خبر تجاوز محمد نوریزاد به دخترش دروغی شرم آور!

قف_First_Frame

امروز بسیار بابت انتشار خبر دروغ و زننده تجاوز محمد نوریزاد به دختر 32 ساله اش به حال مردم کشورم که تحت تاثیر فرهنگ پلید اسلامی قرار دارند تاسف خوردم!

آقای نوریزاد عزیز امروز من به خوبی شما را درک میکنم زیرا:

خود نمونه بارزی از قربانیان اینگونه خبرهای دورغ هستم و هر دم از سوی جمهوری اسلامی، و چه از سوی بیماران چشم تنگ در جبهه اپوزسیون مورد بدترین تهمت ها و افتراها قرار میگیرم!

روزی میگویند «مامور جمهوری اسلامی هستم» روزی میگویند برای اسرائیل کار میکنم» روزی میگویند «تاجر فرش هستم» روزی دیگر میگویند «هم جنس باز شده ام» روز دیگر میگویند «سایت پورنو راه انداختم» روزی میگویند «با همسرم مشکل دارم» روز دیگر میگویند «بیماریه روانی دارم» خیلی از زمانها به همسرم هزاران تهمت و افترا جنسی میزنند، خلاصه هر روز یک انگ و اتهام میزنند!

بله آقای نوریزاد فارق از هر نوع اندیشه سیاسی شوربختانه فرهنگ پلید اسلامی که از همان ابتدا مخالفینش را انگ «کافر» و «بیخدا» زد، حال کارش به جایی رسیده که هیچگونه مرز اخلاقی را رعایت نمیکند.

براستی برای خودم و مردم کشورم که قربانی فرهنگ اسلامی شده ایم و هر کدام از ما ناخواسته این فرهنگ پلید را گسترش میدهیم و موقع دعوا هر گونه اتهامی را به طرف مقابلمان میزنیم، ابراز تاسف میکنم و همچنین به دختر معصوم شما دل آرامی میگویم و از وجدان خویش میخواهم تمامی ما را ببخشد.

امید دانا

قف_First_Frame

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s