اعلام برائت از دو تجزیه طلب که در لباس ملی گرایی به سویم آمدند/ امید دانا

90_First_Frame

همواره گفتم تمامیت ارضی و یکپارچگی ایران خط قرمز اینجانب بوده و هست!

شخصیت اینجانب بابت فعالیتهای بیرونی در چارچوب خواستگاه ایرانشهری در فضای سیاسی ایران بر همگان آشکار هست اما از آن سوی خیلی ها که به سوی اینجانب برای فعالیت سیاسی می آیند و یا معرفی میشوند شخصیتهایشان در پرده ای از ابهام قرار داشته و دارد اما اینجانب مبنا را بر مثبت اندیشی و گفتار خود اشخاص قرار می دهم.

مدتی است هشدارهایی از سوی برخی از فعالین سیاسی در مورد برخی از اطرافیانم به صورت خصوصی برایم ارسال شده است مبنی بر همکاری این افراد با گروهک های تروریستی و تجزیه طلب …

بر همین اساس رفتار افراد مورد بحث را سه ماه زیر نظر گرفتم و شوربختانه متوجه شدم هشدارها در مورد این آقایون درست بوده و این دو شخص که در برابر من بسیار دم از ایران و جریان پادشاهی میزنند در پنهان دستشان با گروهک های تجزیه طلب در دست یکدیگر است.

برای همین با این دو فرد به شدت برخورد کردم و از آنان خواستم در پیشگاه ملت ایران عذرخواهی کنند و زین پس راه راست ایران را بپیمایند اما شوربختانه این دو فرد جریح تر شده و حتا به صورت علنی بر علیه یکپارچگی ایران موضع گرفته و با حضور در یکی از تلویزیونهای کرد زبان تجزیه طلب رسما حرفهای ضد ایرانی و قوم گرایانه زدند.

به هر روی اینجانب به صورت رسمی هر گونه ارتباطم را با این دو شخص به نام های: سعید مهربد و شیرزاد صفری قطع کرده و هر دو اینان را خائنین به آب و خاک ایران میدانم که در دام گروهک های  تجزیه طلب که بعضا خط و مش تروریستی و مسلحانه دارند افتادند.

از تمامی دوستان و آشنایان میخواهم به صورت جدی اینگونه افراد را مورد بایکوت قرار دهید و آنان را طرد نماید زیرا اختلاف در نوع تفکر و سیاست را میتوان پذبرفت اما خیانت به آب و خاک ایران و دادن شعارهای قوم گرایانه به شوند تجزیه ایران را نمیتوان پذیرفت.

امید است این دو فرد هر چه زودتر پی به اشتباه خود برده و در برابر ملت ایران پوزش خواهی کنند، ملت ایران به قدری بزرگ هستند این دو فرد را بابت همکاری با تجزیه طلبان وطن فروش ببخشند.

آقای سعید مهربد در فضا مجازی فعلا نیستند و فیس بوکشان را بستند آیدی آقای شیرزاد صفری همچنان فعال هست دوستان میتوانند با مراجعه به لینک زیر اگر احیانا با این شخص فرند هستند، ایشان را بلاک نمایند.

https://www.facebook.com/shirzad.safari

امید دانا

90_First_Frame

5 نظر برای “اعلام برائت از دو تجزیه طلب که در لباس ملی گرایی به سویم آمدند/ امید دانا

 1. کیوان پاک مهر | کرد های تجزیه طلب و تروریست قراره به 200 پاسگاه و پایگاه نظامی به دستور بارزانی حمله کنن می‌گوید:

  سلام امید . درود بر تو مرد وطن پرست . امید جان من متولد شهر یزد م و در شهر سنندج دانشجوی رشته کشاورزی هستم . امید از ناراحتی زیاد دارم سکته میکنم کردها دارن خودشونو برای تجزیه کامل کردستان آماده میکنن و وضعیت شهر سنندج از زمانی که پیشمرگ ها رفتن شهر کرکوک عراق رو بدستور بارزانی اشغال کردن بسیار غیر عادی شده و همه دارن آماده میشن که با جنگ مسلحانه کردستان رو از ایران جدا بکنن . متاسفانه ما وطن پرستان کردهای تروریست رو ول کردیم و چسبیدیم به پانترک های بیشرف و حرامزاده بدون اینکه متوجه بشیم فرق است میان این دو. فرق پانترک با پان کرد تو این هست که پان ترک اگه خیلی خطرناک بشه نهایتش اینکه میاد تو خیابون و شعار میده آموزش به زبان مادری . اما کرد های تروریست همه شون مسلح هستند و میتونن به چشم برهم زدنی تمام پاسگاه ها و مراکز نظامی کردستان رو مثل گروهک تروریستی داعش به راحتی اشغال بکنن و اینجور که من تو دانشگاه فهمیدم بارزانی به پشمرگ های ایران گفته برای تجزیه ایران به حالت آماده باش در بیان و همینطور در دیدارش با جان کری هم گفته عراق داره به سمت تجزیه پیش میره و کسی هم نمیتونه جلوی این اتفاق رو بگیره . امید جان شما وظیفه داری که ملت ایران رو بیدار کنی و فرق تجزیه طلب پانترک رو که تو دستش ی چاقو هم نیست و اصولا اهل کار مسلحانه نیست و تا هزار سال دیگه هم نمیتونه گوهی بخوره و ایران رو تجزیه بکنه با تجزیه طلب کرد که مثل داعش سر میبره و پژاک و کومله داره که هر کدوم ده ها هزار پیشمرگ وحشی و خونریز در ایران دارن و مثل آب خوردن میتونن کردستان رو از ایران جدا بکنن به مردم ایران با ساختن ویدئوی هشدار بدی تا از خواب خرگوشی بیان بیرون و متوجه کرد تجزیه طلبی که میلیاردها بار از پانترک های ولد زنا خطرناک تر هستند و بی سر و صدا و بصورت ناگهانی قراره به 200 پاسگاه و مرکز نظامی و امنیتی در کردستان به دستور بارزانی ( اینجور که من تو دانشگاه دیدم و شنیدم) حمله بکنن بیدار کنی و بدون اگه ما این جونورهای تجزیه طلب کرد رو جدی نگیریم ایران عزیز ما تکه پاره خواهد شد پس و ظیفه شماست که به عنوان یک وطن پرست و فعال سیاسی شناخته شده در اپوزیسیون که حرف شما رو جدی میگیرن با ساخت ویدیوی از چهره پلید و ضد انسانی بارزانی آدمکش و تجزیه طلب که سودای تشکیل کشور جعلی کردستان را دارد پرده برداری کنید.
  امید گرامی برای ساخت ویدیو به این نکات توجه کن

  1. ما دو نوع تجزیه طلب داریم و باید اینها رو از هم تفکیک کنیم
  2. تجزیه طلب بی خطر به نام پانترک که 90 ساله داره زوزه میکشه ولی نمیتونه گوهی بخوره چون اهل کار مسلحانه نیست
  3. تجزیه طلب بسیار بسیار خطرناک به نام پان کرد داریم که همشون مسلح هستند و بدنبال تجزیه 4 کشور و اتحاد کردهای ایران . کردهای عراق . کردهای ترکیه و کردهای سوریه و ضمیمه کردن خاک 4 کشور برای تشکیل کشور کردستان به ریاست بارزانی میباشند
  4. خیانت خودی ها به ایران عزیزمون به عنوان مثال علیرضا نوری زاده بیشرف همه اش داره تو تلویزیونش از مام جلال طالبانی و مام مسعود بارزانی طرفداری میکنه و یا مصاحبه میکنه با هاشون و با این کارش داره کاری میکنه که ما خیالمون راحت باشه و فکر کنیم کردها خودشون رو ایرانی میدونن در حالی که اصلا اینطوری نیست
  5. نتیجه تفنگ پان کرد خون ایرانی رو میریزه اما صدا نداره…………….. ولی عرعر پانترک صدا داره ولی خطر نداره و خون ایرانی رو نمیریزه و خائنیین خطر پانترک رو بزرگ و خطر پان کرد رو کوچک میشمارند چون مامورند ایران را تجزیه کنند و از کاه کوه بسازند و از کوه کاه مثل همین نوریزاده حرامزاده که باعث میشه ما دچار اشتباه محاسبه بشیم و با کرد های تجزیه طلب که خطرناک تر هستند بر خورد جدی نداشته باشیم و وقتی از خواب خرگوشی بیدار میشیم که کردها اومدن و دارن سر میهن پرستان رو یکی یکی میبرند

  امید جان ی ایمیل به من بده نا من برات فیلم تحرکات پان کرد تروریست فعال در دانشگاه سنندج رو برات بفرستم
  خدای ایران از ایران و ایران پرستان محافظت کن
  بدرود

 2. امید عزیز خواهش میکنم اخبار کردستان را بعد از این به صورت روزانه پیگیری بفرمایید. تحرکات تجزیه طلب های کرد برای تجزیه کردستان بزودی شروع خواهد شد.

  برای نمونه

  http://www.kurdpa.net/farsi/index.php?cat=idame&id=15759
  http://www.kurdpa.net/farsi/index.php?cat=idame&cor=wituwej&id=15763
  http://www.kurdpa.net/farsi/index.php?cat=idame&id=15736
  پاینده ایران

 3. امید جان وضعیت سنندج درست مثل وضعیت پلیس عراق و داعش شده و ماموران سپاه و نیروی انتظامی جرات مقابله با کردهای تروریست رو ندارن و همه اش از صحنه درگیری و تیراندازی فرار میکنن چون جمهوری اسلامی داره خیانت میکنه و نیرو و تجهیزات نظامی کافی برای مقابله با این تجزیه طلب ها به کردستان نمیفرسته و الان میشه گفت کردستان 50 درصدش دست تجزیه طلب هاست و 50 درصدش هم دست جمهوری اسلامی هستش . لطفا اطلاع رسانی کنید ما نباید به قدرت کردهای تروریست شک بکنیم من حتی میتونم با قاطعیت بگم که قدرت این پژاکی ها و کومله ای ها و پیشمرگ ها که سه گروه تروریستی مجزا از هم هستند خیلی بیشتر از داعش و بوکوحرام هستش . حالا خود دانید از ما گفتن بود و از شما جدی نگرفتن !

 4. اعلام قریب‌الوقوع استقلال کردستان و سفرهای مقامات اقلیم کُردها در عراق
  http://www.kurdpa.net/farsi/index.php?cat=idame&id=15781
  امید جان دیدی راست گفتم. این بارزانی مادرقحبه میخواد اعلام استقلال قریب الوقوع بکنه. این یعنی مردم کردستان ایران شما هم اعلام استقلال بکنید. این یعنی هوای شدن مردم کردستان ایران برای جدا شدن از ایران و الحاق کردستان ایران به حکومت اقلیم کردستان در شمال عراق. امید جان من تو رو قسمت میدم به اون رضاشاهی که تجزیه طلب ها رو سرجاشون نشوند که روی این موضوع بصورت فوری حتما کارکنی و حداقل یک پست بهش اختصاص بدی. امید اگه میدونستی از وقتی که داعش حمله کرده به عراق و بارزانی دستور داد برن شهر نفتی کرکوک رو پیشمرگ ها اشغال کنن تو سنندج چه ول وله ای شده و همه یا دارن سلاح خرید و فروش میکنن و یا سلاح هاشون رو که زیر خاک پنهان کرده بودن دارن از زیر خاک در میارن و در حالت آماده باش کامل هستند و منتظر دستور بارزانی ضد ایرانی موندن . بخدا باور نمیکنی اگه بگم هر کرد ترورییست تو خونه اش دو سه تا گلوله آرپی جی داره و اگر هم نداشته باشه خیلی راحت قاچاقی میره از اربیل و سلیمانیه عراق میاره و من بشخصه خیلی ها رو میشناسم که رفتن از حکومت اقلیم کردستان عراق بدون دادن حتی یک ریال پول آرپی جی گرفتن چون بارزانی گفته هر کردی که از کردستان ایران بیاد و جز کومله و پژاک و پیشمرگ باشه میتونه کلی گلوله آرپی جی و اسلحه با خودش به کردستان ایران ببره ولی سرخود کاری نکنن و منتظر دستور من بمونن تا با فرمان من برن پاسگاه ها و مراکز نظامی رو به اشغال خودشون در بیارن و کنترل کامل تمامی شهرهای کردنشین رو برای همیشه بدست بگیرن!
  امید عزیز این حرفا رو من از خودم نمیگم این حرف ها رو مردم کردستان خیلی راحت و بدون ترس تو کوچه و خیابون های شهر سنندج به همدیگه میگن.
  امید جان حرف آخر من اینکه کردستان فقط به یک شرط از ایران جدا میشه و اونم اینکه ما قدرت این کرد ها رو دست کم بگیریم که متاسفانه گرفتیم و حتی شما هم جدی نگرفتی گفته های بنده حقیر رو !
  زنده باشی امید آفا
  بدرود

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s