هومان موسوی در کنار پرچم جمهوری اسلامی

هومان موسوی

آقای هومان تو شرم نکردی، تو دیگر چرا پدر و مادر تو زیر همین پرچم اعدام شدند، خودت و برادرت زیر همین پرچم منحوس زندان کشیدید، خون پدر و مادر را به چه بهایی فروختی ؟

یکی دیگه از زندانیان دوزاری که خیلی زود متوجه شدم انسان ناپاکی هست این آقای هومان موسوی هست که هم اکنون در خارج از ایران با افتخار پرچم منحوس جمهوری اسلامی را بر دوشش انداخته!

آقای هومان موسوی را برای نخستین بار در بند 350 دیدم، پدر و مادرش در دهه 60 به جرم هواداری از سازمان مجاهدین اعدام شده بودند و این آقا پسر هم در شلوغی های سال 88 بازداشت شده بود، اوایل خیلی دلم براش میسوخت و پس از آزادیم روی خبرهایش خیلی کار کردم.

وقتی به خارج رسید تلاش نمود خودش را به من نزدیک کند و حتا بخش های زیادی از فایلهای صوتی که در بند 350 توسط یاران ضبط شده بود را در اختیارم گذاشت تا پس از ادیب آنان را منتشر نمایم.

اما همان اوایل وقتی دیدم رادیو فردا از زندگی ایشان مستند درست کرد خیلی مشکوک شدم زیرا رادیو فردا برای هر کسی مستند درست نمیکند!!

به هر حال این آقا آمدند اروپا و بسیار جوگیر شدند و خودشان را حسابی گم کردند تا اینکه یکی از یاران برایم این عکس را فرستاد و گفت آقا هومان هم با پرچم جمهوری اسلامی از تیم ملی حمایت کردند!!

وای به روزگار خیلی ها جام جهانی تمام شود با خیلی ها کار دارم این جام جهانی دست خیلی ها را رو کرده خوشبختانه با این عکس پرونده هومان خان موسوی هم پایان یافت!!

امروز خوشحالم بابت اینکه تا کنون هر کس را طرد کردم و یا بر علیه آن شخص موضع گرفتم سربلند بیرون آمدم، و همواره دشمنانم خار و زبون رو سیاه عالم شدند.

امید دانا

هومان موسوی

1 نظر برای “هومان موسوی در کنار پرچم جمهوری اسلامی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s