انسجام نیروهای پادشاهی بایستی به صورت علمی تحقق یابد

امید دانا         omid dana

امروز نیروهای پادشاهی نیاز مبرمی به انسجام علمی خویش دارند

نیروهای پادشاهی از یک پروفایل بسیار مثبتی در جامعه ایران دارا می باشند، و از این رو شانس بازگشت پادشاهی به کشورمان هر روز بیشتر میشود.

ایران با توجه به پیشینه تاریخی، نیازمند یک حکومت بر مبنای ساختار پادشاهی هست و از این رو بایستی نیروهای دلسوز این نهاد مردمی با علم روز پیش رفته و تعریفهایشان از نهاد پادشاهی بر پایه دانش روز و بر مبنای مکتب میهن سالاری باشد.

در طول این 34 سال نیروهای پادشاهی بسیار از هم گسیخته بوده و تا کنون به جرائت می توان گفت کارنامه مورد قبولی را در زمینه سازماندهی خویش ندارند.

از این رو امروز نیروهای پادشاهی بایستی متمرکز شوند و پیش از اینکه بخواهند به تبلیغات خویش برای جذب نیرو گام بردارند، نخست کسانی که خود را باورمند و این دیدگاه سیاسی و میهنی میشناسند و در این زمینه فعال هستند را دور یکدیگر به صورت یک ائتلاف گرد بیاورد.

سخن نویسنده بر این پایه است که نیاز نیست به جذب نیروی جدید پرداخت، زیرا ما نیروهای پادشاهی تا کنون توانایی جذب نیروهایی که خود را باورمند به نهاد پادشاهی میدانند را نداشته ایم، پس گام نخست ما باید جذب نیروهای فعال پادشاهی هست آن هم نه در زیر یک پرچم واحد زیرا یکی از دلایل عدم یکپارچگی نیروهای پادشاهی تا کنون همین اتحاد در پیرامون یک سازمان خاص بوده است.

پس بنابراین بایستی چه کرد؟

پاسخ روشن است، ما بایستی بجای تبلیغ بر اینکه نیروها بیایند در سازمانهای ما بایستی فضایی را درست کنیم که نیروهای پادشاهی همه با هم به صورت دسته جمعی یک ائتلاف بزرگ را تشکیل دهند.

در واقع ما نیروهای پادشاهی بایستی یک جریان رهبری از تمامی سازمانهای پادشاهی را تشکیل دهیم.

ما امروز بایستی تلاش خویش را برای رسیدن به یک شواری هماهنگی نیروهای پادشاهی بکار ببندیم، و در این زمینه کوشا باشیم.

برای رسیدن به چنین جریانی نخست باید دارای یک وب سایت بسیار نیرومند باشیم و پس از آن دارای یک رادیو و تلویزیون قوی که تنها آرمانش سازماندهی نیروهای پادشاهی باشد.

ببنید بایستی نیروهای پادشاهی امروز به صورت تخصصی و علمی به سازماندهی خویش بپردازند و برای همین بایستی تلویزیون و سایت نیروهای پادشاهی به صورت تخصصی به سازماندهی نیروهای فعال بپردازد.

در نوشتارهای آینده به موضوع فوق به صورت ریزبینانه تری مینگریم و تلاش میکنیم تا برای تشکیل یک سازمان و یا حزب نیرومند از جریانهای پادشاهی، فردای ایران پادشاهی را رقم بزنیم.

پاینده ایران جاوید سامانه پادشاهی ایران

نگارنده: امید دانا

3 نظر برای “انسجام نیروهای پادشاهی بایستی به صورت علمی تحقق یابد

 1. مثلی است که میگوید آ دم عاقل از یک سو را خ دو بار گزیده نمیشود ولی بنظر میرسد مر دم ایران باید از یک سوراخ بار ها وبارها گزیده شود اگر کمترین انصا ف داشته باشیم می بینیم که از چها ر پادشاه اخیر ایران همه مجبور به فرار از ایرا ن شده اند وخا ک وطن حتی مرده آ نها هم نپذیر فت وآ نها مجبو ر شد ند در بیرو ن از وطن مد فون شوند . چرا چنین است ؟ آ یا حا کمیت و لا یت فقیه محصول حکومت 35 ساله پادشا هی محمد رضا شاه نیست ؟ ا یا آ زمود ه آ زمو دن خطا نیست ؟ این تمثیل را شنید ه اید ؟ میگو یند مردی صحرا گر د شتر ی داشت وقتی شتر در حا ل مر گ بود مرد صحرا گرد که به شتر ستم فر ا وان کرده بود رفت و با لای سر شتر نشست وشروع کرد به شمردن بد رفتاری ها نسبت به شتر که در فلا ن مسیر بار سنگین بارت کردم ..مرا ببخش در فلان مسیر آ ب وغذا به تو کم دادم ..مرا ببخش ..در فلا ن تاریخ مجبو ر شدم سه شبانه روز بدو ن هیچ استرا حتی هفتا د و دو ساعت در زیر بار ترا به راه رفتن وادار کنم …شتر به زبا ن آ مد وگفت همه این ستم ها قابل بخشش است ولی در یک مورد هیچگاه تر ا نخواهم بخشید وآ ن مورد ی است که در یکی از سفر ها افسار مرا به دم خری بستی . حکومت پهلوی با مرد م ایر ا ن چنین معا مله ای کرد وافسار مردم ایر ان را به دم آ خوند بست که هر خر ی نسبت به آ خوند صد شر ف دارد .

 2. مردم به چه زبونی بگن غلط کردیم؟؟؟ از همان روزی اول انقلاب، وقتی‌ حرف رضا شاه پیش میومد، همه میگفتن خدا بیامرزتش…۱۰ سال که از انقلاب گذشت همه درمورد محمد رضا همین حرفو میزدن. الان هم که شرایط جوری شده که محبوبترین فرد اپوزیسیون شده رضا پهلوی..

 3. نميدانم شما سنگ كي را به سينه ميزنيد ولي ما فقط يه حكومت مردمسالار ميخواهيم ستاره ي حكومت هاي پادشاهي به خاك است اي برادر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s