایران متحد و فرزندان زحمتکش میهنمان – درود بر مردم خوب آذری – کرد و لر و گیلک و ….. با درود و ارادت و مهر برای همه ایرانیان عزیزمان

 13. ه مناسبت 8 مارس
  روز جهانی زن
  بزرگترین دشمن ومهمترین تهدید برای حقوق زن ونیل به یک جامعه عاری از تبعیضات جنسیتی .تعصبات قومی وقبیله ای ونژادی است . در جوامعی که تعصبات قومی شعله ور می گردد . حس تحقیر زن وتبدیل آن به یک موضوع مالکیت نیرومند می گردد . وقتی تعصبات قومی .نژادی وزبانی وغیره……… در جامعه ای قدرتمند گردند .همه ابعاد وجنبه های زندگی واز جمله حقوق بشر وبه ویژه حقوق زن به حاشیه رفته وبه عنوان موضوعات فانتزی وکم اهمیت تلقی می گردند . از سویی دیگر قوم گرایی یا فرقه گرایی بر روی دوش مردان به پیش می رود بنابراین به موازات پرتوان شدن قوم گرایی .نیروی فعاله آن یعنی مردان قوم گرا هم علمدار وطلایه دار می گردند ودر نتیجه زنان را یا به عنوان نیرویی مزاحم به درون خانه ها کوچ می دهند و یا به عنوان زینت المجلس صرفا برای توجیه وپیشبرد اهدافشان و تبلیغ عقاید قومی مورد استفاده قرار می دهند والبته به آنان پروای تلاش جدی وعملی برای احقاق حقوقشان را نمی دهند .
  از سوی دیگر قوم گرایی با افزایش خشونت همراه است . واین خشونت در وهله اول زنان را مورد هدف قرار می دهد .
  تجربه جنبشهای قومی وفرقه ای و جوامع آلوده به اندیشه های قوم گرا وفرقه گرا نشان می دهد که در این جوامع بزرگترین بازنده زنان بودند . از افغانستان زیر تسلط حکومت فاشیستی . قوم گرا وفرقه گرا طالبان تا پاکستان فرقه زده .از روندا تا سودان ویوگسلاوی سابق وسوریه امروز هرجا که قوم گرایی وفرقه گرایی نیرومند شده بزرگترین بازنده زنان بودند . نه تنها احقاق حقوق زنان به فراموشی سپرده شد و زنان حتی از حقوق مکتسبه سابق هم محروم گردیدند بلکه آنان در صف اول قربانیان خشونت هم قرار گرفتند و انواع آسیب ها وصدمات را متحمل گردیدند

 14. لابد پروانه کشتار کردا و شیعیان در عراق به دست صدام را سازمان ملل داده بود؟ یا کشتار یوگسلاوی؟ احتمالا پروانه سازمان ملل تو از روی استوانه بابات بازخوانی میکنی‌؟

 15. مطالعه میتونه کمک شایانی در افزایش فرهنگ و به خصوص شعور افراد جامعه نقش به سزایی رو ایفا کنه

 16. «تولکوسن آسلانلا چیخما ساوشا»

  خائن پیشه ….وری،

  عفت کلام با بی وطن پتیاره و مشنگی مثل تو و امثال تو ؟ هرگز!!! سر شما ها انگل ها را، باید زیر پا له کرد .

  فعلا که سگ کوروش به سر آن گرگ خاکستریتون ر …ده. نوش جان،گوارای وجود. گردن کلفتید؟ هر کاری بخواهید تو این مملکت میکنید؟ پس «شکر» خوردید که دستگیر شدید و زیر شکنجه شب زفاف پس دادید …. کره هایتان دنیا که آمدند اسم هایشان را کوروش، خشایار ، بهرام ،آتوسا … بگذارید، دایقزی.

  VIRAN OLSUN ARAN

 17. چوخ زامان ، دوران اوکوز ، یاتان اوکوزون باشینا سیچار

  خائن پیشه …وری،

  از آنجائیکه مشخص است که نمیدانی میگویم که:

  ١- آخرین شاه ایران، از طرف مادری، آذربایجانی، و از ترکان آیرملو باکو بود.
  ٢- آخرین ملکه ایران، از طرف پدری آذربایجانی میباشد.
  ٣- فرمانده ارتش در ٢١ آذر، سرتیپ هاشمی، داماد باقر خان و آذربایجانی بود.
  ٤- قبل از ورود ارتش به تبریز، ترکان ذوالفقاری از زنجان، اراذل و اوباش پیشه وری را قتل عام کرده بودند.
  ٥- بسیاری از مردم عادی (بیگناه و غیر سیاسی ) توسط طلبکاران مالی ، به بهانه کمونیست بودن به قتل رسیدند، که بدهی را پس ندهند.
  ٦- اکثریت وطن فروشان فرقه ای به همراه پیشه وری، از ٣ روز قبل به شوروی فرار کرده بودند و در همانجا هم به درک واصل شدند.
  ٧- ارتش ماموریت اصلی اش جمع آوری اسلحه سوغات استالین بوده است.

  سیچانلار پلنگ اولامازلار،تؤلکولر آسلان.

 18. آتاسئنا خئیئری اولمایان کیمه خئییری اولار؟

  خیانت پیشه … وری ،
  در سال ١٣٥٧-١٣٥٨، من یکی از افسران اعزامی ارتش به نقده بودم و خود به چشم دیدم که این برادارن کرد شما با زنان و دختران شما (ما) چه کردند، بی غیرت ها. حیف از آن جانفشانی هایی که این بچه اصفهانی ها، شیرازی ها، لر ها و … برای شما ها کردن.

  محض این که خمار نمونی، من لر بختیاری ام ، جد اندر جد هم نظامی بوده ایم و دایی بزرگ من افسر فرمانده هنگی بود که در آن روز شکوه مند ٢١ آذر، وارد تبریزعزیز شد. همسر من هم متولد خوی و آذربایجانی است، سه فرزند ما هم ترک و بختیاری اند، و از امثال تو بی وطن هم منزجر.

  در جنگ بعدی با کرد ها در آذربایجان غربی هم که اکراد به آن کردستان شرقی میگویند و در نقشه هایشان هم منعکس است، بگو الهام جون ات بیاد خشتک شلوارتون را کوک بزنه .

  نه تنها دیگه به این سایت بر نگرد، اصلا گورت را هم از ایران گم کن و با هم پالانی هایت به هر خراب شده ای هم که میروی، خوش گلدین.

  یاشاسین آذربایجان، مرگ بر امثال تو، پاینده ایران و ایرانی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s