هیچ ناجی در راه نیست.

558939_290145287783694_1470306535_n

مردم عزيز، هيچ ناجي در راه نيست و هيچكس قرار نيست كه بيايد …
مردم عزيز، هيچ ناجي در راه نيست و هيچكس قرار نيست كه بيايد …. حتك حرمت بيش از اين تحمل نبايد كرد كه اشتباهی است نابخشودني . ما در برابر نسلهاي آينده مسئوليم و تا مسئوليت عملكرد “ديروز“ و“امروزمان“ را نپذيريم ، “فردايي“ از آن ما نخواهد بود. 33 سال زندگي در سايه ي حكومت وحشت، اگر هيچ چيز به ما …نياموخته باشد، اين را آموخته كه بدترين شكل حكومت، ستمکار ترین شکل حکومت و سرکوب ترین نوع حکومت همانا حکومت فاشیستی ایران است …

دلم برای نسل خودم میسوزد ننگ و نفرین ابدی بر شما باد که از روز اول حکومتتان دستگیر کردید، شکنجه کردید، کشتید، غارت کردید سوزاندید ویران کردید و هنوز هم دست از این ماتمکده وطن بر نمیدارید هر بار که چهره‌های شما جماعت دهان گشاد با آن ریشهای بلند و پیراهنهای سپید چرک مرد شده را به تماشا مینشینم با خود میگویم آیا سهم من از زیستن باید همیشه وحشت و هراس از عملکرد شما باشد؟

یک روز تجاوز می‌کنید، یک روز…… قتلهای زنجیره‌ای به پا می‌کنید یک روز همچو بوزینه از سفارت آمریکا و انگلستان بالا می‌روید یک روز “ندا “کشی‌ می‌کنید یک روز ……. و براستی روزی نیست که شما جماعت نادان باعث درد ملتی‌ نشوید و جهانی‌ نیازارید آقای بسیجی‌ دهان گشاد به واسطه اشغال سفارت آمریکا در اول انقلاب همچنان داریم خفت و خاری میکشیم و تاوان میدهیم بس است!

دنیای مدرن امروزی صحرای کربلا نیست که شور حسینی بگیرید و دست به عملی‌ زشت بزنید که در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست! شما تنها قومی هستید که از ویرانی و بیچارگی وطنتان شاد میشوید و به خیال خود دارید با ابر قدرتها مبارزه می‌کنید مشتی بچه عقده‌ای که اکثریت چهره‌ی کریه هم دارید هر چه به شما میگویند اجرا می‌کنید و باکی هم ندارید در جایی که قانون یعنی‌ حرف آیت الله ها و عمل‌های شما نباید هم بترسید!

می‌دانید به واسطه همان گروگانگیری ملت ایران چقدر تاوان داده است؟

هواپیماهایی که تابوت مرگ شده است را تماشا کرده‌اید؟

اثرات تحریمهایی که از همان روز نخست ارمغان دانشجویان خط امامی برای مردم بیچاره شد را دیده اید؟

۳۲ سال گذشته است و هنوز هم مردم ایران داغ ننگ آن گروگانگیری را بار پاسپورت بی‌ اعتبار خرچنگ نشان اسلامی دارند و دست آخر هم باید کشور قطر که سالگرد استقلالش با ایران ایر یکی‌ است آسمان ایران را اشغال کند چرا؟

چون مرگ بار آمریکا گفتید و نسل ما را به خاک سیاه نشاندید دلم برای نسل خودم میسوزد نسلی که به واسطه رفتار انقلابیون ۵۷ از همان آغاز تولد بی‌ اعتبار گشت، دلم برای مادرانی میسوزد که از این پس برای دیدن فرزندانشان باید راهی‌ زندان ها شوند …….دلارهای این مملکت نوش جان اعراب دوبی‌ و ترکهای ترکیه، براستی دیگر چه می‌خواهید بکنید؟

میترسم آخر آن بمب اتم هم بر سر خودمان بریزید و رهایمان کنید از این ذره ذره مردن را رهایمان کنید ما نسل سوخنه را .به هر صورت نسل امروز باید آگاه باشد و بداند، تنها امید نجات وطن همبستگی بین نسل ماست،

راه در ایران یک است و آن راه میهن سالاری میباشد.

پاینده با خاندان پر افتخار پهلوی

نگارنده : مریم کوثری

1 نظر برای “هیچ ناجی در راه نیست.

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s