21 خرداد، نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران

935863_530877886949865_763395162_n

فرصت دیگری برای نیروهای برانداز در روز 21 خرداد بوجود آمده است.

21 خرداد روز بازی ایران و لبنان یک بار دیگر نیروهای برانداز فرصت پیدا کرده اند تا پس از بازی مطالبات مدنی خویش را به زبان بیاورند.

21 خرداد ما ایرانیان میخواهیم نشان دهیم به مانند جوانان ترکیه به خیابانها می آییم و صحنه را ترک نخواهیم کرد.

جوانان مبارز ایران با  قیام 21 خرداد انتصابات رژیم را تحت شعاع قرار میدهند .

وعده ما 21 خرداد پس از پایان بازی ایران و لبنان در میدان شهیاد 

 

وب سایت رسمی امید دانا

2 نظر برای “21 خرداد، نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران

 1. دو پیشنهاد کاملا عملی و اثربخش:
  دو حرکت مدنی بسیار اثربخش وجود دارد که اگر سعی شود در تمامی مسابقات ورزشی و دیگر مراسمات رسمی داخل و خارج کشور این دو روش مبارزه مدنی عملی و فراگیر شود، همچون موجی تمام ایران را فرا خواهد گرفت و بی شک توسط رسانه های معتبر جهان انعکاس داده خواهد شد، و کاخ استبداد را نیز به لرزه خواهد انداخت.
  1- در تما می مسابقات سعی گردد از پرچم رسمی با آرم ا… به هیچ عنوان استفاده نگردد و صرفا پرچمی با سه رنگ بدون هرگونه آرم و یا صرفا با نقشه ایران و یا واژه ایران (لاتین و …) استفاده گردد و کم کم خود این امر به عنوان نماد معترضین به وضعیت فعلی جامعه درآید.( قابل ذکر است صرفا به خاطر عملی شدن و فراگیر شدن این حرکت در داخل ایران و در بستر فعلی جامعه نامی از پرچم شیر و خورشید نشان، نیامده است وگرنه ما به عنوان یک نماد ملی و تاریخی به آن احترام می گذاریم، البته شاید در بعضی مسابقات خارج کشور بتوان از آن هم در کنار پرچمهای گفته شده استفاده کرد. )
  2- در تمامی مسابقات ورزشی و … همزمان با پخش سرود رسمی فعلی حاکمیت یعنی «سر زد از افق» همه جمعیت به احترام ایران بلند شده و یکصدا سرود ملی واقعی خود یعنی «ای ایران، ای مرز پرگهر» را بخوانند. این سرود به خاطر ویژگیهای منحصر بفرد خود قابلیت جذب سریع همراهی جمع را دارد و همه با آن همراه خواهند شد.یک لحظه تصور کنید در استادیومی ورزشی دهها هزار نفر و یا در استادیوم آزادی صد هزار نفر یکصدا این سرود را فریاد بزنند و سرود حاکمیت را در میان فریاد های خود گم کنند. این حرکت، ریختن آب در خوابگه مورچگان حاکمیت استبداد خواهد بود. چنین رخدادی سریعا در بسیاری از رسانه های جهان بازتاب خواهد یافت و بهترین پیام رسان صدای ملت در «نه» به حاکمیت فعلی ایران خواهد بود.
  لطفا در صورت موافقت نسبی با این دو حرکت کاملا مدنی اثربخش، اثر واقعی این دو پدیده را دست کم نگیرید و تا می توانید اطلاع رسانی نمایید تا بزودی این دو راهکار مدنی را در سراسر مسابقات جهانی و داخلی ایران فراگیر نماییم و با انعکاس گسترده آن اعتراض و وحدت ملی مردم ایران را به حاکمیت فعلی و جهانیان نشان دهیم.
  بیایید با وحدت ملی، خود سرنوشت خود را تعیین نماییم قبل از آنکه دیگران سرنوشت ما را تعیین نمایند.
  به امید آنروز.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s