انتخابات ما نیز نزدیک است،آن روز دیر نیست!

گیلدا شیخ

چهار سال از سالگرد خون و باتوم و زندان و گاز اشک آور و شلیک گلوله به اسم انتخابات گذشت و به خرداد و تیر خونین رسیدیم .چهار سال پیش گردان گردان نیروهای رژیم در خیابان سعی در خفه کردن و سرکوب صداهای معترضین پرداختند .از یادمان نمی رود چه روزهایی بر ما گذشت ،فریاد های ما ،دویدن های ما وضرباتی عمیق که نه تنها بر جسم بلکه بر روح ما فرود آمد.هنوز تکلیف ما با انتخابات که نه ،انتصابات گذشته ، روشن نشده که می خواهند همان سناریوی دروغین را دوباره آغاز کنند و از من و تو می خواهند همان نقش سیاهی لشکر را دوباره در این پروژه جدیدشان بازی کنیم و تنور انتخاباتی عالیجنابان را گرم کنیم.

اصلا دیگر چه اهمیت دارد چه کسی منصوب می شود وقتی همه کمر همت به نابودی میهن و هم میهنانمان بسته اند! و چه اهمیت دارد به که رای بدهیم؟

به آفایان و یا حتی خانم هایی با یک هدف ولی با شعارهایی رنگین و متفاوت و صد البته دروغین با القاب اصلاح طلب و راست و چپ ،که به میدان سیاست بیایند و به قدرت برسند و حکومتشان استمرار یابد؟!! اینان که در سی و چند سال گذشته تلخ ترین فجایع سیاسی ،اقتصادی و فرهنگی را به تاریخ کشور ما تحمیل کردند؟!! اینان که دستشان همواره به خون جوانان میهنمان آلوده است؟ به کدام وعده شان باور داشته باشم ؟ آیا می توانیم دشمنان میهنمان راکه سالیان سال اموال تاریخی و فرهنگی ایران را ویران کردند تا بر هویت ایرانی خط فراموشی بکشند ،ثروت و داراییهای آن را به غارت بردند ،پیر و جوان را به خاک و خون کشاندند ، جام فقرو تنگدستی که به کام مردم ریختند و عده زیادی ازهموطنان را از کشور فراری دادند را ببخشیم و به آنها رای بدهیم؟

به کدامتان رای بدهیم تااز برادرانمان اعتراف دروغین بگیرید ،مادرانمان را عزادارکنید،پدرانمان را شکنجه کنید،خواهرانمان را به جرم بد حجابی و در خطر افتادن اسلامتان به غل و زنجیر بکشید.!!.!!!.از کدام کوچه گذر کنیم و بوی خون خواهران و برادرانم را حس نکنیم.سالهاست که صدای گلوله ها و استبدادو خفقان از اسارت افکار مردممان خاموش نشده وهمواره شما تازیان و دزدان کوشش در نابودی هویت ایرانی کرده اید اما غافل از این بوده اید که نسل جوان اصالت وریشه آریایی خویش را در همه جای جهان گسترش می دهد و هرگز اجازه نمی دهد تا کسی لکه ای بر سپیدی نام ایرانی بگذارد.از شما و شعار های پوچ و تو خالیتان بیزاریم، ما ترازوی عدالت شما را که طرفی جان هم میهنمان است و طرف دیگر قدرت طلبی شما نمی خواهیم و هرگز شما را باور نداشته ایم .ما نام همه شما مزدوران را از صفحه تاریخ ایران پاک خواهیم کرد و هیچگاه گذشته تاریکی که برایمان رقم زدید را از خاطر نخواهیم برد.

جوانیمان را با ترس و وحشت و بغض های فرو خورده سپری کردیم ، حال به امید و آرزوی چه چیزی در نمایش رای گیری شما شرکت کنیم !! مگر فریاد ما را نمی شنوید که شما را از ریشه و اساس نمی خواهیم؟!!!هنوز نگاه آخر ندا و فریاد سهراب ها از خاطرمان نرفته ،نه فراموش کردیم ونه خواهیم بخشید ! چشم محمد مختاری و فرزاد کمانگرها به ما جوانان ایرانی داخل و خارج است تا حق خون آنان را با نابودی شما خونخواران زمانه پس بگیریم.از شما و حکومت فاسد و جلادتان بیزاریم چه رسد به انتصابات مزحکتان!!

ولی دستتان درد نکند خوب قبرستانهای ایرانمان را آباد ساختید

دستتان درد نکند خیلی خوب تورم و گرانی را رونق دادید و خوب پدران را شرمسار زن و فرزندان ساختید

دستتان درد نکند بیان و عقیده و اعتراض مردممان را خوب با دستگیری و زندان و شکنجه پاسخ دادید

دسستتان درد نکند جوانان تحصیل کرده و دانشمندان هم وطنمان را خوب از کشور فراری دادید

بساط تفریح را هم که به جای رفتن به تئاتر و سینما و طبیعت به تماشای اعدام در ملا؛ عام تغییر دادید

هرچه فکر می کنم نمیدانم که چه کار نکرده ای مانده که به خاطرش به شما رای بدهیم .باور دارم هرآنچه خواسته اید بر سر ما و سرزمینمان آورده اید و کم کم باید خود را برای انتخابات ما آماده کنید، انتخابات ما ،انتخابات مردمی …وما رای می دهیم!! آری ما رای می دهیم آن روز که در کل به بودن و نبودن شما باشد..به رفتنتان رای می دهیم ولی به ماندتان ، به تجاوز ،زندان و شکنجه جوانانمان، غارت وچپاول ایرانمان هرگز، وخوب می دانم آن روز دیر نیست! روزی که به خیابانها بریزیم وبی هیچ واهمه فریاد شادی سر دهیم و پایکوبی کنیم و نظاره گر سقوط تخت و تاج ظلم و دیکتاتوریتان باشیم.

نگارنده: گیلدا شیخ

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s