توهین تورج دریایی و مهرداد ملک زاده به کورش بزرگ

تورج دریایی  مهرداد ملک زاده

تورج دریایی و مهرداد ملک زاده و رفقا و نوچگان:
جریانی هستند که به عنوان استاد باستان شناسی در حال تخریب تاریخ و فرهنگ ایران هستند.

این افراد با تیشه افتادند به جان ریشه تاریخ ایران باستان و دارند با کمک صدای آمریکا و بی بی سی ها جان میگیرند و مغز جوانان ایران را مانند ضحاک میخورند.

اینان وقاحت را به حدی رساندند که به پدر تاجدارمان کوروش بزرگ نیز با لحن مسخره برخورد میکنند و در خیلی از جاها کورش بزرگ را تمسخر میکنند. (کامنت اول عکس از تمسخر کورش بزرگ توسط تورج دریایی را میتوانید مشاهده کنید)

از تمامی شما عزیزان که همواره یار و یاور ما بوده اید و در راستای ایران پرستی کم نگذاشتید میخواهم در ظرف دو هفته آینده تمامی مطالب این افراد را رصد کنید و تا میتوانید از گفتارهای خودشان سند در بیاورید و برای ما ارسال کنید تا بتوانیم یک رو دستی بهشان بزنیم.

ایران بزرگ آرمان بزرگ میخواهد
امید دانا

تورج دریایی  مهرداد ملک زاده

2 نظر برای “توهین تورج دریایی و مهرداد ملک زاده به کورش بزرگ

  1. داداش من تو پاسگاه مرزی 203 در کرمانشاه هستم. چند روزی ی که هواپیماهای بدون سرنشین که ظاهرش خیلی شبیه به هواپیماهای اسرائیلی به نام ایتان و یا هرون تی‌پی است که از سمت اقلیم کردستان پرواز میکنه و میاد از پاسگاه ما و نفرات هنگ مرزی و چینش نیروهامون . خطوط مرزی مین گذاری شده و سوله های سربازخونه پادگان شهید همت کرمانشاه عکسبرداری میکنه و میره، ولی ما هرچقدر به فرمانده نظامی بالا دستی میگیم که اجازه بدید با توپ ضدهوایی این هواپیماها رو ساقط کنیم بهمون اجازه نمیدن و تهدید میکنن اگه زیاد به پرو پاشون بپیچیم واسمون پرونده رشوه گیری از قاچاچی های انسان به عراق رو درست میکنن و راهی زندان دیزل آبادمون خواهند کرد. لطفا مسئولین سپاه، نیروی انتظامی و ارتش در تهران به این مسئله توجه کنند، چون بنظر میرسه مسئولین نظامی پاسگاه مرزی کرمانشاه و پادگان شهید همت دستشون با مقامات اربیل عراق تو یه کاسه است و داره این وسط یه خیانتی صورت میگیره. آقایانی که در تهران پشت میز نشستید جان من و دوستان وطن پرست در خطره و ما رو تهدید کردن و دیروز تو خوابگاه ی کاغذی رو با چاقو به دیوار آویزون کردند که روش نوشته بود سرتون رو خواهیم برید اگه خفه خون نگیرید. بابا اینا خشن و خطرناکند رحم سرشون نمیشه. وطن دوستان در ایران کمکمون کنید اینجا یه عده تجزیه طلب دارن خدایی میکنن و از کسی هم حساب نمیبرن. آخه چرا همه تو ستاد مشترک بیخالند! چرا از کسی صدا در نمیاد بابا هرچه سریعتر از بازرسی کل ارتش و یا سپاه آدم بفرستید کرمانشاه!

  2. سالهاست اسرائیل در کردستان عراق لانه کرده و دارند قسمت شمالی عراق را تحت عنوان این که یک روزی یهودیان ان جا بودند به کمک امپراطوری خونین نفتی نه تنها از کشور عراق بلکه از خود کردستان هم جدا می کنند نظیرش شبه قاره هند است که شد هند و پاکستان بعد بنگلادژ هم اضافه شد سپس کشمیر و مدتی است منطقه دیگری بین مرز پاکستان و افغانستان که شده مرکز مهم اطلاعاتی کشورهای غربی به رهبری انگلیس و عین همین بلا را سر کردستان می اورند و ان رهبران خائن باید رویای رهبری خود و نسلشان را فراموش کنند . جمهوری ننگین اسلامی و اخوند ها را هم برای همین اورده اند که ایران را تجزیه کنند مثل سهم 50% ما در دریای مازندران . مثل خط مرز آبی بین ایران و کویت که منطقه نفتی ان جا مشترک بین دو مرز بود و الان شده در ابهای مرزی کویت . مثل قسمتی از خلیج گواتر در جنوب شرقی ایران که علنا و رسما دولت سرسپرده اخوند انگلیسی بنام راحت بودن ماهیگیران پاکستانی علنا در اختیار پاکستان قرار داده . مثل دشت مرغاب و. و. و. و. و. کردستان و خوزستان . با پادشاه تنها به خاطر نفت دشمنی نکردند بلکه برای تکه پاره کردن ایران هم .. بیخود نبود که شاهنشاه می گفتند نگذارید ایران را ایرانستان کننند …. بیخود نبود که ایشان هشدار وحشت بزرگ را به ما دادند . این افسوس ها دارد ریشه جان من را می سوزاند و به این جا میرسم اگر قرار است ایران بمیرد دشمنان ایران هم باید بمیرند … چشم در مقابل چشم و نفرت که از حد گذشت راهی جز راه انتحاری های اسلامی برایمان باقی نمی ماند چه دیگی که برای من نجوشد برای سر سگ بجوشد . ان روزی که کشورم از دست من می رود باید تبدیل به بیابان سوخته ای شود که حتی مار و مور هم در ان لانه نگزینند چه رسد به دشمنان این سرزمین بجای شهر سوخته . سرزمین سوخته خواهد بود !!!!!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s