عکس بن لادن بر گردن هواداران محمد مرسی

3_First_Frame

وب سایت امید دانا_عکسی بن لادن بر گردن هوادارن مرسی در تحصن مسالمت آمیز این عکس نشان دهنده روحیات هواداران محمد مرسی و اخوان مسلمین است.

در بالای سمت چپ عکس به وضوح پرچم مصر دیده میشود، پس خواهش میکنم هواداران مرسی به دنبال تکذیب نباشند.

 

 

 

3_First_Frame

17 نظر برای “عکس بن لادن بر گردن هواداران محمد مرسی

 1. حماقت محض. آهمقانه ترین روش ژورنالیستی برای کشف حقیقت. یک عکس نشان می دهد که اخوانا لمسلمین= الّاعده، یا نشان می دهد که ازوان المسلمین سیاست تروریستی داشته. تا زمانی که شما ایرانیها انقدر گاو هستند حقمون همین آخوند ها هاستند.

 2. راس الغول هم مانند این مرد عامی بیچاره که فکر میکند بن لادن پیامبری بر حق بوده است نادان محض است نشان دادن این حماقت های مردمان که کاری بر خلاف روزنامه نگاری نیست شما آیا خود این عکس را دیده بودی نه راس الغول نامیدن خود هم نشان از همسویی ات با فکر بن لادنی است مردی که جنایت بسیار کرد وهنوز که هنوز است دختران وزنان پاکستان وافغانستان خصوصا وبقیه زنهای کشورهای مسلمان باید در آتش جهل مردی عرب وجاهل بنام بن لادن بسوزند ببین که واکس را هم گناه میدانند ومردم بی گناه را می کشند یا امروز مصر را به گردن راس اغول که همان آمریکاست میاندازند ما نمیدانیم این آمریکا چه نیرویی دارد که برگ درختی هم بدون اجازه اش نمی افتد خنده آور مردمان خود از انقلاب ایران درس گرفتند وخواستند پیش از آنکه دیر شود ومانند ما بسوزند وخاکستر شوند مذهب را کنار بزنند شرافتا حق ملت مصر انسانی نظیر مرسی نیست یا در ایران خودمان هیچکدام از این وکلا ووزرا خصوصا ملایان خر سوار دیروز لایق این پست ومقامها نیستند منتها ما مردمی که بازی خوردیم حال کاری نمیکنیم ما غول را از شیشه بیرون آوردیم باید اکبر محمدی ها وستارها وصدها دیگر بمیرند تا شاید ما آزاد شدیم ما رندان محضیم وطن را نمیدانیم چیست 700 میلیارد را دود کردند هنوز امید به این رنگ وآن رنگ بسته ایم باور میکنیم که این یکی حتما معجزه میکند نه بازی میخوریم وخواهیم خورد الا با هرشکلی از بن لادنیسم وطالبانیسم مخالف باشیم حتا اگر این پیر مرد عامی وساده لوح باشد

 3. ایرانیم و مسلمان. به کوری چشم هر آنکس که نتواند دید. بلی من هم می گویم مرگ بر اصل ولایت فقیه، اما تا آخرین قطره ی خونم از دینم در برابر هر بی دین گمراهی که بخواهد در مقابل دینم بایستد دفاع می کنم و در صورت لزوم یا او را به درک واصل می کنم و یا خود در راه خدایم به شهادت می رسم. مرگ بر دجال حاکم بر ایران و همچنین مرگ بر بی دینانی مانند صاحب این سایت لجن که غلطهای بزرگتر از دهان گشادش می کند.

  1. هیچ ایرانی مسلمان نیست و هیچ مسلمانی ایرانی نیست و اگر کسی فکر میکند مسلمان ایرانی است مطمئنن در گمراهیست
   شما نیز یک تروریست به مانند دیگر مسلمانان هستی وقتی میگویم اسلام یعنی دین خشونت و کشتن همین هست
   آقای نامحترم من روزی صدبار از امثال مانند تو تهدید میشوم خیال میکنی اگر میترسیدم به فعالیتم ادامه میدادم؟

   1. doorod bar shoma va marg bar in akonde kasif kok sefat …iran free az in mazhabe ahriman va komonisti va shahi…

   2. لطفا هر دو خفه شید که نه تو حاضری برای آزادی جونتو بدی و نه اون بیشرف حاضره شهید بشه

  2. دین کثیف اسلام هم درست مشابه مسیحیت و یهودیت دو راه بیشتر ندارد، یا به درون مساجد برود و پوزه بند بر دهان تروریستهای کثیف مذهبی بزند که دیگر جرات کشتن انسانهای دگر اندیش را بخود ندهند، یا آنکه روانه دان زباله دان تاریخ شود. بنابر این، این زوزه ها و عربده کشی های تروریستهایی امثال شما برای کشتن دگر اندیشان، انهم با همان ادبیات تروریستی قران و به سبک پیغمبر بچه باز و زن باره اسلام، قبل از آنکه نشان از قدرت امثال شماها داشته باشد، نشان از ترس شدیدتان از اضمحلال و نابودی دارد. بالاخص که با تمام شدن جنگ سرد و فضای گلخانه ای که تحت تاثیر ان، برای پرورش اسلام ایجاد شده بود، کار «اسلام عزیز» و تروریستهایی مثل شما برای همیشه تمام شده است. انتقاد از دین کثیف اسلام درست مثل اعتقاد به ان، از حقوق مسلم هر فرد انسان است و تا زمانی که ان «اعتقاد» موجب تجاوز به حقوق حقه انسانی نشود، قابل احترام است و اساسا میزان احترام به دین اسلام و یا اساسا هر دین و اعتقادی با میزان احترام ان دین و آیین به حقوق انسان متناسب است.

  3. واقعا باعث تاسف هستی , تا نباشد ابله اندر این جهان مرد مفلس کی شود محتاج نان , تا امثال شما ها نباشند اسلام ازکسی نمیتواند سواری بگیرد مثل الاغ دلا شدید به یه مشت بو گندوی پشمالو بی سواد چرک و کثیف سواری میدهیند
   , مرده شور دینت و خودت را ببرند , زوتر شهید بشی دنیا از دستت راحت بشه .

 4. افرادی مثل «سهراب» جوانهأی هستند که مغزشنو شستشو دادن و حسابی‌ تند روی می‌کنن ، بعد که یه کم عاقلتر میشن از افکارشون دست بر می‌دارن، از این نمونه افراد این اواخر خیلی‌ زیاد دیدیم تو مملکتمون..آقای دانا امیدوارم در راهی‌ که می‌روید موفق باشید.

 5. عصبانیت و فحاشی افرادی مثل سهراب نشان دهنده‌ی اثر گذاری فعالیتهای شماست. موفق باشید.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s