هرگز سياه لشكر جمهوري اسلامي نمي‌شويم

59126_101583103237275_3342740_n

در سايت‌هاي مختلف عنوان شده كه قرار است سيد محمد خاتمي رئيس جمهور پيشين جمهوري اسلامي در انتخابات شركت كرده و راي خود را به يك آخوند ديگر بدهد.

اين درحالي است كه خاتمي درانتخابات مجلس شوراي اسلامي هم گفته بود كه من در انتخابات شركت نمي‌كنم اما به دور از چشم ديگران، به دماوند رفته و در انتخابات شركت كرد.

اين اقدام خاتمي به شدت مورد انتقاد طرفدارانش مواجه شد و خاتمي بدون اشاره به بي توجهي به حرف خودش، جواب طرفدارنش را هم نداد و لكه ننگي بر جاي گذاشت.

حال با نزديك شدن به انتخابات رياست جمهوري كه انتصاباتي بيشتر نيست مجدد، خاتمي اعلام حضور كرده و عنوان داشته من در اين انتخابات شركت مي‌كنم.

خاتمي كه گويا حرف‌هاي چندي پيش رهبر جمهوري اسلامي را فراموش كرده است كه بيان داشت هر راي در انتخابات راي به جمهوري اسلامي است، اينبار هم مجدد به دست و پا افتاده تا براي هويت جمهوري اسلامي راي جمع كرده و به نوعي خود شيريني كند.

در اين ميان افرادي هم هستند كه كوركورانه از اين فرد حمايت كرده و بدون توجه به عواقب راي دادن، آخوند ديگري را به نام روحاني مطرح كرده و مي كوشند تا اين فرد را به عنوان ناجي كشور مطرح كنند.

حال سئوال اينجاست كه 34 سال ايران عزيز من در بدترين شرايط به سر مي‌برد و اين شرايط را چه كسي جز همين آخوندها و شيخ‌ها و روحانيون به وجود آورده‌اند؟

آيا در چنين شرايطي مي‌توان باز هم به اين افراد كه همه آنها پشت سر هم بوده تا سيرك انتخاباتي در جمهوري اسلامي پر رنگ‌تر شود، ايستاد و راي داد؟

ما دانشجويان در اين شرايط تحريم فعال انتخابات در ايران را در دستور كار قرار مي‌دهيم تا سياه لشكر جمهوري اسلامي نباشيم و به آقاي خاتمي هم عرض مي‌كنيم كه فرق شما با ما اين است كه ما ايران را بدون جمهوري اسلامي مي‌خواهيم و شما ايران را با جمهوري اسلامي دوست داريد.

نگارنده: سارا محبت

 

8 نظر برای “هرگز سياه لشكر جمهوري اسلامي نمي‌شويم

  1. جناب اقای هوشنگ. برنامه خانم آقاسلطان طبق انتشار ویدیوی کامل اون جعلی اعلام شد . کمی هوشیارتر باش و در خور نام هوشنگ

   1. من یک دفعه در کل طول تاریخ 31 ساله زندگی گول خوردم و رای دادم ! البته از عاقبتش هم راضی هستم اما دیگر گول نمیخورم و مثل بسیاری از هم وطنانم فراموشکار نیستم که چه بلایی بر سرمان آوردند

   2. کمیل جان، با عرض معذرت فراوان، شما برو شب جمعه دعات رو بخون و ثوابش رو ببر. در ضمن از قدیم گفتن دروغگو دشمن خداست.

 1. من یک دفعه در کل طول تاریخ 31 ساله زندگی گول خوردم و رای دادم ! البته از عاقبتش هم راضی هستم اما دیگر گول نمیخورم و مثل بسیاری از هم وطنانم فراموشکار نیستم که چه بلایی بر سرمان آوردند

 2. سلام
  برای کسانی که در ایران زندگی می کنند و یا برای ایرانیان خارج کشور که نحوه زندگی ایرانیان داخل براشون مهمه، اینکه چه کسی پیروز انتخابات میشه مهمتر از بحث سوء استفاده نظام از آرای مردم به دلیل مشارکت بالا است. کما اینکه دست نظام برای همه رو شده و جدای از میزان مشارکت، نظام راه خودشو میره. اگه هم بگیم باز تقلب میشه، باز به نظر بنده تحربه سال 88 به مراتب بهتر از تجربه سال 84 و قهر از صندوق رأی است.
  برخورد ایدئولوژیکی با موضوع انتخابات در ایران ارمغانی برای ایرانیان به همراه نخواهد داشت، باید عملگرایانه با این موضوع برخورد کرد

 3. من ایرانی نیستم ولی اگر ایرانی بودم به جای رای دادن در روز انتخابات ,صندوق های رای را به آتش می کشیدم تا بدانند که با کل نظام مخالفم .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s