امیدوارم دفتر سیاسی شورای ملی اشتباه کرده باشد

ش_First_Frame

موضع رسمی اینجانب (امید دانا) به نوشتن نامه به خامنه ای و گفته های مطرح شده اعضای دفتر سیاسی در مصاحبه های تلویزیونی مبنی بر انتخابات آزاد با وجود جمهوری اسلامی

دوستان زیادی در این چند روز در ارتباط با نامه شورای ملی که خامنه ای جنایتکار را (آیت الله) خطاب کردند و رفتار بعضی از اعضای شورای سیاسی و عالی این شورا که یواش یواش با وقاحت در ارتباط با کشاندن رژیم اسلامی به میز مذاکره و برگزاری انتخابات آزاد سخن گفتند از من پرسشهای فراوانی کردند و از من خواسته شده است اعلام موضع کنم.

موضع من به عنوان یک کنشگر سیاسی و فرهنگی در این مقطع زمانی پرداختند به انتصابات جمهوری اسلامی است و انسجام ، سازماندهی نیروهای پادشاهی میباشد.

از دوستانی که از من میخواهند به شورای ملی بپیوندم خواهش میکنم نخست بگذارند ماهیت این شورا به صورت شفاف برای من نیز روشن شود در حال حاضر به اهداف این شورا به شدت مشکوکم و تنها به خاطر شخص شهریار رضا پهلوی سکوت کردم تا آینده این شورا را ببینم به کجا می رسد.

از دوستانی که با این نامه شورای ملی به خامنه ای جنایتکار احساساتشان جریحه دار شده است میخواهم سکوت کنند تا انتصابات رژیم تمام شود.

امیدوارم در ارتباط با شورای ملی و اهدافش من اشتباه سیاسی کرده باشم زیرا بی آبرویی من به عنوان یک زندانی سیاسی سابق و کنشگر سیاسی و فرهنگی مهم نیست به مانند من بسیارند، اما شخص شهریار رضا پهلوی سرمایه ایران است و وارث تاج و تخت کیانی، تنها یکی است و آن شهریار رضا پهلوی میباشد و شوربختانه شکست ایشان جبران ناپذیر میباشد

بنابر این از همه هم میهنان و میهن پرستان باز میخواهم در ارتباط با شورای ملی اندکی سکوت کنند و از اعضای دفتر سیاسی شورای ملی میخواهم کمی پخته تر عمل کنند و در برنامه های تلویزیونی که دارند بدانند از اعتبار سیاسی شهریار رضا پهلوی دارند استفاده میکنند و مراقب حرفهایشان باشند، زیرا اگر روزی حمایت شهریار رضا پهلوی از اینان برداشته شود، بیکباره دنیا در برابر چشمانشان سیاه و تاریک خواهد شد، پس اندکی با بلوغ سیاسی بیشتر در برنامه های تلویزیونی شرکت کنید و نگهبان سخنانتان باشید.

من تلاش میکنم خوشبینانه به نامه شواری ملی به خامنه ای و حرفهای اعضای دفتر سیاسی در برنامه تلویزیونی در اندیشه بنگرم و بگویم این دو اتفاق در مورد کشاندن رژیم به میز مذاکره اشتباه سیاسی بوده است، به همین دلیل سکوت می کنم.

و باز هم تاکید میکنم، امیدوارم نامه دفتر سیاسی به سردمدار رژیم که خامنه ای به عنوان (آیت الله) نام برده است اشتباه سیاسی بوده باشد.

و باز هم تاکید میکنم، امیدوارم سخنان یکی از اعضای دفتر سیاسی در تلویزیون اندیشه مبنی بر کشاندن رژیم برای انتخابات آزاد، یک امر اشتباه از سوی یک فرد بوده باشد و ربطی به سیاسیتهای کلان شورای ملی نداشته باشد.

و باز هم تاکید می کنم امیدوارم عده ای که پیشتر از اعضای کمیته موقت بودند ومسئولیت برگزاری انتخابات شورای ملی را داشتند و حالا پس از انتخاباتی که خودشان ناظر بر آن بودند امروز تمام و کمال در دفتر سیاسی نشسته اند نخواهند از اعتبار شهریار رضا پهلوی سواستفاده کرده و ایشان را در نزد مردم ایران بی کفایت جلوه دهند.

امیدوارم دفتر سیاسی شورای ملی در این دو مورد اشتباه کرده باشد فقط امیدوارم و سکوت میکنم و از اهورا مزدای ایران میخواهم سکوتم همیشگی باشد.

نگارنده: امید دانا

 

1 نظر برای “امیدوارم دفتر سیاسی شورای ملی اشتباه کرده باشد

  1. قابل توجه هم میهنانی که متوجه سیاست این نامه سرگشاده دفتر سیاسی شورای ملی به علی خامنه ای نشدند:
    لطفا فقط جلوی پای خود را نگاه نکنید. چند قدم دورتر را هم نگاه کنید. از لحاظ سیاست بین المللی میبایست قبل از این که آستین به سرنگونی بالا بزنیم، از راه دیپلماسی میرفتیم. همه میدانیم که جواب نمیده ولی برای ثبت در تاریخ اجتناب ناپذیر بود.

    اصلا صحبت سر این نیست که دیپلماسی جواب بده. اتفاقا باید این نامه بی جواب بماند تا سریعتر وارد قدم بعدی که فشار برای سرنگونی است بشویم. ما خواهان دیالوگ که نیستیم ولی راه را باز گذاشتیم که بهانه نیاورند. کمی عمیقتر فکر کنید به قضیه مبینید که از لحاظ به دست آوردن حمایت بین المللی راه درستیست و بسیار هوشمندانه به کار گرفته شده است. به یزدان که گر‌ ما خرد داشتیم کجا این چنین روز بد داشتیم

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s