درود بر ارتش مصر آن هنگام که کودتا کرد، و آن هنگام که هشدار داد و آن هنگام که وارد صحنه شد.

79460_537

رفتار مسئولانه ارتش مصر در پیشگاه تاریخ بسیار ستودنی است، ارتش مصر فارق از هر گونه بازیهای سیاسی برای نجات میهنش حاضر شد بدنام شود اما دست استعمار جهانی از مصر کوتاه شود.

بر هیچ کس پوشیده نیست اخوان مسلمین و جریانهای تندرو اسلامگرا از سوی کشورهای همچون انگلیس ساپورت میشوند، و تلاش دارند مناطق خاورمیانه را به اغتشاش و ناآرامی ببرند، که البته تا به امروز موفق هم بودند، اما فارق از هماهنگی های جهانی مبنی بر این امر، ظهور یک ارتش با مسئولیت و باهوش در مصر تاریخ نویسان و دنبال کنندگان سیاسی را به تحسین واداشته است.

ارتش مصر در بحرانی که محمد مرسی رئیس جمهور منتخب اخوان مسلمین برای مصر ایجاد کرده بود، بدون اینکه به سخنان یاوه توجه کند وارد صحنه شد و حکومت را در حرکتی انقلابی و تحسین برانگیز از چنگال اخوان مسلمین در آورد و در تلاش است حکومت را به دست مردم بسپارد، مردمی که از ارتش خودشان دفاع کرده اند و به دنبال یک حکومت سکولار می باشند.

اما در ادامه نیروهای اسلامگرا که بدنبال کشاندن مصر به قرون وسطا میباشند هفته ها مراکز مهم پایتخت را اشغال کرده و به اقتصاد مصر ضربه ای جبران ناپذیر را زدند، تحصن به ظاهر مسالمت آمیز اسلامگراها در قاهره جدا از ضربه اقتصادی، فرصتی برای درست کردن گروهکهای تروریستی ایجاد کرده بود، که دوباره ارتش مصر و پلیس این کشور به تحصن کنندگان که در حال آموزشهای تروریستی بودند و توانسته اند تا حدودی مسلح شوند، طی فراخوانی به آنان برای ترک محل تحصن هشدار داد، که باز هم هشدار به هنگام ارتش مصر به اسلامگراها مهر تاییدی بر روند خردگرایی ارتش مصر بود.

اما شوربختانه همانگونه که انتظار میرفت، اسلامگراها حاضر به ترک صحنه تحصن نشدند، و اینبار پلیس مصر در حرکتی که در تاریخ مصر میتوان از آن یک شاهکار سیاسی نام برد وارد صحنه شد، که متاسفانه بنا بر پیش بینی ها، گروهک های تروریستی اخوان مسلمین دست به اسلحه شدند و در روز اول جان 43 پلیس وظیفه شناس را گرفتند، که این امر روند تخلیه تحصن کنندگان از کف خیابانهای قاهره را به خشونت کشید و پلیس مصر برای دفاع از خودش و کشورش مجبور به گشودن آتش به گروهکهای تروریستی اسلامگرا شد.

در حال حاضر استعمار جهانی بویژه آیت الله بی بی سی برای تخریب ارتش مصر وارد عمل شده است و قصد دارند ارتش مصر را تخریب کنند، اما پیمانی که ارتش مصر بسته با پیشگاه تاریخ است و ای کاش در سال 57 روند ارتش ما نیز به این سمت پیش می رفت، هر چند ارتش ایران تلاشش را داشت انجام میداد اما همواره در بین ما خائن وجود دارد که منجر به اعدام بسیار از ارتشی های سرافراز ایران شد.

ارتش حافظ میهن است و درود بر ارتشیان میهن سالار 

نگارنده: امید دانا

ئن_First_Frame

4 نظر برای “درود بر ارتش مصر آن هنگام که کودتا کرد، و آن هنگام که هشدار داد و آن هنگام که وارد صحنه شد.

  1. كشتار در هر شرايطي محكوم است
    تشويق ارتش به كشتار مردم بي شرميست
    كاري كه ارتش در مصر كرد مصداق كودتا و قال و عام شهروندان مي باشد

  2. پس درود بر سپاه کودتاگر که درسال 88کودتاکرد ومردم رو سرکوب کرد .خاک بر سرت که جنایات خونین ارتش کودتاچی مصر رو حمایت میکنی .معنی دموکراسی راهم فهمیدیم شماها ار حسین شریعتمداری هم جنایتکارترید ادعای دموکراسی دارید ولی مخالفان خود را میکشید .حتی مک کین والبرادعی هم جنایات ارتش فاسد وسود جوی مصررامحکوم کرند پس شما نوچه ها لطفا خفه شید .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s