آمادگی مداحان مصدقی برای عاشورا 28 امرداد

Untitled 828

مستند رضا شاه تا کنون بازتاب های بی شماری را به همراه خودش داشته، و باعث شده موج عظیمی از جوانان ایران خودشان را مدیون خدمات گرانبهای رضا شاه بدانند.

اما مستند رضا شاه به مانند سکه دو روی دارد و روی دیگر آن خشم کم نظیر جریانهای برشکسته 57 بودند که از روی کینه و غرض های شخصی، روایت بی طرف تلویزیون من و تو را از مستند رضا شاه برنتابیدند و دست به لجن پراکنی های کور زدند، که البته قابل به ذکر است موج حمایتها و به ویژه استقبال بی نظیر جوانان ایران از مستند به قدری چشمگیر بود که صدای شورشیان 57 به جایی نرسید.

در حال حاضر جریانات برشکسته سیاسی از ملی مذهبی گرفته تا چپ کمونیست هواخواه استالین و حتا اصلاحطلبان حکومتی تا اصولگرایان حامی خامنه ای و همچنین جریانات مصدقی تا مجاهدین خلق همه با هم با یاری رسانه های دولتی جمهوری اسلامی و خارج از کشور به مانند بی بی سی، صدای آمریکا، رادیو فردا به زعم خود برای انتقام گیری از موج بوجود آمده از مستند رضا شاه،خودشان را حاضر میکنند تا عاشورا 28 امرداد ماه را هر چه سوزناک تر برگزار کنند.

امسال مستند رضا شاه باعث شده تا شورشیان 57 بساط عاشورای 28 امرداد ماه را زودتر از پیش آغاز تمایند، و در این راه تلاش کنند به مداحان مصدقی بی افزایند، در همین راستا رادیو فردا از هفته پیش تبلیغ مستند را در محور مصدق السلطنه آماده کرده و پخش می نماید، صدای آمریکا هنوز دو هفته ای به 28 امرداد مانده با آب و تاب از 28 امرداد به عنوان (ک و د ت ا) نام میبرد و وعده پخش برنامه های در این زمینه را به بینندگانش داده است، برنامه صفحه دو بی بی سی که با اجرای عنایت فانی بر روی آنتن می رود برنامه هایی برای پررونق کردن عزداران مصدقی تدارک دیده است.

همچنین ریئس های هیت واقعه 28 امرداد برای درست کردن تکیه های عزداری و راه انداختن دسته های مصدقی در حال احداث چادرهای عظیم هیت می باشند، تا واقعه تاسوعا، عاشورا 28 امرداد را هر آنچه حماسی تر برگزار کنند، و در همین زمینه عده ای چماقدار اینترنتی را آماده ساخته اند تا هر گونه صدای مخالفی مانند همین نوشتار پیش رو را به شدت سرکوب کنند.

بنابراین خویشکاری (وظیفه) ما جوانان بیدار شده و میهن سالار می باشد، باری دیگر در برابر فسیل های سیاسی که عقده ای 25 ساله در دلهای خود می پروانند بایستیم، اینان 59 سال بر سر خودشان می کوبند که 28 امرداد خیزش مردمی نبوده و پادشاه فقید ایران دست به ( ک و د ت ا ) زده است، و هیچگاه پاسخ روشنی نداده اند که چگونه میشود ارتش بر علیه خودش کودتا کند؟

چگونه میشود شاهی که تمام قدرت سیاسی و نظامی را در اختیار داشته بر علیه خویش کودتا کرده است؟

این آقایون عزدار که در سال 57 حکومت را به دست خمینی دادند و آقای خمینی تنها در سال 67 در یک شب 33 هزار زندانی را تیرباران کرد و بجایش این آقایان در نوشتارهایشان و برنامه های خود به پادشاه فقید ناسزا گفتند بایستی بدانند نسل ما دیگر فریب دروغهای صد من یک غاز آنان را نخواهیم خورد.

بس است هر آنچه همراه با صدا و سیما جمهوری اسلامی همراه شدید و از خیزش مردمی 28 امرداد به بدی یاد کردید و هر آنچه لیاقت خودتان و رهبرانتان بود به خاندان ایرانساز پهلوی نسبت دادید، امروز راه جوانان ایران بسیار روشن است و آن راه پهلویسم میباشد که بر سه رکن استوار است ناسیونالیست، مدرنیسم، سکولاریسم، و برای تحقق این امر چراغی به نام مکتب میهن سالاری پیش روی ما جوانان است و برای بازسازی ایران و برپایی شکوه گذشته میهنمان فریب شما شورشیان 57 را نخواهیم خورد.

نگارنده: امید دانا

ب_First_Frame

8 نظر برای “آمادگی مداحان مصدقی برای عاشورا 28 امرداد

 1. Shoma ham mesl önle madahe pahlavı hastın.hameye nasl javan madahe pahlavı nıstan az avaz hamae nanal ve dıgar anke baraye sekolar bodan ehtıyaj be fosılhaye pahlavı nıst! ….

 2. امیدداانای عزیزسلام
  من به وجودعزیزانی مثل شما به خودم می بالم ، سن من هم بالاست نه به اندازاه سن مصدق ،بازگان ورهبرجبهه ملی که الان اسمش روفراموش کرد
  2نفراخیرالذکربابودجه مملکت که رضاشاه دراختیارآنان وچندنفردیگرگذاشت به خارج رفتند،درس خواندندوخوب به ایران برگشتندوبه جای خدمت به مملکت به مخالفت باخاندان پهلوی برخاستندوسال57هم اینان بودندکه به دست بوسی رفتندوحتی شنیدم رهبرجبهه ملی وقتی به مدرسه رفاه رفته بود ساعتهادرسرمای بهمن ماه درحیاط مدرسه منتظرمانده بود واورابه داخل راه نمی دادند.
  آری دوست عزیز،فرزند ایران زمین هروقت صحبت ازفریب سال 57به میان می آدمن میگم وقتی سران جبهه ملی باآن سوابق باصطلاح مبارزاتی یک شبه زیرعبای فلان آقامی خزند وای به حال بقال وکارگرمملکت . موفق باشید

 3. جدا این سؤال خوبی‌ است کودتا یعنی‌ چه؟ آیا این منطقی‌ است که یک حکومت علیه خودش کودتا کند؟ از نظر مصدق پرست‌ها البته که منطقی‌ است. چون خود را به حق می‌دانند پس مصدق حق داشت هر غلطی دلش خواست بکند. مثلا هیچ مساله‌ای نیست اگر مصدق مجلس را منحل کرد، پول بدون پشوانه انتشار داد، رفرندم غیر قانونی برگزار کرد، در کار ارتش دخالت کرد، لایحه اختیارت تام به مجلس برد ( آن هم دو بار) و بعد هم فرمان عزل خود را لغو کرد. این کار‌های غیر قانونی مصدق کودتا نیست ولی‌ استفاده از نیروی نظامی برای بر کنار کردن یک نخست وزیر سرکش و قانون شکن کودتا است؟؟؟ تحریف تاریخ در روز روشن؟ وقاحت هم اندازه‌ای دارد.

 4. بسیار از نوشتارهای تو. امید چان لذت میبرم یادم هست در زندان نیز بابت اندیشهایت از سوی این مصدقی ها چقدر اذیت می شدی

  همبندی سابق

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s