آرش مقدم اصلان پور به 8 سال زندان محکوم شد.

آرش مقدم اصلان‌پور

جرمش جستجو در تاریخ ایران برای احیای هویت ایرانی بود، گفتن حق نداری بدانی از کجا آمده ای اما او زیر بار نرفت و همچنان در فرهنگ ایران به کنکاش مشغول بود تا اینکه دگر تاب تحملشان تمام شد و با ضربات اجسام سخت به جانش افتادند و به بند کشیدنش و تا توانستند تحقیرش نمودند و در نهایت گفتند بایستی 8 سال در زندان زیر شکنجه روزگار بگذارنی.

آری بار دیگر یکی از فرزندان غیورمند ایران به نام «آرش مقدم اصلان پور» معروف به «آرش اشایی» با احکام نا عادلانه رژیم اسلامی به بند کشیده شده است و این وظیفه تک تک ماست که صدای مظلومیت ایشان را به گوش جهانیان برسانیم:

او در مرداد سال ١٣۹٢، طى يورش ده تن از ماموران وزارت اطلاعات در منزل بازداشت و به بند ٢۴٠ زندان اوين منتقل مى شود.

طبق اطلاع بازداشت ايشان همراه با بازرسى منزل و تخريب لوازم و توهين به اعتقادات وى همچون توهين به اشوزرتشت، کوروش و فردوسى همراه بوده است.

وى پس از بازداشت حدود يک ماه در انفرادى ٢۴٠ و سپس ٢٠۹، تحت بازجويى بوده است. او طى اين مدت ٨ جلسه و ٨ روز پياپى تحت بازجويى قرار داشته و سرانجام ١٣ شهريور به بند ٣۵٠ منتقل شد.

او طى دوران بازجويى تحت فشار قرار داشته تا ارتباط خود را با نامزدش قطع کند و بازجويان به وى تاکيد مى کردند اگر در غير اينصورت از آزادى وى خوددارى مى کنند.

آرش اشایی در ١ دى سال جارى توسط قاضى صلواتى در شعبه ١۵ دادگاه انقلاب، بدون وکيل محاکمه شد و در ٢۶ بهمن حکم ٨ سال حبس تعزيرى محکوم شد و سرانجام این حکم ضد انسانی در تاریخ 30 شهریور سال 93 از سوی شعبه 54 دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی موحد تایید شد.

اتهام او دادگاه ارتباط با انجمن پادشاهى بود که وى در دادگاه به رياست قاضى صلواتى از اين اتهام تبرئه شد اما به اتهاماتى که پيش از آن به وى تفهيم نشده بود، محکوم شد.

قاضى صلواتى وى را به ۵ سال حبس به اتهام توهين به مقدسات اسلامى، ٢ سال حبس به اتهام توهين به امام و رهبرى، ١ سال حبس به اتهام فعاليت تبليغى عليه نظام محکوم کرد.

او پيش از اين حکم حدود ۶ ماه بلاتکليف در انفرادى و بند عمومى ٣۵٠، حضور داشت و گزارش شده که در طى اين مدت خانواده و نامزد وى، تحت آزار و اذيت قرار داشته اند تا براى وکيل اقدام نکنند.

رسانه ای کردن مظلومیت یاران میهن پرست تنها بر عهده ماست زیرا رسانه های فارسی زبان غربی و گروه های حقوق بشری تنها وظیفه رسانه ای کردند زندانیان اطلاح طلب و تجزیه طلب را بر دوش میکشند.

امید دانا 

10715830_955927397757481_265367266_n

 

10706550_955928881090666_2021259081_n

 

10338984_955927324424155_633442627_n

 

10717473_955928937757327_1187767458_n

 

3 نظر برای “آرش مقدم اصلان پور به 8 سال زندان محکوم شد.

 1. Drud bar omid aziz ,in mardak comunist!!ahmagh kurush kabir ra ba changhiz khan !!muhghl,mughayese!mikunad!tof bar commmunistha ke khumeyni tazi zade ra be ghudrat
  Resandand,tof bar mujahed khalgh jani wa terrorist,meli mazhbiyun mesal medi bazarghan,!!ke jahanam sakhtand!baraye mardum wa farar kardand swisss!!!!!khub mardak!!haghir!abdulali bazarghan!ey arab zade bi vatan!chera namirawi iran??
  Tu ke aghidat injuri ba akhund yeki ast????omid dustat darim drud bar ruh buzurgh reza shah kabi,

 2. با سلام و درود

  آخرین اخباری که من از آرش دارم اینه که حالش بسیار خوبه و در زندان رجایی شهر اقامت داره
  محیطی که توش قرار داره بسیار عالی و میشه به جرات گفت از یک خوابگاه دانشجویی بسیار بهتره و رفتار خوبی هم باهاش میشه
  که البته به خاطر خوبی خودشه . در هر صورت الان خوبه .من چند روزی با آرش بودم که امید وارم هر چه زود تر آزاد بشه
  این معتبر ترین خبر بود که گرفتید چون من هم زندان بودم .پیروز باشید راستی ابراهیم فیروزی هم بود که اون هم همین وضع رو داشت .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s