حمله سایت های جمهوری اسلامی به معترضین بی بی سی

Untitled 821

پاسخ دوباره امید دانا به لجن پراکنی سایت بازجویان وزارت اطلاعات (ما هستیم) 

در چند روز گذشته با افزایش فشارهای مردمی به بنگاه سخن پراکنی دولت فخیمه انگلیس بی بی سی، سایت متعلق به بازجویان وزارت اطلاعات به حمله شدید علیه شخص من به عنوان یکی از معترضین به سیاست های تجزیه طلبانه سایت بی بی سی پرداخته است و در طی سه روز گذشته 4 مطلب متفاوت علیه اینجانب امید دانا در وب سایت دوزاری خودشان منتشر نمودند.

اما در اظهار فضل اخیر سایت ما هستیم آمده است:

( ما هستیم_مقاله پیوند بی بی سی فارسی با تجزیه طلبان که در تاریخ 26/04/92 در سایت ماهستیم منتشر شد از آنجا که در بخش هایی از آن نام امید دانا ذکر شد مورد توجه نامبرده قرار گرفت ؛ وی از آنجا که علاقه ی خاصی به تریبون دارد سعی کرد تا مقاله سایت ماهستیم را جوابیه ی به اقدامات خویش جلوه دهد و آن را در سایت های اجتماعی به اشتراک بگذارد تا شاید همچنان نام امید دانا به عنوان یک فعال سیاسی بر سر زبان باشد.)

گویا این آقایان عقلی در سر ندارند تا نوشتارهای خودشان را بخوانند، برای اینکه یادشان بیاید مطلبی فوق در تاریخ 26 تیرماه در مورد چه کسی نوشته شده است بهتر است اندکی وقت بگذارند و سری به وب سایت خودشان در اینجا بزنند.

همانگونه که خوانندگان گرامی ملاحظه کردید، مطلب فوق با محوریت اینجانب نوشته شده است و در این مورد دروغ نخست سایت بازجویان وزارت اطلاعات آشکار می شود که با بی شرمی می نویسند:(از آنجا که در بخش هایی از آن نام امید دانا ذکر شد مورد توجه نامبرده قرار گرفت)

در زمینه اینکه من بسیار شادمان می شوم نامم بر سر زبانها باشد بایستی بگویم ، خصلت انسانی همواره دوست دارد مورد توجه قرار بگیرد و هیچ کس از این قاعده مستثنی نیست، اما اینکه به چه شکلی بر سر زبان ها باشد بسیار حائز اهمیت است، در مورد مشخص فوق بسیار مفتخر هستم که بابت میهن پرستیم و حمله به سایت منحوس بی بی سی و دفاع از تمامیت ارضی کشورم از سوی بازجویان انیرانی اطلاعات مورد توجه و توهین قرار گرفته ام.

در ادامه برادران بازجو مینویسند:

(ما هستیم همانطور که پیشتر گفته شد وی فاقد تحصیلات دانشگاهی می باشد،این مهم را می توان از غلط های املایی و … به راحتی فهمید. به عنوان نمونه وی در سومین سطر از نوشتار خود می نویسد: «در این راستا من که در خارج از ایران با [از صحیح است] اینترنت پرسرعت و حاشیه امنیت [بهره می برم صحیح است] به سر میبرم، در این اعتراضات حضوری موثر ایفا کردم و بر …» ) 

هر چند پاسخ اینان را در امر گرفتن غلط دیکته ای پیشتر در اینجا داده ام، بایستی اضافه کنم بسیار خرسندم که برای دشمنان کشورم به قدری مهم میباشم که با دقت نوشتارهای من را میخوانند و تلاش میکنند، اشتباه تایپی بگیرند، اما برای اینکه سطح سواد آقایون در سایت زرد ما هستیم فراموش نشود به عکس زیر توجه فرمایید.

بل_First_Frame

در ادامه بنگاه لجن پراکنی وزارت اطلاعات می آورد:

(ما هستیم_صرف نظر از توهم امید دانا درباره وابستگی سایت ماهستیم به سازمان اطلاعات و یا هر نهاد دیگری باید از او پرسید که چرا ما به عنوان دست اندرکاران سایت در پی مقاله نگاری علیه او و دیگرانی چون او هستیم ؟ [به قول معروف مگر آدم قحطی است].)

در نخست باید گفت چرا صرف نظر از توهم اینجانب؟ اگر ما نتوانیم یک سایت دو زاری را شناسایی کنیم که سرش در کدام آخور است که کلاهمان پس معرکه است، بگذریم در مورد بعدی همانگونه که وب سایت ما هستیم می آورد، آدم قحط نیست، اما شما نیز بدرستی می دانید اپوزسیون راستین شما چه کسانی هستند، بنابراین در عرض سه روز 4 مطلب بی سروته علیه اینجانب منتشر می کنید.

در ادامه سایت ما هستیم تلاش میکند، تا ثابت کند با بی بی سی فارسی و هر رسانه معاند نظام مخالف است و هدفش از حمله به اینجانب بابت این است که من دروغ میگویم و درد وطن ندارم و بخاطر این علیه بی بی سی کمپین راه اندازی کرده ام.

حال در فرض محال شما (بازجویان وزارت اطلاعات) درست میگوید، یعنی پرداختن به نیت من مهمتر از تمامیت ارضی ایران است که بی بی سی آن را زیر پرسش برده است؟؟

بسیار باعث تاسف است که کشور توسط چه کودن هایی اداره میشود، سایت متعلق به بازجویان در شرایط فعلی پرداختن به شخصی مانند من را که به قول خودش مهره مهمی به حساب نمی آیم را واجب تر از دفاع از تمامیت ارضی ایران میداند!!

و باز در ادامه شاهد سوتی های دیگر سایت ما هستیم می باشیم:

(ما هستیم_*امید دانا فراموش کرده است که در جریان کمپین های اعتراضی که به اسم «رضا پهلوی» برگزار می شد پرچم چه کشوری برافراشته شد، گویا امید دانا یادش رفته که اسرائیل دشمن درجه یک ایران عزیز است و حوکت غاصب صهیونیستی هر از گاهی ایران را تهدید به حمله نظامی می کند پس چرا او علیه اسرائیل سخن و یا مقاله ی نگارش نکرده است!!؟ جز این است که اعلام دوستی ایران با اسرائیل در جریان کمپین های اعتراضی یکی از مواردی بوده است که به دریافت مجوز اقامت او کمک کرده است.)

در مورد عکسهایی که در وب سایت ما هستیم به عنوان کمپین برای رضا پهلوی منتشر شده است بایستی بگویم این عکسها متعلق به تظاهرات نه به جهاد از سوی فعالین ضد اسلامی از سرتاسر دنیا در 4 آگوست 2012 در شهر استکهلم برگزار شده است و حتا بازجویان وزارت اطلاعات تا این اندازه هم توان تحقیق ندارند که بدانند این تظاهرات به چه مناسب برگزار شده است و بدین ترتیب به قول معروف از روی شکمشان سخن میگویند که این کمپین به اسم شهریار رضا پهلوی برگزار شده است، برای اطلاعات بیشتر در مورد عکسهای منتشر شده در وب سایت ما هستیم به اینجا مراجعه شود.

(ماهستیم_**همانطور که در عکس ذیل مشاهده می کنید، نام «از نزدیکان شهبانو فرح پهلوی»، «فواد پاشایی [از سازمان حزب مشروطه» به چشم می خورد، در این باره اگرچه پیشتر در مقاله ی با عنوان «بیوگرافی امید دانا» نوشتیم که حمایت سلطنت طلبان از امید دانا نقش بسزایی در فرار او از کشور داشت اما بالاخره امید دانا به این مهم اعتراف کرد. چرا امید دانا خواست اکثر هموطنان ایرانی را در پذیرش جمهوری اسلامی ایران به عنوان نظام حاکم بر ایران را به رسمیت نمی شناسد و در عوض با عناصر و گروه هایی همکاری می کند که در نظام سابق ایران دست شان به خون صدها ایرانی آغشته است.)

به صراحت عرض میکنم بسیار مفتخر هستم که یک پادشاهی خواه می باشم و برخی از نیروهای هوادار پادشاهی در امر خروجم از ایران به من یاری رساندند و حال آقایان بازجو میتوانند سرهایشان را به دیوار بکوبند.

در ادامه سایت ما هستیم یک سوتی وحشتناک دیگر میدهد و مینویسد:

(ما هستیم_ *امید دانا به جز اختلاف افکنی و تفرقه اندازی نزد کمونیست ها و سلطنت طلب کار دیگری هم در استکهلم انجام داده است [ که البته این مورد خوشایند ماست])

همانگونه که دوستان مبارز آگاه هستند اگر موردی خوشایند جمهوری اسلامی می بود بدین گونه نمی نوشت و اتفاقا از برخورد تند من با جریانات چپ که خود آنها روزی متحد جمهوری اسلامی در شورش 57 بودند، به مذاق بازجویان وزارت اطلاعات خوش نیامده و آنان را مجبور به چنین نگارشی کرده است.

و در ادامه دوباره یک دروغ و جعل دیگر از عرب زادگان وزارت اطلاعات را خواهیم دید.

(ما هستیم_ به قول فرشید منافی گوینده رادیو فردا » ته مبارزش این بوده که بی بی سی فارسی و صدای آمریکا و رادیو فردا رو بدون پارازیت گوش داده و حالا که اومده این ور آب ادعای مبارز سیاسی می کنه ..)

جعل نوشته ما هستیم در این مطلب بسیار آشکار است زیرا فرشید منافی عزیز هیچگاه چنین حرفی را به امثال مانند من نزده است و سایت ما هستیم به گونه وانمود میکند که این سخن در رابطه با من بیان شده است، اما سوتی دیگر ما هستیم در اینجاست که در همان روز انتشار این دروغ ها، مطلب دیگر نیز که ثابت میکند این سخن از سوی فرشید منافی گرامی برای کسانی که سابقه سیاسی نداشته و تنها برای اقامت در اروپا فعالیت سیاسی میکنند زده شده است، با عنوان درد استثنائی و مشترک فرشید منافی و امید دانا+ تصویر در سایت خودشان منتشر نمودند.

در نهایت شکر خوردن بازجویان وزارت اطلاعات در مورد سوتی و گرفتن اشتباه املایی از آنان به همراه عکس که دوباره در همین مطلب منتشر نمودم، بسیار شگفت آور و جالب توجه است، آنان می نویسند:

(ما هستیم_*تحریف واقعیت های ولو به صرف دستکاری در عکس نیز راه به جایی نمی برد، این مورد توسط امید دانا بارها صورت پذیرفته و در تازه ترین آن وی عکسی از سایت ماهستیم کپی کرده و زیر آن با فتوشاپ عبارتی اضافه می کند که در نگارش آن غلط املایی وجود دارد و سپس عکس مورد نظر را به اسم سایت ماهستیم در سایت خود منتشر می کند!!!)

دیوار حاشا همواره بلند است و در مورد فوق بسیار خرسندم که حداقل نگارنده مطلب بالا خودش میداند تا چه اندازه شکر زیادی خورده است.

در ادامه اتفاقا خود سایت ما هستیم به جعل ایمیل من می پردازد و مدعی می شود، اینجانب برای سایت دوزاری آنان ایمیل زده ام، (از قدیم گویند مسلمان همه را به کیش خود می پندارد)

و دوباره سایت ما هستیم به همان داستان تکراری که همسر امید دانا قانونی از کشور خارج شده است می پردازد، که پاسخ آنان را پیشتر داده ام و گفته ام اگر سندی در فرودگاه و یا مرز زمینی دارند به مانند دوربین های مداربسته فیلمش را منتشر کنند و بیشتر از این ها شکر زیادی نخورند.

و در نهایت سایت بازجویان وزارت اطلاعات مدعی میشود، امثالی مانند عبدلمالک ریگی را دستگیر کرده اند، بنابراین توانایی این را دارند حریف امثالی مانند امید دانا شوند، بنابراین اگر راست میگویند و حریف من و امثالی مانند من میشوند تنها بگویند امید دانا الان کجا هست؟ و چه می کند؟

پاسخ به پرسش بالا یعنی بی کفایتی دستگاه امنیتی جمهوری اسلامی 

نگارنده: امید دانا

در هنگام انتشار این مطلب سایت ما هستیم دوباره سوتی دیگری داد و تحمل نکرد 24 ساعت از لجن پراکنی خویش در ارتباط با اینجانب بگذرد و اقدام به لجن پراکنی جدیدی با نام (امید دانا از جواب به ماهستیم بازماند+تصویر و اشتباه نگارشی!) سطح نوشتار جدید بر علیه من به قدری کودکانه و سخیف میباشد که نیازی به پاسخ دادن نمی بینم تنها در نوشتار پیش رو باز آقایان نمک ریختند و تلاش نمودند از اینجانب غلط تایپی بگیرند در حالی که خودشان در نوشتار پیش رو باز یک سوتی دیگر دادند که مطمئنن با گوشزد اینجانب دوباره سوتی پیش رو را پاک کرده و مدعی میشوند چنین چیزی نبوده به هر حال به عکس زیر که سند اشتباه نگارشی مشتی بی سواد در وزارت اطلاعات است توجه فرمایید:

بل_First_Frame

(ما هستیم_گفتنی است امید دانا نسبت به مصاحبه شبکه بی بی سی فارسی با نمایندگان گروه های تجزیه طلب دست به انتشار مقاله عیله بی بی سی فارسی زد، سایت ماهستیم نیز در این باره اقدام به انتشار مقاله نمود که در بخشی از آن نسبت به تریبون خواهی امید دانا [که مستند به تصویر بود] اعتراض کرد! در جوابیه سایت ماهستیم خطاب به امید دانا آمده بود که چرا وی با وجود مخالفت با گروه های تجزیه طلب اما در تظاهراتی شرکت می کند که پرچم اسرائیل در آن برافراشته استف مگر نه اینکه اسرائیل ایران را بارها تهدید به حمله نظامی کرده است!!؟ [به عبارت دیگر وقتی فردی با گروه های تجزیه طلب مخالفت دارد پس به طور اولی باید به دولت ها و کشورهایی که قصد حمله نظامی به کشورش را دارند نیز مخالفت داشته باشد.])

به جای واژه است نوشته اند استف !!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s