رسوایی اصلاح طلبان، پیمان عارفی به خانه برگشت

پیمان عارفی پیدا شد

همانگونه که پیش بینی کرده بودم پیمان عارفی دچار شوک شده بود و قصد از بین بردن خودش را داشته و اندکی به خودش آمده و برگشته خانه و هم اکنون در منزل برادرش هست.
اما اخبار دروغ فرار پیمان را چه کسانی منتشر کردند؟

نخستین کسی که اخبار دروغ فرار و یا متواری شدن پیمان عارفی را منتشر کرد، یکی از اعضای رده دهم حزب مشارکت به نام مهدی اقبال بود که در صفحه فیس بوکش اینچنین نوشت:

(قصه طوطی وبازرگان با یک تفاوت تراژیک باز خوانی شد؛پیمان عارفی شب گذشته در راه فرودگاه اهواز ناپدید واحتمالا متواری شده.همراه پیمان توضیح داد: پیمان اظهار کرد که حالم بد شده. من اتومبیل رو متوقف کردم. پیاده شد. سریع به سمت دیگر جاده رفت. جلوی ماشینی را گرفت. سوار شد ورفت….تا هم اکنون نیز هیچ خبر جدیدی از پیمان در دست نیست. تشییع جنازه ساعت ۹:۳۰در بهشت زهراانجام خواهد شد.)

Untitled 993

این شتابزدگی آقای مهدی اقبال همراه بود با قضاوت های نادرست از سوی دیگر اصلاح طلبان به ویژه اعضای حزب مشارکت و تا توانستند در مورد ناپدید شدند پیمان عارفی دروغ بافتند و حتا یکی از اعضای حزب مشارکت به نام اسماعیل صحابه مدعی شد پیمان قبلا هماهنگ کرده تا برود خارج از ایران و این چنین مینویسد:

(پیمان قبل از اومدن به مرخصی هماهنگ کرده و در راه فرار از ایرانه)

Untitled 1006

در آخر پیمان به خانه بازگشت و همین آقایان نخستین کسانی بودند که گفتند پیمان جان برگشته، در این مورد در ظرف 24 ساعته آینده مقاله ای مفصل خواهم نوشت اما فعلا عکسهای کامنتهای این حضرات را قرار میدهم تا به شیادی موجودی به نام اصلاح طلب بهتر پی ببرید.

امید دانا

این نمایش پرده‌ای نیاز به جاوااسکریپت دارد.

پیمان عارفی پیدا شد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s