سعید پور حیدر به ایران بازگشت

سعید پور حیدر

سعید پور حیدر مثلا روزنامه نگار اصلاح طلب که مدتها در ترکیه پناهجو بود و پس از آن اقامت آمریکا را گرفت در چند روز گذشته به ایران بازگشت…

یکی از افرادی که همواره بر علیه اینجانب دست به لجن پراکنی میزد و به سازمانهای و فعالین سیاسی به مانند «حزب مشروطه ایران» تلفن زد و بر علیه اینجانب دروغ سرایی کرد هم اکنون دارد در تهران آب پرتقال مینوشد و به ریش اپوزسیون می خندد.

جالب اینجاست این آقا از آمریکا به ترکیه و از استانبول تریکه با هواپیما به فرودگاه «خمینی» رفته و بدون کوچیکترین مشکلی با وجود داشتن 5 سال حکم زندان وارد خاک کشور شده است.

اما خوشا به غیرت زنش که در این کثافتکاری های آقا سعید دخالت نکرد و از ایشان طلاق گرفته و نگذاشته فرزند خردسالشان به همراه سعید به ایران برود.

این هفته هم برنامه رو دست کلی پرکاره زیرا هم به بنی صدر میخواهیم بپردازیم و هم به ریز جزیات رفتن سعید پور حیدر به ایران خواهیم پرداخت.

اهورا ایران را هزاران بار سپاس که دشمنان اهریمن اینجانب با گذر زمان دستشان توسط خودشان رو میشود و معجزه زمان همواره اینجانب را در پیشگاه دوستانم سربلند و رو سپید میکند.
امید دانا

9_First_Frame

3 نظر برای “سعید پور حیدر به ایران بازگشت

  1. درود بر تو امید عزیز امیدوارم که مثل همیشه شاد و پیروز سربلند باشی‌ امید عزیز من تو این چند سالی‌ که در این کشور بودم بارها و بارها افرادی وطن فروش را مثل همین سعید پور حیدر میدیدم و چندین بار بحث و جدال داشتیم و در نهایت خجالت به رو سیاهی ماند و حال من می‌خواهم از این به بد افرادی مثل این وطن فروش را بدون اینکه ثانیه‌ای صبر کنم را به هموطنان عزیزم اطلاع دهم واقعا من نمیدانام که سفارت آمریکا به چه صورت و به چدلیل این افراد را انتخاب و به کشور خودش میبرد و طرف به راحتی‌ و خیلی‌ راحت پس از گرفتن گیرین کارت به ایران باز گشته و مثلا به ریش ما می‌خندد پس به همین دلیل من دیگر صبر نمیکنم و خیلی‌ زود دست به کار میشوم امیدوارم که بتوانم در راه وطن کاری کوچک انجام دهم موفق و پیروز باشید.

    پاینده ایران جاوید رضا شاه دوم

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s