یاداشتی به بحران فعلی شورای ملی ایران

ذذ_First_Frame

در چند روز گذشته شاهد بحران شدیدی در بین اعضای اصلی شورای ملی ایران هستیم، البته اتفاقات اخیر تماما قابل پیش بینی بود و پیشتر توسط خیلی از دلسوزان شاهزاده رضا پهلوی پیش بینی شده بود و هشدارهای لازم داده شده بود.

پیش از نشست پاریس و استارت شورای ملی، اینجانب به همراه چند تن از یاران میهن پرست و عاشق شهریار رضا پهلوی فریاد زدیم خشت نخست را دارید کج میگذارید و مطمئن باشید دیوار شورای ملی ایران تا ثریا کج خواهد رفت، اما آن زمان نه تنها گوش شنوایی نبود و بلکه بجای تامل بر گفته های ما چماق بر سرمان شکستند و تا توانستند ما را توسط چند فاطی کماندو جاه طلب تخریب شخصیت کردند.

داستان انتقاد ما از آنجایی آغاز شد که ترکیب کمیته موقت شورای ملی ایران افرادی مانند علی اکبر امید مهر و علوی و کمپین سبز که در گذشته در حکومت اسلامی دارای پست دولتی بودند و یا اشخاصی به مانند نازیلا گلستان و همایون نادری فر که در احزاب حکومتی اصلاحطلب جز نیروهای رده دهم محسوب میشدند و یا به مانند نیما سعیدی و یاشار پارسا از اشخاص بی نام و نشانی بودند که بیکباره قد علم کرده و با یک سری مصاحبه تلویزیونی که تماما با چند جمله بازی کرده و در طول برنامه به سفسطه میپرداختند، تشکیل شده بود.

شوربختانه باند بالا حلقه قدرت و تصمیم گیری را در شورای ملی بدست آوردند ویک باند مخوف مافیایی را تشکیل دادند، نخستین اقدام این باند برای خاموش کردن صدای منتقدین و دلسوزان شاهزاده رضا پهلوی، ایجاد گروه چماقداری از بین هواداران ایشان بود، به همین منظور در بین هواداران ایشان به دنبال افرادی گشتند که از ضریب هوشی پایینی برخوردار باشند و هم جاه طلب و در عین حال فرمانبر که از دستورات سرپیچی نکنند، و هم روحیه دیکتاتوری تا بتوانند با گردن کشی صدای مخالفین را خاموش کنند.

برای ایجاد باند چماق بدست، باند مافیایی بالا اشخاصی به مانند شهره پارسی نژاد که جزء نیروهای رده دهم هوادار شاهزاده که صرفا در فضای مجازی بدون نام حقیقی و پروفایل اصلیش فعالیت میکرد برای سر دستگی چماقداران استخدام شد و ایشان نیز به مانند الله کرم با یک عده چماق کش به جان منتقدین افتادند و از هیچ توهینی با آنان دریغ نکردند.

اما امروز همان چماقداران نیز تاریخ مصرفشان برای باند آقای امیدمهر تمام شده است و یکی یکی دارند از شورا یا اخراج میشوند و یا یک فضایی را برای آنان ایجاد کردند تا استعفا بدهند، و همان چماقداران برای اربابان دیروزشان قد علم کرده و معترض میباشند، که اختلافات اینان با ثبت شورای دیگر در آلمان به مراحل جدید بحران رسیده است.

در چنین اوضاعی براستی هدف امید مهر و باند مذبورشان که تشکیل شده از یاشار پارسا، نازیلا گلستان، پیرزاده، همایون نادری فر، حیدری، نیما سعیدی و….. چه میتواند باشد؟

آیا اوضاع کنونی و بوجود آمده برای تخریب شهریار رضا پهلوی و دلسوزان ایشان نمیباشد؟

آیا رفتار باند یاد شده بخاطر اختلاف مابین هواداران پادشاهی و انداختن فاصله هواداران شاهزاده به ایشان نمی باشد؟

به عقیده نگارنده مطلب هر چه سریعتر بایستی خاطیان مورد بازخواست قرار گیرند و دستشان از شورای ملی ایران کوتاه شود و باند مافیایی امید مهر به صورت کامل متلاشی شود و تنها به عنوان هواداران شورای ملی باقی بمانند نه تصمیم گیرنده، و با یک آشتی درونی در شورای ملی ایران فضا برای پیوستن دلسوزان حقیقی شاهزاده و براندازان راستین جمهوری ننگین اسلامی فراهم شود و همه با هم در شورای ملی ایران گام های آهنین برداشته و بتوانیم برای آزادی ایران گامی هر چند کوچک در کنار شهریار رضا پهلوی برداریم.

اینچنین باد

نگارنده: امید دانا

ذذ_First_Frame

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s