امشب همه پیمان شناس شدند، شرم بر شما

پیمان عارفی

پس از آزادیم 60 روز در ایران بودم و از آنجایی که رابطه من و پیمان بسیار صمیمی بود و در مدت بازداشتم همسرم نازنین زرین کلاه با همسر پیمان زیبا صادق زاده و مادرش ناهید رحمانی بسیار صمیمی شده بودند به خانه پیمان رفت آمد کردیم و همان زمان قرار شد در شب عروسیم ( در واقع شب خروجم از ایران) زیبا همسر من را آرایش کند.

در مدت 60 روزی که بارها با خانواده پیمان رفت آمد داشتم مادر و همسر پیمان با لحنی بغض آلود میگفتند کسی به فکر ما نیست کسی اخبار ما را رسانه ای نمیکند در همان چند روز با یکی از یاران که ارتباط خوبی با سایت هرانا داشت به منزل پیمان رفتم و مادر پیمان اینقدر خوشحال شده بود و من را در آغوش گرفت و زد زیر گریه، همان زمان از صداقت مادر پیمان نتوانستم جلوی خودم را بگیرم و گفتم بزودی از ایران خارج میشوم و اخبار پیمان را کار خواهم کرد.

پس از خروجم هر بار برنامه تلویزیونی داشتم به مادر پیمان زنگ میزدم تا با زیبا برنامه را ببینند و هر بار نام پیمان را می آوردم کلی دعایم میکردند اما هر کاری میکردم تا اخبار پیمان گسترده تر پخش شود برای اهل رسانه مهم نبود، آقایون اصلاح طلب که همه وب سایتها و رسانه های وابسته به غرب را اشغال کردند برایشان مهم نبود که اخبار پیمان را کار کنند و حال امشب همه این آقایون و خانومهای زندانی که در این 5 سال مهر سکوت بر لبانشان زدند بیکبار آغاز کردند به مقاله نوشتن و داستانسرایی! پرسشی از اینان دارم حتما بایستی مادر و همسر پیمان می مردند خبرش را کار کنید؟

چرا نمیخواهید یاد بگیرید حقوق بشر سیاسی نیست، چرا دست از فرهنگ مرده خوری بر نمیدارید؟ در این دوسال بیش از 20 برنامه از پیمان یاد کردم و مقاله ها نوشتم که برای نمونه ویدیویی که چند ماه پیش برایش درست کردم را قرار میدهم اما از سوی شما سانسور شد.

براستی که حال انسان از شما منفعت طلبان برهم میخورد، پیمان های زیادی در زندان هستند که نامشان از بی بی سی و صدای آمریکا تنها پس از فاجعه بیرون می آید.

متاسفم بابت این رفتار تبیعض آمیز فعالین به اصطلاح حقوق بشری

همبندی سابق پیمان عارفی
امید دانا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s