مدیاهایی که میخواستند رفسنجانی را به مردم غالب کنند و امروزه هاشمی را قهرمان میدانند .

945629_568965436501619_295384131_n

با درود و عرض ادب خدمت دوستان گرامیم همینجور که همگی میدانیم موج جدیدی در کشور و فیسبوک و مدیاهای وطنفروش که به اسم اپوزسیون ایجاد شده سعی بر ان دارند که اقای رفسنجانی را قهرمان جلوه دهند اما گویا این اشخاص مزدور که میدانیم سر در آخور رژیم سفاک اخوندی دارند فراموش کرده اند که تمام ترورها تمام اعدامهای سال 60 تا 67 و حتا پیشتر زیر سر همین شخص رفسنجانی بوده تروزهای برون مرزی و داخلی محصول شخص و دوران هاشمی و خاتمی بوده سعید امامیها و…

محصول شخص هاشمی رفسنجانی بوده اعدامهای افسران رشید کشورمان همش بدستور شخص رفسنجانی بوده جنگ هشت سال با عراق و ادامه جنگ از تزهای اقای رفسنجانی بوده که به خمینی القا میشده و به وضوح میتوانم بگویم تا امروز کسیکه جمهوری اسلامی را نگه داشته شخص هاشمی رفسنجانی بوده که خودش و خانواده اش ایران را غارت کرده و در سرتاسر جهان پولهایش میچرخد جز در کشورمان ایران .

فراموش نکنیم که رفسنجانی بود که به دروغ و حیله شهادت داد و خامنهای را رهبر ایران کرد مردم هوشیار باشیم همین . و حال هاشمی رفسنجانی را یک قهرمان مینامند ای وای بر این مردم و این مزدوران مانند شخص علیرضا نوریزاده و ابراهیم نبویها که هر روز با باد میچرخند و نون را به نرخ روز میخورند و امروز اقای نوریزاده با جسارت کامل میگویند مردم نزاریم سعید جلیلی به قدرت برسد برید و به کسی دیگه رای بدهید من از نوری زاده سوال میکنم اقای نوریزاده محترم مگر یک سیاست مدار چند بار باید اشتباه کند؟

ایا شما استاد نوریزاده نمیدانید که جمهوری اسلامی و شورای نگهبان ان کسی که مایل باشد از صندوق بیرون میکشد؟

ایا شما انکسی نبودید که شعر برای شخص خمینی میسرودید؟

خجالت بکشید و دست از این کارها بردارید شما تلوزیون افتتاح میکنید و از شخص شهریار رضا پهلوی دعوت میکنید بعد جوری فیلم میگیرید که پرچم شیروخورشید که هویت ایرانی است نشان داده نشود من کاری ندارم اما این را میدانم که ایا شاهزاده رضا پهلوی با پرچم شیروخورشید نشان در روی میزش بود یا خیر؟

اگر بود چرا نشان ندادید و دوربین رو طوری تنظیم کردید که پرچم مشخص نشود؟

و سوال بعدیم ایا شما خودتون چند ماه پیش پرچم میزاشتید روی میزتان یا پشت سرتان یا خیر؟

چطور میشود که امروز نشانی از هویتت نیست؟این تلوزیونی که شما افتتاح کردید ایا نباید نمایی از پرچم کشورش را داشته باشد؟

اول شورش 57 خمینی بعد جنبش سبز بعد هاشمی رفسنجانی اخه مرد حسابی تو که خودت رو روشنفکر میدانی چه راهی را داری بر میگزینی؟

ایا این تلوزیونی که شما افتتاح کردی به قول خودتون از پادشاه عربستان هزینه تلوزیون رو نمیگیرید؟

پادشاه عربستان سالی چند جوان ایرانی رو اعدام میکنه و امروز دشمن مملکت و ملت من هستند چجوری شما قبول کردید از دشمن ایران و ایرانی هزینه تلوزیونت رو بگیری؟ایا این ننگ نیست؟

خوب امیدوارم تو هم نامت مثل افشینها در تاریخ برده شود.خوب امروز میبینیم موج جدیدی براه افتاده که هاشمی رفسنجانی را قهرمان نشان دهند و حسن خمینی نوه خمینی جلاد مردم ایران در مورد هاشمی این را میگوید.

حسن خمینی: از این پس نام هاشمی جاودان خواهد شد

1392/3/2

حسن خمینی نوه آیت‌الله روح الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در نامه‌ای خطاب به اکبر هاشمی رفسنجانی، نسبت به رد صلاحیت او توسط شورای نگهبان ابراز تاسف کرد و گفت او برای مردم جاودان خواهد شد.

حسن خمینی نوه آیت‌الله روح الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، در نامه‌ای خطاب به اکبر هاشمی رفسنجانی، نسبت به رد صلاحیت او توسط شورای نگهبان ابراز تاسف کرد و گفت او برای مردم جاودان خواهد شد.

حسن خمینی در این نامه نوشته است که از این پس نام هاشمی رفسنجانی، توام با امید به فردا، در حافظه مردم ایران نقش خواهد بست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جماران، حسن خمینی شامگاه چهارشنبه یکم خرداد در نامه خود نوشته است: «خبر غیر قابل باور عدم احراز صلاحیت جنابعالی در نامزدی انتخابات ریاست جمهوری دل همه علاقمندان به شما و بخشی عظیم از دلبستگان به امام عظیم‌الشأن و دوستداران رهبری معظم انقلاب را بدرد آورد.»

حسن خمینی در ادامه این نامه از علاقه خود به هاشمی رفسنجانی سخن گفته و افزوده است: «این ارادت تنها به سبب نقش‌های بزرگ گذشته شما و علاقه زائدالوصف امام به جنابعالی و فداکاری‌های بیاد ماندنی شما در سال‌های مبارزه و انقلاب، جهاد و سازندگی، نیست، بلکه علاوه بر همه آنچه گفته شد و همگان می‌دانند، جنابعالی را از توانمندی‌هایی برخوردار یافتم که در کمتر کسی مشابه آن را می‌توان یافت.»

فرزند احمد خمینی تصریح می‌کند: «صبر و حوصله تا آنجا که گاه آدمی از این همه تحمل خسته می‌شود؛ دوراندیشی و ذکاوت، تا آن حد که در بسیاری از مواقع موجب شگفتی می‌شود، تجربه و شناخت زوایای پیدا و پنهان جامعه ایران و دنیای خارج از کشور تا به آن وسعت که همگان حتی مخالفین شما و نظام نیز بدان معترفند، همه و همه در کنار دل بی‌کینه شما، ارزش مضاعف می‌یابد.»

نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی، همچنین در این نامه نسبت به آن چه «اقبال عمومی خارج از توصیفی است که زن و مرد، پیر و جوان، روستایی شهری، و در یک کلام اکثریتی قاطع از یکایک مردم این سرزمین پاک» به هاشمی رفسنجانی عنوان کرده، ابراز خرسندی کرده است.

حسن خمینی ضمن برشمردن شماری از خصوصیات هاشمی رفسنجانی افزوده است: «روزهای گذشته در میان زائران حرم امام، وقتی با اقبال بیش از ۹۰ درصد مردم نسبت به شما مواجه شدیم، برخود لرزیدم و خدمت جنابعالی هم عرض کردم که ملجأ آمال یک ملت بودن و نقطه کانونی امید ایشان شدن هم یک نعمت الهی است و هم یک وظیفه سخت را بر دوش شما قرار می‌دهد.»

او در پایان این نامه تاکید کرده است: «از این پس نام هاشمی رفسنجانی تنها با مبارزه و انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی گره نخورده است ، بلکه علاوه بر آن، نام شما توأم با امید به فردا، در حافظه مردم ایران نقشی برجسته خواهد یافت. و همین است که نام شما را جاودانه می‌سازد. امید سرمایه اصلی یک ملت است.» اما رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی و اقای مشایی به تحلیل سیاسی میشود اینجور استنباط کرد که شورشی دیگر مانند شورش سال 88 به وقوع میپیوندد پس

 

بهتر این است که رد صلاحیت کرده و از این وقوع جلوگیری کنیم و جنبه دومی هم دارد و این هم میشود رفسنجانی را اپوزسیون مثلا خامنه ای دانست  و اپوزسیون خارج از کشور را خنثی کرد مثل جنبش سبزی که موسوی ره راه انداخته بود . ما نباید گول این مزدوران خارج از کشور مانند ابراهیم نبویها یا نوریزادها را بخوریم باید مواظب باشیم ما باید ایران را پس بگیریم ما رای نمیدهیم چه رفسنجانی باشد چه مشایی .

امروزه شوربختانه مدیاهایی که گول وزارت اطلاعات را خورده اند که نگزاریم جلیلی رئیس جمهور بشود بروید رای را به نام دیگری بزنید با این تز میخواهند تنور انتخابات را داغ کنند اما ما معتقدیم که نباید بیرون از خانه رفت بگذاریم هر کسیکه خودشون میخواهند از صندوق در بیارن ما رای نمیدهیم دنیا دارد ما رو میبیند مبادا گول این دقلکاران را بخوریم رژیم رای نمیخواهد بلکه صف میخواهد . میخواهد برای خودش مشروعیت کسب کند دادن رای به جمهوری اسلامی یعنی من قبول دارم

 

اعدامها و سنگسارها و تجاوزها و شکته شدنهای داخل خیابان بخصوص در سال 88 را و تجاوزات و شکنجه ها رو . پس ما رای نمیدهیم.

 

و این شعر را هم تقدیمتان میکنم

 

اسیر زمین و آسمان تا به کی؟*********دو چشم بر آسمان تا به کی؟

 

گراجداد ما کیش دشمن گرفت*********به آیین اجدادی تا به کی؟

 

به امید حوری و طوبی و جام*********بهشت برین جاودان تا به کی؟

 

چو اموال ما دست دزدان ره*********تمنای ان رهزنان تا به کی؟

 

نهادن به خشم و به خون نام نیک******چو بخشنده و مهربان تا به کی؟

 

کجایند پلنگان و شیران ما؟*********فریب دغل روبه هان تا به کی؟

 

گذر از بیابان به زانوی خویش********زمین خوردن از اشتران تا به کی؟

 

چو پیراهن کهنه پوسیده شد*********رفو کردن کهنه گان تا به کی؟

 

زتقلید از دیگرانت چو سود؟*********زبان بردن از دیگران تا به کی؟

 

تو هم ز افسانه ها تا به چند؟*********حکایات پیغمبران تا به کی؟

 

زمین را به طوفان یکی مرده کرد********دگر زنده در اسمان تا به کی؟

 

ز اعجاز پیغمبران خود بدان**********خرافات نا بخردان تا به کی؟

 

خداوند نگهدار ایران باد ( نگارنده شیرزاد صفری )

 

 

1 نظر برای “مدیاهایی که میخواستند رفسنجانی را به مردم غالب کنند و امروزه هاشمی را قهرمان میدانند .

 1. امسال نیز مثل هر سال هرچه بادا باد
  بنده باز به کیر خود رای خواهم داد
  این کیر نه پیرو خط رهبر و امام است
  نه جیره خور یارانه امام زمان است
  این کیر حرام خوری میکند اما نه زیاد
  با رییس هیچ بانکی ندارد ستد و داد
  چند عدد کس ناقابل کجا سه میلیارد دلار کجا ؟
  ضرر به ملت نزده این همیشه سر به هوا
  این کیر دوران طلایی امام راحل را ندیده
  فقط از هر چمن گلی خوشبو را چشیده
  این کیر را هنوزجنتی رد صلاحیت نکرده
  هنوز به شورای نگهبان شکایات نکرده
  اتفاقا هر دختر آخوند که آنرا خورده
  تعریف آنرا به پیش بابای خود برده
  از این رو این کیر هنوز آزاد است
  کاندیدای سر زنده کس های چاق است
  نه وعده یارانه و نفت سر سفره میدهد هر سال
  نه خایه رهبر میمالد نه مجلسیان جاکش حامل
  این کیر فرمانده جاکش و قاچاقچی سپاه نمیشناسد
  با دلالان اقتصادی میلیاردی گدا گشنه نمی لا سد
  خلاصه ، بعد از این شکوه و درد دل زیاد
  من اباذر فقط به کیر خود رای خواهم داد
  تا که این کیر توسط مه رویی رد صلاحیت نشود
  کاندید اصلی من است تا کون امام پاره پاره شود
  شعر بلندی از اباذر غفاری فریاد نسل سوخته ایران که بقیه در دیوان خودش محفوظ است

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s