محمد نوریزاد را چگونه میبینید؟

021_First_Frame

من کاری به حمله هایی که به ایشان میشود ندارم، اما با ایشان به مدت 25 روز در بند 350 همبند بودم و ایشان را انسان مقول و میهن پرستی دیدم البته اعتقادات تازی داشتند و همچنان به دین عربها اعتقاد داشتند اما ایشان را بسیار میهن پرست یافتم.
خوبی محمد نوریزاد در اینجاست که به هیچ عنوان اصلاحطلب نبوده و بیکباره از اصولگرایی به براندازی نظام رسیده است و در این راه تا کنون خطایی از ایشان ندیدم.
در انتصابات 92 که امثالی مانند ابراهیم نبوی و سید علیرضا نوریزاده مردم را تشویق به مشارکت در انتخابات میکردند ایشان در خود ایران مخالف شرکت مردم در انتخابات بودند و تا این لحظه تابو شکنی های بسیاری نمودند از جمله:
بوسیدن پای یک کودک بهایی و دلجویی از اقلیت های مذهبی در ایران و پوزش خواهی بابت اعمال زننده ای که هم باورانشان در دهه 60 انجام دادند.
به هر روی من به عنوان یک پادشاهی خواه در این لحظه از آقای نوریزاد با توجه به حضورشان در صحنه و ماندنشان در خود ایران حرکت نابجایی ندیدم و از هم میهنان میخواهم تا به اعمال یک شخص نگاه کنند تا به حرفهای آن شخص، تا اینجا کار محمد نوریزاد حرفش با عملش یکی بوده و این قابل تحسین است، ایشان در دهه 60 مرتکب اشتباه شدند و ما جوانان بارها گفتیم شورشیان 57 بایستی پوزش بخواهند، خب امروز این آدم از ملت ایران پوزش خواسته، و به دیدگاه اینجانب هم قابل بخشش است و هم بابت خدمات امروزش بایستی حمایت شود.
از دیدگاه نویسنده بایستی عارض کسانی مانند سید علیرضا نوریزاده و فرخنگهدار شویم که هم چنان از اشتباهات گذشته خودشان دست برنداشتند و یک عذرخواهی از ملت ایران نکردند ولی امثالی مانند محمدنوریزاد اگر همینگونه در راه میهن پرستی و صلح گام بردارند میتوانند قهرمانان امروز ایران بحساب بیایند
بیاید راه را برای همگان باز نگه داریم، محمد نوریزاد به آغوش ملت برگشته، بنابراین آغوشمان را برایش باز کنیم و بابت اعمال گذشته اش او را ببخشیم و بابت اعمال امروزش سپاسگذارش باشیم.

البته میزان حال افراد است، و نوشتار من در مورد آقای نوریزاد مربوط تا این زمان میباشد و امیدوارم نوریزاد تا آخرش همینگونه باشد و در آینده راهش را عوض نکند.
نگارنده: امید دانا

021_First_Frame

1 نظر برای “محمد نوریزاد را چگونه میبینید؟

  1. با سلام به حضور جناب دانای گرامی . من بخش اعظم گفته های شما را میپسندم از جمله اینکه برای بازگشت به راه درست هرگز دیر نیست . اما یک سوال برای من مطرح است و آن اینکه : من و شما و امثال ماها هم همین حرفهای امروز آقای نوریزاد را گفتیم و میگوئیم . هرگز هم با جمهوری اسلامی و از سرکوبگران پشیمان شده رژیم نبوده و نیستیم و این خود باعث افتخار ماست . اما به چه دلیل ایشان با این آزادی سخن که بیشتر مثل یک سوپاپ اطمینان عمل میکند در ایران و بدون هیچ گزندی ( با توجه به جو حاکم ) روزگار سپری میکند اما من به دلیل داشتن افکار مخالف ( بلی فقط بجرم داشتن فکر مخالف ) تهدید به مرگ میشوم و مجبور به ترک سرزمین مادری میگردم و در غربت آواره میشوم . من هم دلم میخواست که امثال آقای نوریزاد را باور کنم . اما این کار سخت دشوار است .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s