من و وزیر همبستگی و مهاجرت سوئد جناب «اریک اولنهای»

امید دانا

جناب اریک اولنهای یک سیاستمدار ایراندوست هستند که برای جشن تیرگان آمده بودند و سخنرانی خودشان را در جمع ایرانیان با درود آغاز کردند.

همچنین ایشان در اتفاقات سال 88 در جمع ایرانیان که پرچم شیروخورشید را دیده بودند ابراز کردند امیدوار هستند روزی پرچم شیروخورشید دوباره نماد رسمی ایران شود.

گفتگو با ایشان بسیار لذت بخش بود و زمانی که ایشان در موقع عکس گرفتن من را بغل کردند و ایراندوستی خود را به صورت علنی نشان میدادند شرمم آمد از برخی از هموطنانمان که میگویند، سلام یا درود، پرچم جمهوری اسلامی یا شیروخورشید چه فرقی میکند!!
اما جناب اریک اولنهای دوست داشتنی فرق درود و سلام را میدانست، فرق پرچم شیروخورشید و جمهوری اسلامی را هم میدانست.

هنوز هستند در جهان کسانی که میدانند تمدن از ایران آغاز شده و میدانند وطن مبانی حقوق بشر از دل ایرانشهری بدست آمده و این برای اینجانب دلگرمیست
امید دانا

 

امید دانا

2 نظر برای “من و وزیر همبستگی و مهاجرت سوئد جناب «اریک اولنهای»

 1. ب . ش

  – امید آلمان و اسرائیل به خاطر نفت اربیل و نفت شهر کرکوک میخوان کردستان رو از عراق جدا بکنن…. آلمان بخاطر صنعتی بودنش و نیاز روزافزون به نفت و اسرائیل به خاطر بحران مالی شدید و مهاجرین ناراضی یهودی که دیگه حاضر نیستن در اسرائیل به خاطر سختی زیاد در تامین هزینه های زندگی که باهاش دست و پنجه نرم میکنن بمونن و دارن یکی یکی از اسرائیل مهاجرت معکوس میکنن و دقیقا به همین دلیل هست که دولت اسرائیل و دولت آلمان به فکر افتادن تا با همکاری هم و حتی بیشتر ازانگلیسی ها کردها رو به آرزوی دیرینه شون که تجزیه کردستان هست برسونن و فقط فقط فقط به شرطی حاضرن که کردستان عراق رو جدا کنن که به نفت ارزان و تقریبا مفت کردستان و شهر کرکوک دسترسی داشته باشن! آلمان برای صنعتش و اسرائیل برای دلالی در فروش نفت کردستان در بازار-اروپا وچین و هند و آمریکا!!!

  _امید دانا خیلی مراقب خودت باش…چون یه تیم سه نفره کردی به قصد آسیب رساندن به تو با رمز عملیات +اشعه مخرب و نامرئی خورشید کوردستان+ که کاملا تحت حمایت همه جانبه و با نقشه و هدایت دولت اسرائیل است میخوان از آلمان که مرکز تجمع تجزیه طلبان کرد هست وارد سوئد بشن و به تو آسیب جسمی وارد کنن که از قضا دولت آلمان هم از خرابکار بودن اینها باخبره و میدونه اینها توسط دولت اسرائیل و سرویس جاسوسیش در کردستان عراق دوره آدمکشی با نام +خفاشی زیر پوشش زنانه عربی+ که این یه دوره مخصوص برای سربه نیست کردن مخالفین هست رو دیدن و به قصد فلج سازی تو…… طوری که دیگه نتونی راه بری و یا درست حرف بزنی در به در و سایه یه سایه بدنبال تو در سوئد خواهند بود!

  _امید به هیچ وجه شب ها و در تاریکی مطلق تنها ازخونه بیرون نرو حتی برای ضروری ترین کارها

  _ امید پلیس استکهلم رو مو به مو در جریان تهدیدهای که میشی بزار

  _ امید اونها میخوان -دولت اسرائیل و دولت آلمان- کسی در اروپا علنی با تجزیه کردستان که خواست اصلی این دو تا کشور هست…. مخالفت نکنه و یا تظاهراتی برپا نشه که تو ضمن اینکه باید برعلیه تجزیه طلب ها در سوئد تظاهرات راه بندازی و اصلا نباید جلوی این جانوران وطن فروش کوتاه بیای ولی از طرفی نیز باید بسیار مراقب خودت باشی چون تو بزرگترین تهدید برای این ها تو اروپا شدی و میتونی فراخوان تظاهرات بدی و خیلی از ایرانیان وطن پرست رو به واکنش در مقابل این ها وادار بکنی و در کل واسشون دردسر بشی!

  _ امید هر فرد غریبه ای که با تو تماس گرفت و ازت خواست که به هر دلیل و بهانه ای دیداری باهاش داشته باشی فورا پلیس سوئد رو در جریان بزار و شماره طرف رو برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار بده!

  _امید این ها میخوان بی صدا کردستان رو تجزیه بکنن و اگر کسی بخواد سر و صدا راه بندازه و به قول خودشون جوسازی بکنه یعنی داره کار این ها رو خراب میکنه و پروژه تجزیه کردستان رو به عقب میندازه پس باید صداش رو خفه بکنن حالا به هر طریقی که ممکنه!
  _ امید ایرانیان وطن پرست رو هم در جریان تهدید های که میشی بزار تا با حضور همیشگی شون در کنار تو از تو به نوعی محافظت جانی بکنن چون دولت سوئد گوشش بدهکار دولت آلمان هست و بس! و حفظ جون تو براشون به عنوان یه شهروند سوئدی زیاد هم مهم نیست و مطمئن باش اگه برای تو اتفاقی بیفته آب از آب تکون نمیخوره!

  _امید به احتمال زیاد از این تیم سه نفره یک زن رو به سراغ تو بفرستند تا تو کمتر احساس خطر بکنی پس مراقب زن های ناشناس که دو رو برت میپلکن باش حتی بیشتر از مرد های ناشناسی که در کنارت هستند!
  _امید یه وقت دیدی تو شلوغی و خر تو خری با چاقو زدنت و یا گردنت رو شکستند و قطع نخاع کردنت و…. پس بدون خطرناک ترین جاها برای تو شلوغ ترین جاهاست که آدم ها بخاطر شلوغی زیاد تنه شون به تنه هم میخوره و پیدا کردن آدمی که به تو ضربه زده مثل پیدا کردن سوزن تو انبار کاه هستش!

  _امید اگه یکی از دوستان صمیمی و مورد اعتماد تو بهت گفت که کسی که یه کرد ایرانیه و یا کرد عراقیه که خیلی ایران دوسته و خیلی از دست کردهای تجزیه طلب ناراحته و میخواد تو رو ببینه و باهات حرف بزنه و بهت اطلاعاتی در مورد تجزیه طلب ها بده اگه که میخوای یه قراری باهش بزارم تا باهاش بیشتر آشنا بشی بدون که به احتمال زیاد این ها فهمیدن تو آدم تیزی هستی و به همه شک داری میخوان با ارتباط برقرار کردن با دوستان مورد اعتمادت اول دوست رو فریب بدن و بعد هم تو رو تا به تونن به راحتی و بدون دردسر به سراغ تو بیان و کارت رو یکسره بکنن پس هوشیار باش و گول نخور وگرنه هم جون تو در خطره هم جون دوستت مورد اعتمادت!

  _ امید شاید به اسم مبارزه با تجزیه طلب کرد بیان سروقتت و یا به اسم محافظت از تو در مقابل تجزیه طلب و شاید به اسم نیروهای پادشاهی و شاید به اسم لوله کش آب و شاید به اسم نظافتچی و شاید به اسم پلیس سوئد و شاید هم به اسم یه زن زیبا روی دوره دیده در کمپ اسرائیل در اربیل که به قصد دوستی با تو و برای سکس با تو داره بهت نزدیک میشه و ابراز علاقه میکنه بیان پیشت و بهت آسیب بزنن. پس به همه ی افرادی که بعد از این میخوان بهت نزدیک بشن به دیده شک نگاه کن و گرنه سادگی کردی و با جون شیرین خودت بازی کردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  مترجم بخش فارسی …… در آلمان

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s