7 نظر برای “برگزاری فشن شو توسط نیما بهنود در تهران_رو دست 29

 1. پرژه تجزیه کردستان داره یواش یواش با کمک بی بی سی فارسی برای عادی سازی این موضوع کلید میخوره!

  http://www.bbc.co.uk/persian/interactivity/2015/01/150121_yt_erbil

  برنامه ویژه «نوبت شما» درباره آینده سیاسی کردستان عراق
  21 ژانویه 2015 – 01 بهمن 1393
  اظهارنظر
  به اشتراک گذاری

  بی‌بی‌سی فارسی قصد دارد در برنامه ویژه «نوبت شما» درباره آینده سیاسی کردستان عراق و تاثیر حضور داعش بر کردها در منطقه خاورمیانه، بحثی به زبان کردی و فارسی برگزار کند. این برنامه روز دوشنبه در شهر اربیل عراق برگزار خواهد شد و در صورت تمایل، می توانید به صورت حضوری در آن شرکت کنید. برای شرکت در این برنامه با ما ایمیل بزنید: shoma@bbc.co.uk
  در 6 ماه گذشته پیشمرگ‌ های کرد با کمک آمریکا و برخی دیگر از کشورهای غربی به دفاع از مناطق کردنشین در مقابل حملات گروه موسوم به دولت اسلامی داعش پرداختند. آنها علاوه بر حفظ شهرهای کلیدی منطقه خود، به ایزدی های اسیر و کردهای مدافع کوبانی در شمال سوریه هم کمک رساندند.
  شما نقش و عملکرد کردها را در مبارزه با داعش چطور ارزیابی می کنید؟
  اگر در مناطق کردنشین عراق زندگی می کنید، تاثیر اتفاقات اخیر بر زندگی شخصی شما چه بوده است؟
  مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق، در ژوییه سال ۲۰۱۴ همراه با تشدید بحران در منطقه، در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی اعلام کرده بود: «عراق در حال حاضر تجزیه شده و استقلال از این کشور حق طبیعی کردها است.از این به بعد، ما کتمان نخواهیم کرد که استقلال هدف ما است.»
  اما در ماه جاری، هیئت رئیسه مجلس محلی کردستان عراق با صدور بیانیه ای، تلاش حزب کارگران کردستان ترکیه (پ ک ک) برای تشکیل دولت خودگردان در منطقه سنجار را گامی در جهت بازگشت به دوران جنگ داخلی و «پاشیدن تخم تفرقه» میان مردم کرد دانسته است.
  شما آینده سیاسی کردستان عراق را با توجه به اتفاقات سیاسی اخیر و حضور داعش در منطقه چطور ارزیابی می کنید؟ چه نقشی برای کردستان عراق در راستای برقراری ثبات یا تشدید تنش در منطقه قایل هستید؟
  فکر می کنید اختلاف نظرهای موجود میان گروه های مختلف کرد در این منطقه، چه تأثیری بر چشم انداز سیاسی کردستان عراق خواهد داشت؟
  اما نزدیک شدن کردستان عراق به آمریکا و غرب در جریان حملات مشترک به نیروهای داعش از یک سو، و همچنین موضع دولت ترکیه در قبال اتفاقات منطقه از جمله حملات داعش به کوبانی و سایر مناطق کردنشین، تحلیل های گوناگونی را درارتباط با آینده سیاسی منطقه به همراه داشته است.
  فکر می کنید موضع دولت ترکیه نسبت به حملات داعش به مناطق کردنشین عراق و سوریه چه تبعاتی می تواند به همراه داشته باشد؟
  نزدیک شدن نیروهای کرد به غرب، در پی کمک هایی که آمریکا و متحدانش به کردها کردند را چطور ارزیابی می کنید؟
  اگر مایلید در برنامه نوبت شما شرکت کنید می‌توانید اطلاعات تماس خود را برای بی‌بی‌سی فارسی بفرستید تا با شما تماس گرفته شود.
  تماس با نوبت شما:
  شماره‌های تلفن‌: ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۷ و ۰۰۴۴۲۰۷۷۶۵۰۰۷۸
  پیامک: ۰۰۴۴۷۸۹۴۶۲۱۱۱۹
  ایمیل: shoma@bbc.co.uk
  فیسبوک: facebook.com/bbcshoma
  توییتر: bbcshoma@
  همچنین می توانید دیدگاه‌های خود را در این باره در فرم نظرخواهی زیر بنویسید تا در برنامه نوبت شما مطرح شود.

 2. پروژه تجزیه کردستان دارد یواش یواش با کمک بی بی سی فارسی برای عادی سازی این موضوع در بین ایرانیان کلید میخورد!
  یعنی از همین الان دارند تجزیه تجزیه میکنند تا فردا که تجزیه کردستان عراق و تشکیل کردستان بزرگ به تکه ای از خاک ایران رسید، گوش مردم ایران به این حرفا عادت کند و دیگر کسی کاری به کار تجزیه کردستان ایران نداشته باشد، مهمترین هدف اصلی بی بی سی فارسی حساسیت زدائی از مسئله تجزیه کردستان ایران است که آن را با تکرار و تکرار و تکرار و تکرار برای ملت ایران موجه سازی میکند تا به هدف شوم خودش برای جداسازی کردستان به عنوان بازوی رسانه ای جهان غرب آنهم بدون دردسر دست پیدا کند

  http://www.bbc.co.uk/persian/interactivity/2015/01/150121_yt_erbil

 3. امید جان اینم ویدئوها رو هم نگاه کن….

  ببین چه به کردهای تجزیه چی دارن میدون و پر و بال میدن تو بی بی سی فارسی!

  آخه علی آباد (اربیل عراق) هم شد شهر که 60 دقیقه از وقت فرکانس بی بی سی رو حرومش کنن . مگه هدف دیگه ای داشته باشند و اربیل رو مرکز توطئه برای تجزیه ایران کرده باشند، و بخوان برای کوچک کردن ایران نقشه بکشند. چون تنها کردها در بین اقوام ایرانی خائن هستند و صد در صد به دنبال جدائی از ایران، برای همین هست که روی اربیل عراق حسابی سرمایه گذاری کردند و اجازه نمیدند کسی به اربیل عراق چپ نگاه کنه!

  1. در پاسخ به آزادی «ایران»

   آخه حیوون تو که خبر نداری گه زیادی برای چی می خوری بی همه چیز؟ تو خودت از حرومزاده های جمهوری اسلامی و اسلام کثیف محمدی با اون الله جاکشش هستی که میخای با این حرفا بین ایرانیها تفرقه بندازی. توله خوک هیچ قومی به اندازه ما کردها ایرانی و ایران پرست نیست پس گه اضافه نخور.
   حرومزاده هایی مث تو، ما کردها رو خائن میدونن. ایران بون کردها هرگز وجود نخواهد داشت و کردها بدون ایران هیچ نیسند
   اخه حرومزاده اگه کردها نبودن توی جاکش و خانواده تو، عراقیها سوراخ سوراخ میکردن توله خوک.

   ننگ بر الله جاکش که همیشه هوای شکم و بویژه زیرشکم محمد حرامزاده ی بی پدر را داشت و هر گهی که محمد میخورد با کمک سلمان و بلال و … با یه آیه یا سوره کی… قرآن ماستمالی میکرد و مث شما مسلمونای امروزی ماله کشی میکرد.
   ننگ بر علی و معاویه هردو بیشرف که برای حکومت هزاران نفر رو به کشتن دادن و به هزاران نفر تجاوز کردن.
   ننگ بر ابوبکر که دختر 6 ساله شو داد به محمد پدوفیل(بچه باز)که بهش تجاوز کنه تا بتونه حکومت بعد از محمد حرومزاده رو بدست بیاره و علی احمق رو قال بذاره.
   ننگ بر همه امامان و پیامبران و بزرگان همه ادیان ابراهیمی که همه جاکش و بی همه چیز بودن.

   چو ایران نباشد تن من مباد
   بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

 4. امید جان سه روز پیش از طریق دوست مجاهدی که داشتم با خبر شدم که آمریکا میخواد یه پایگاه نظامی مجهز و بزرگ در اربیل عراق واسه مجاهدین تاسیس بکنه که من حرفش رو جدی نگرفتم و جالبه که الان میبینم که مجاهدین شروع کردن از شاعر تجزیه طلب کرد به نام هه ژار، واسه خوش رقصی برای بارزانی تعریف کردن!

  لینک رو نگاه کن

  https://www.balatarin.com/permlink/2015/1/26/3785220

  حالا این هه ژار که مجاهدین ازش تعریف میکنه، همونیه که از جمال عبدالناصر تقاضای پول، سلاح و مهمات می کنه که با اون جنگ را به داخل خاک ایران بکشونه اونم در زمان شاه خدا بیامرز…

  لینک رو نگاه کن

  https://www.balatarin.com/permlink/2013/3/13/3278086

  ببین مجاهدین از چه شاعر کرد خیانتکاری دارند قهرمان میسازند، فقط بخاطر اینکه قرار شده امریکا در اربیل براشون پایگاه نظامی بسازه!

  امید جان دیگه من شک ندارم که آمریکا میخواد با متحد کردن مجاهدین و کردهای اربیل در کردستان ایران آشوب بپا کنه. فقط داشته باش من این حرف رو کی بهت زدم!

  لعنت بر خامنه ای و رژیم جنایتکارش که دشمن شماره یک تمامیت ارضی ایرانه…

 5. امید جان ببین کاربران بالاترین چقدر احمقند که ندونسته به مطلب شاعر کرد تجزیه طلب به نام هه ژار که دشمن ایرانه که رفته از جمال عبدالناصر تقاضای پول و سلاح کرده تا با شاه بجنگه و کردستان رو تجزیه کنه رای دادن و این لینک رو بهترین لینک امروز سایت بالاترین کردند!
  https://www.balatarin.com/permlink/2013/3/13/3278086
  https://www.balatarin.com/permlink/2015/1/26/3785220

 6. امید جان ثانیه به ثانیه این ویدئو رو حتما نگاه کن و ببین تو صدای آمریکا هی دارن تو درگوش مردم ایران با زیرکی چند بار چند بار میگن ملت کرد ملت کرد!!! تیکه های که هی ملت کرد ملت کرد میکنند رو جدا کن و یه مینی رودست به صدای آمریکای تجزیه پرور بزن!
  ما یه ملت داریم اونم ملت ایرانه که تشکیل شده از اقوام ایرانی و چیزی به نام ملت کرد نداریم!

  http://ir.voanews.com/media/video/2615721.html

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s