حقارت قطر در بازی با ازبکستان ننگ بزرگی برای اعراب بجا گذاشت

امید دانا

پیروزی فوتبال ایران در برابر کره جنوبی بیش از یک بازی فوتبال برای ما ایرانیان حائز اهمیت بود، زیرا بحث غرور ملی در برابر اعراب به وضوح در این دور از مسابقات مقدماتی جام جهانی به چشم می آمد.

تیم فوتبال ایران اگر با کره مساوی میکرد، بایستی ازبکستان در برابر تیم قطر با تفاضل 4 گل پیروز میشد تا بتواند جواز کسب حضور در جام جهانی برزیل را بدست می آورد، که این مهم با پیروزی ایران بر کره جنوبی حسرتی در دل ازبکستان باقی گذاشت، اما نکته جالب توجه بازی حقارت آمیز تیم عربی قطر بود که حاضر شد با خوردن 5 گل غرور نداشته خویش را بر زیر پاهای ازبک ها لگد مال شده ببیند، که خوشبختانه با پیروزی تیم فوتبال کشورمان، تبانی ازبک ها و اعراب خنثی شد و لذت رفتن به جام جهانی برای ما صد چندان نمایان تر شد.

اما براستی کینه این اعراب مسلمان انسان خردمند را انگشت به دهان نگه میدارد، اینان در 1400 سال پیش وحشیانه به آب و خاک ما یورش بردند و دین بیابانی خویش را به پیکر نحیف کشور ما با سرنگی آلوده به بیابانهای عربستان تزریق نمودند، و تلاش کردند ایرانیان نیز به مانند مردم سوریه، مصر و … عرب شوند، که در این امر موفق نشده و فرهنگ پر بار نیاکانمان، ایران را از عرب شدن نجات داد، و حتا دین تحمیلی آنان را دگرگون کرده و به صورت سخت افزار ایرانی به نام شیعه در آوردیم، و بجای اینکه ما ایرانیان از یورش وحشیانه اعراب کینه داشته باشیم، آنان به ما کینه شتری دارند که حتا حاضر میشوند، خودشان را دلقک خاص و عام کرده و کیسه خویش را پر از گل های ازبک ها کنند، و بدین گونه نشان بدهند براستی ملت سوسمار خور، هیچ شرف ملی ندارد و کسی که شرف ملی ندارد، به هیچ روی انسان نیست، و امروزه ما ایرانیان حق داریم این جماعت پست را به روشی درست ادب کرده و اندکی به اینان درس شرافت و انسانیت دهیم.

ما نیز بابت حمله وحشیانه تازیان و حتا فروش زنان ایرانی در دبی از این نژاد بیابانی خشمگین هستیم، اما هیچگاه حاضر نمیشویم بدین گونه شرافت خویش را زیر پا بگذاریم و با تبانی اینچنین در عرصه های ورزشی خود را بازنده معرفی کنیم، این نوع بازی کردن تنها از کسانی بر می آید که دارای یک فرهنگ بیابانی باشند.

امروز شاهد هستیم این اعراب با وقاحت خوزستان ایران را الحواز عربستان مینمامند این مسئله بایستی ما ایرانیان را بیدار کند و آماده که هیچگاه در برابر اعراب کوتاه نیایم و بر تک تک ما هست که حتا به فرزندانمان تاریخ را بازگو کنیم و آنان را آموزش دهیم که هر جا حتا بسیار کوچک اگر توان صدمه زدن به منافع اعراب را دارند در این راه کوتاهی نکرده و انتقام نیاکانمان را در جنگ قادیسه بازستانند.

نگارنده: امید دانا

4 نظر برای “حقارت قطر در بازی با ازبکستان ننگ بزرگی برای اعراب بجا گذاشت

  1. تنها یک گفتار هست ، اسلام حیوانی و مسلمان حیوان .
    پاینده باد ایران زمین که مانند خاریست بر چشم اسلام حیوانی و تازیان چهارپا .

  2. درود. به نظر من، ادبیات شما با فرهنگ برتر ایرانی و دین زرتشت همخوانی ندارد. در این نوشته پندار نیک و گفتار نیکی نمی بینم. احساس میکنم توهین به نژاد و دین عرب، هیچ برتری خاصی برای نژاد ایرانی و مذهب زرتشت به ارمغان نمی آورد جز آنکه برای لحظه ی به نویسنده و خواننده احساس غرور کاذب می دهد. وقتی ادعا می کنید هیچ ایرانی مسلمان نیست، فکر میکنم نکند شما عالم به دنیای غیب هستید یا اینکه چون دوست دارید هیچ ایرانی مسلمان نباشد اینرا می پذیرد. علاقه شما به پادشاهی از همه چیز برای من عجیب تر است و از درک دلیل ان عاجزم. فکر نمیکنم با این روحیه ای که شما دارید این مطلب را در صفحه خود درج کنید ولی درصورت اینکار حداقل کردار نیک شما را سپاس می گویم. بدرود

    1. با درود از دیدگاه شما احسان عزیز
      قوانین سایت من تنها در مورد الفاظ رکیک سیاست حذف گرایی را انجام میدهد

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s