چه کسانی نوریزاده ها را تحریک میکنند ؟

 

علرضا نوریزاده

به تازگی خبرنگاری که در زمانهایی خود را فعال سیاسی معرفی میکند در تلویزیون کانال یک با رضا شاه دوم مصاحبه ای را انجام داد.

مصاحبه با سراسیمگی خاصی از سوی دوست خبرنگارمان  (در بعضی زمانها فعال سیاسی) در ارتباط با سازمان رستاخیز نوین ایران که جریانی پویا و جوان میباشد آغاز میشود.

خبرنگار داستان ما با دست پاچگی، پیش از آنکه به بینندگان و مهمان برنامه خوش آمد گویی کند ، پرسشی بس شگفت آور با لحنی زننده که از یک خبرنگار اصیل بدور است با طعنه ایی وقیحانه میگوید :

( معمولا من در برنامه هایم مصاحبه نمی کنم ولی اینبار ضروری است با توجه به اتفاقهایی که در این هفته ها افتاده ، این تجمعاتی که اپوزسیون داشته است به خصوص به این جهت که ایشان اخیرا دوستانی پیدا کرده اند باعث شگفتی همه شده است ؟!! که من میخواهم ببینم این دوستان ،دوستان واقعی هستند یا نه ! به خصوص اینکه من در یکجا دیده ام که یک گروه به اسم حزب رستاخیز و یا گروه رستاخیز از ایشان اعلام حمایت کرده است !حتی عکس دختر ایشان را هم گذاشته اند و پدر و پدربزرگ !)

پرسش های بالا نشان میدهد این خبرنگار یا بالاسری های ایشان قصد دارند بین رضا شاه دوم و هواداران پادشاهی تفرقه بی اندازند . (البته شهریار جوان ایران رضا شاه دوم بسیار باهوش تر از این گفته ها هستند که شخصی به مانند این آقا بتواند نیت شوم خود را به سر انجام برساند).

نکات جالبی که در طرح این پرسشهای مغرضانه و تا حدودی کمدیک میتوان یافت، سراسیمگی این خبرنگار کهنه کار است ، خبرنگاری که پس از شکست از نشستهایی در اولاف پالمه و پراگ نه به عنوان (خبرنگار) بلکه به عنوان (فعال سیاسی) با سرافکندگی به خانه پدری خود بازگشته است (اشتباه نشود چنین افرادی از نخست و با تخریب چهره شاه فقید در بین توده مردم خانه هایشان در برون ایران بوده است.)

پرسشهای مذکور در شرایطی به این خبرنگار دیکته شده است که کشورمان  در حال نابودی کامل میباشد ، اقتصاد ایران برشکسته شده و دارد به فاجعی عظیم تبدیل میشود، اوضاع حقوق بشر ایران بسیار وضع وخیمی دارد و در زندان رجایی شهر بیش از 1000 تن در انتظار اعدام بسر میبرند ، و آنوقت دغدغه پشت پرده تحریک خبرنگار قصمون که روزی در وصف امامش چکامه سرایی نمود ، دوستان رضا شاه دوم میباشد و حال دلسوز یگانه پسر پادشاه فقید شده است. پادشاهی که،  خود این آقا روزی با نوشتارش بدترین حملات را به شخص نخست مملکت انجام میدادند و در صف شورشیان 57 قرار گرفتند، دغدغه این خبرنگار که با کارهای سیاسیش بسیار مشکوک میباشد و همیشه مورد سوءظن قرار دارد ارتباط سیستماتیک رضا شاه دوم با هواداران پادشاهی است که آیا ایشان با سازمان رستاخیز نوین ایران ارتباط پشت پرده ایی دارند یا خیر ، و پرسش را به گونه ایی از سوی تحریک کنندگانی (که بزودی با تحقیقات هواداران راستین پادشاهی دستشان را برای ملت رو خواهند کرد) طرح میکنند که پاسخ بابت میل اربابانشان قرار گیرد ، اما اینان رضا شاه دوم را به خوبی نشناخته اند زیرا با پاسخ های هوشمندانه نوه رضا شاه روبرو میشوند و آب سردی بر پیکر اینان ریخته میشود.

حال پشت پرده نفاق و تحریک نوریزاده ها چه کسانی ایستادند تا چنین پرسشهایی بی سروته مطرح شود با تحقیقات هواداران پادشاهی روشن خواهد شد . اما این افراد از چه چیزی در هراسند ؟ آ

سازمان رستاخیز نوین ایران که نزدیک به یکماه بیشتر نمیشود که اعلام موجودیت رسمی کرده چرا پشت پرده تحریک نوریزادها به این شدت و حساسیت بیم دارند که در این مدت کوتاه تاب دیدن سازمان رستاخیز نوین ایران که به پشتوانه جوانان درون مرز تاسیس شده است را ندارند؟

هرچند این مصاحبه مغرضانه و برنامه ریزی شده از سوی دشمنان پادشاهی به سود هواداران پادشاهی پایان یافت اما برای ما بسیار حائز اهمیت است چه کسانی در تحریک خبرنگارانی به مانند نوریزادها که کارنامه سیاهی از خود به جای گذاشتند دست داشتند . خوشبختانه ردهایی از خود به جای گذاشتند که تیم تجسسی از سوی هواداران پادشاهی دارد تشکیل میشود تا دست اینان را رو کند و بزرگترین اشتباه اینان لینکی هست که با وقاحت در بالاترین قرار دادند و حرفهای رضا شاه دوم را با وقاحتی وصف نشدنی تفسیر نمودند و نوشته اند (رد حزب رستاخیز نوین توسط رضا پهلوی)  مطمئنن لینک گذار و بخشی از رای دهندگان دستهایی پشت پرده تحریک نوریزادها بر علیه هواداران و جریانهای پادشاهی هستند که بزودی به ملت شناسانده شده و پاسخی دندانشکانه از سوی جریان های پادشاهی به ویژه امضاء کنندگان تظاهرات 17 نوامبر دریافت خواهند نمود.

در آخر با این حرکت ناشیانه از سوی دشمنان پادشاهی هموندان سازمان رستاخیز نوین ایران و هم پیمانانشان بیش از پیش مصمم تر و باورمند تر در راهی که گام نهادند شدند و پیامشان به عوامل جمهوری اسلامی ، شورشیان 57 که حاضر به عذرخواهی از ما جوانان نشدند ، دکاندارن و کاسبان سیاسی ، چشم تنگان که در قالب دوست خود را به رضا شاه دوم میخواهند نزدیک کنند این است (ما بچه های جنگیم بجنگ تا بجنگیم)

 امید دانا 26 نوامبر 2012

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s