خوش خدمتی فرشاد ورهرام به بازجویان وزارت اطلاعات و آبروریزی ایشان+عکس

ئتی_First_Frame

به تازگی یکی از سایتهای وابسته به بازجویان وزارت اطلاعات به نام (بولتون نیوز) مطلبی بر علیه اینجانب (امید دانا) به استناد ضبط صدایی که فرشاد ورهرام توسط زیردستانش انجام داده بود منتشر کرد.

نکته حائز اهمیت انتشار صدای ضبط شده من در سایت بازجویان وزارت اطلاعات در رفتار فرشاد ورهرام نهفته است که با سواستفاده از چند پناهجو اخراجی که نیازمند میباشند، صدای فعالین سیاسی را ضبط کرده و بیکباره در سایتهای جمهوری اسلامی منتشر میشود!

در ارتباط با اینکه این آقا با وزارت اطلاعات ارتباطی دارد یا نه قضاوتی نخواهم کرد تنها در پیشگاه ملت ایران پرسش میکنم، چنین رفتاری با چنین عواقبی را چه نام گذاری میکنند؟

اما گاف سیاسی دیگر این آقا تیتر کردن مطلب مندرج در سایتهای جمهوری اسلامی در سایت وب دو بالاترین میباشد.

پس از انتشار مطلب فوق توسط آیدهای زیر دست فرشاد ورهرام در سایت بالاترین بیکباره انزجار عمومی کاربران باعث شد لینک به سرعت امتیازهای منفی دریافت کند، بی تجربه گری عوامل این آقا تا جایی است که نام شهریار رضا پهلوی را که از سوی بازجویان وزارت اطلاعات (ربع پهلوی) خطاب میشود به عینه در سایت بالاترین قرار میدهند. پس از این گاف سیاسی به یکباره لینک گذار افتضاح سیاسی خویش را که از روی بی سوادیش رخ میدهد را تکمیل میکند و با آیدی اصلیش  به لینک خودش منفی میدهد، و با وقاحت اظهار بی اطلاعی از قرار دادن لینک می کند. اما ایشان یادشان رفته امروز دنیا ارتباطات است و با عکسهایی تهیه شده زیر جای هیچگونه فراری برای عوامل بی اخلاقی ها نمی ماند.

عکسهایی که در زیر می آوریم ثابت میکنیم آیدی لینک گذار برای خود همان زیر دست فرشاد میباشد و به تازگی در سایت بالاترین ثبت نام کرده و لینک مربوط به سایت جمهوری اسلامی دومین لینک فرستاده شده این کاربر است، و اگر به لینک نخست این کاربر توجه کنید میبینید به وبلاگ این پناهجو لینک شده است و جالب اینجاست که هم این پناهجو و هم دوست پسر ایشان به لینک اول رای مثبت داده اند و هیچیک از اطرافیان اینجانب از وجود چنین لینکی اطلاعی نداشتند. (به آیدی های رای دهنده توجه کنید)

این افتضاح سیاسی تو گوشی دیگری برای خائنین به دوستی ها و پیمان شکنان بود، اما امیدوارم این مسئله یک سوتی سیاسی از سوی جناب فرشاد ورهرام بوده باشد و از خوانندگان محترم پرسشی دارم: ضبط صدای من و پخش گسترده همان ویدیو از سوی بازجویان وزارت اطلاعات در سایتهای شناخته شده رژیم و پس از آن لینک کردن از سایتهای مذکور به سایت بالاترین از سوی زیر دستان فرد مذکور برای شما چه پرسشی را ایجاد میکند؟

آیا از این پس کسی جرائت دارد با این آقا به صورت صوتی ارتباط برقرار کند؟

آیا این فرد از روی عمد صدای من را ضبط کرده تا به سایتهای جمهوری اسلامی بدهد؟

آیا قرار دادن لینک جمهوری اسلامی و استناد به بازجویان وزارت اطلاعات بر علیه فعالین سیاسی چگونه تعبیر میشود؟

اگر براستی فرشاد وراهرم و عواملش به شهریار رضا پهلوی بارومند هستند چرا واژه (ربع پهلوی) را از خلاصه لینکشان در بالاترین حذف نکردند؟؟

پاسخ این پرسشها را به افکار عمومی و اطرافیان هر دو طرف دعوا میسپارم تا خود قضاوت کنند.

در هر اختلافی طرفین خویشتن را بر حق میدانند اما خروجی رفتار طرفین مورد قضاوت عمومی قرار میگیرد، در درگیری من و فرشاد ورهرام خروجی کار از سوی هر دو طرف چی بوده است؟

ضبط صدا از رزل ترین کارهای ممکنه بوده و زمانی این رزالت به اوج خودش میرسد که بر فرض مثال فرد مورد نظر میگوید (الف) و فرد ضبط کننده صدا همان صدا را تیتر کند  (ب) و اینگونه سخنان فرد را به دلخواه خویش تغییر دهد ، و این حرکت از سوی کسانی رخ میدهد که بر سر سفره خانواده خودشان بزرگ نشده اند و توانایی کارهای پست تر از ضبط صدا را نیز دارند.

امیدوارم نیروهای پادشاهی چشمان خویش را باز کنند و از امثالی به مانند این بی اخلاقان دوری جویند تا مانند من مورد سواستفاده اینان قرار نگیرند.

                         عکسهای و مستندات افتضاح سیاسی فرشاد ورهرام 

ری_First_Frame ربع پهلوی خواندن شهریار رضا پهلوی در لینکی که زیردست فرشاد در سایت بالاترین قرار دادند

در_First_Frameلینک اول از همان آیدی که از سایت جمهوری اسلامی استفاده کرده در اینجا وبلاگ زیر دست فرشاد را لینک کرده و رای دادن زیر دستان فرشاد به لینک

فرشاد_First_Frame   لینک های فرستاده شده توسط آیدی زیر دست فرشاد یکی از وبلاگ شخصی خودشان و دیگری از سایت بالاترین

دش_First_Frame    دست پاچگی آیدی زیر دست فرشاد برای جبران اشتباهش

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s