رضا ملک پس از 13 سال آزاد شد.

ق_First_Frame

وقتی وارد بند 350 شدم هیبت یک زندانی توجه اینجانب را به خود جلب کرد، آن شخص کسی نبود جز «رضا ملک» با موها و ریشی بلند.

برای نخستین بار پای صحبتهایش در اتاق پنج نشستم، داستان جالبی داشت، مامور وزارت اطلاعاتی که فیلم شکنجه زن همکارش «سعید امامی» را از آرشیو وزارت اطلاعات در می آورد و منتشر میکند و بابت همین کار از تیرماه سال 80 تا همین امروز 18 فروردین 93 در زندان بسر میکند.

اما رضا ملک تنها 13 سال زندان نکشید بلکه همکارش در بازجویی ها میگوید زنت طلاق میگیرد و زن خودم میشود و اینچنین میشود.

در سال 89 یادم می آید روزی رضا ملک خوشحال میگفت زمانی دستگیری فرزندانم که یک دختر و پسر هستند 10 و یا 13 ساله بودند و امروز مرز 20 سال را رد کردند و برای نخستین بار شاید به ملاقاتم بیایند.

به هر روی امروز شاد هستم ایشان از زندان آزاد شدند و امیدوارم زندگی ایشان تجربه ای برای اشخاصی شود که برای این رژیم ضد ایرانی به هر شکلی خدمت میکنند.

امید دانا

جناب محمد نوریزاد داستان کامل ایشان را با قلم شیوایشان به رشته تحریر در آوردند، شما دوستان داستان زندگی ایشان را از زبان محمد نوریزاد از طریق لینک زیر میتوانید بخوانید.
لینک به سایت محمد نوریزاد 

10171880_10152309475413954_1231657667_n

رضا ملک

5 نظر برای “رضا ملک پس از 13 سال آزاد شد.

  1. بايد بگويي هيچ فارسي مسلمان نيست نه ايراني! فارس ها از همان موقع اتش پرست بودند و تا کنون نيز هستند و اين افتخار غير فارس هاست که شما دروغ گوهاي ذاتي و کساني که با مادر و خواهرشان وصلت مي کردند مسلمان نيستند

  2. باسلام
    خوشحالم که یکی از هموطنانم از زندان آزاد شد امید خان اگردنبال حقیقت و انسانیت درست هستی مذهب شیعه بهترینه با وجوداحترامی که برا دین زرتشت قایلم در هر صورت به عنوان هموطن ویه انسان برات آرزوی موفقیت وشادکامی دارم عزیز جان اگه لطف بکنی اخبار وبتو برام ایمیل کنی ممنونت میشیم

  3. درپاسخ عرب ايراني !آخه تازی،مارمولک خور تادیروز داشتی تو بیابونا سوسمار می خوردی پابرهنه حالا واسه ما آدم شدین درضمن ما از همون ابتدا یگانه پرست بودیم و به مانند اجداد وحشی تو بت الله رو نمی پرستیدیم!آتش پرست اون پدران پابرهنتن بی تمدن!روزی مرگ همه ی شما تازی ها بدست پارس ها رقم خواهد خورد آن روز دیر نیست به قول فردوسی:زشیر شتر خوردن وسوسمار/عرب رابه جایی رسیدست کار!که تاج کیانی کند آرزو /تفو برتو ای چرخ گردون تفو!عرب هر که باشد مرا دشمن است/بد اندیش و بدخوی واهریمن است!یه بیلاخ هم میدم به اون آیین بیابون گردیتون!به امید پیروزی ایران اهورایی بر اهریمنان تازی.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s