روند سازماندهی نیروهای پادشاهی بایستی جدی تر دنبال شود.

امید دانا

امروز جریانات پادشاهی، می بایستی به سازماندهی جدی خود بپردازند، تا بتوانند فردای ایران پادشاهی را تضمین کنند.

بیایم فرض کنیم فردا جمهوری اسلامی به یاری مردم ایران از هم بپاشد و ملت ایران آماده برای انتخابات آزاد شوند، در آن زمان به مدت 6 ماه به جریانهای سیاسی فرصت تبلیغ داده خواهد شد تا خود را برای رفراندوم آماده کنند، آنزمان ما هواداران پادشاهی در کجا قرار داریم؟

براستی امروز ما نیروهای پادشاهی کجا ایستاده ایم؟

در طول 34 سالی که پس از شورش 57 گذشته، تمامی جریانات سیاسی بدون توجه داشتن به اتحادی فرا مسلکی به سازماندهی خویش پرادختند.

تنها ما هواداران پادشاهی بوده ایم که با توجه به جایگاه مردمی در داخل ایران به هیچ عنوان به سازماندهی خویش بهایی نداده ایمو در این امر بسیار ضعیف عمل کرده ایم.

همواره ما در طول سالهای سیاه و پس از شورش 57 بابت حس میهن پرستانه خویش به دنبال همبستگی فرا حزبی با تمامی جناح های سیاسی بوده ایم، و یکبار به روی این حضرات نیاورده ایم، که رهبران این جریانات دستشان در دست خمینی بوده است، و با صداقت مثال زدنی تلاشمان را برای اتحاد جمعی به کار بسته ایم.

در عوض جریانت سیاسی دیگر به سازماندهی خویش پرادختند و حتا پست و مقام های فردای ایران را در بین خودی هایشان تقسمیم نمودند، و موفق شدند اقلیتی نیرومند را برای فردای ایران در برگزاری رفراندم  فراهم آوردند.

ما نیروهای پادشاهی بایستی بخشی از انرژی خویش را به سازماندهی خود و هودارانمان اختصاص دهیم تا بتوانیم نیروی منسجمی در فردای ایران داشته باشیم، تا دشمنان ایران نتوانند یکبار دیگر نظامهای ضد ایرانی را بر پیکر نحیف کشورمان تزریق کنند.

سخن شهریار رضا پهلوی همواره بر این مطلب بوده است که امروز نظام سیاسی مهم نیست، اما این گفته به منزله عدم سازماندهی نیروهای پادشاهی قلمداد نمیشود.

شوربختانه بخش زیادی از هواداران پادشاهی راه را گم کرده اند و هیچ توجهی به منسجم کردن خویش نشان نمی دهند، سخن شهریار رضا پهلوی بسیار درست است، شکل نظام سیاسی فردای ایران مهم نیست، اما آیا این گفته ارزشمند ایشان به منزله عدم سازماندهی جریانات پادشاهی تلقی می شود؟

اگر اینطور است و بنا به گفته شهریار ایران شکل نظام مهم نیست، چرا جریانات سیاسی دیگر تمام تلاش خویش را برای اتحاد جمهوری خواهان و یا شکل نظام سیاسی آینده ایران به کار بسته اند؟

پاسخ پرسشهای بالا این است خیر.

اتفاقا بر پایه همین گفته شهریار ایران ما جریانات پادشاهی تا کنون با دگر نیروهای سیاسی دگر اندیش همکاری کرده و در کارهای فراحزبی شرکت کرده ایم، اما نتیجه اش این بوده پس از 34 سال تمامی جریانات سیاسی خود را سازماندهی کرده اند، اما ما اندر خم یک کوچه ایم و نتوانستیم حتا یک جریان سیاسی پادشاهی را به صورت جهانی مطرح کنیم، و هر زمان که نیروهای دلسوز نهاد پادشاهی در این امر گام برداشتند با توپ و تشر دیگر نیروهای پادشاهی برخورد کنند و خود سانسوری و پروانه سازماندهی را نداده اند و گفته های شهریار ایران را تفسیر های گوناگون کردند و نتیجه دلخواه را از گفته های ایشان بدست آوردند.

شهریار رضا پهلوی چهره ای فراحزبی و فراجناحی است که از دیدگاه ما پادشاه همه مردم ایران با هر نوع طرز تفکر میباشد، ایشان بایستی به مانند خورشید بر تمام مردم بتابد حتا دشمنانش، ایشان پادشاه چپ تا راست است، ایشان پادشاه با دین و بی دین است، ایشان پادشاه اسلامگرا تا ضد اسلام است.

بنابراین ایشان نمیتوانند از جریان سیاسی خاصی حمایت کنند، این خویشکاری ما نیروهای باورند به نهاد پادشاهی است، به فکر سازماندهی خویش باشیم تا شهریار ایران هم بتوانند به ما تکیه کنند.

از این رو امروز ما به صورت خیلی جدی پایه نیروهای خویش را نیرومند می نمایم، و خودمان را به صورت علمی با دانش میهن سالاری سازماندهی می کنیم، تا بشود ایران را به سوی تمدن و شکوه گذشته اش راهنمایی کنیم.

نگارنده: امید دانا

امید دانا

2 نظر برای “روند سازماندهی نیروهای پادشاهی بایستی جدی تر دنبال شود.

  1. با درود امیدواریم که این مهم هر چه زودتر تحقق‌ یابد در ضمن آقای امید دانا خوشحال باشید که مورد توجه ارتش سایبری قرار گرفتید این بیچارهای مزدور نهایت کاری که از دستشون بر میات ترور شخصیت هست و بد دهنی ،اولی‌ که به لطف اینترنت و گردش سریع و آزاد اطلاعات هر دروغی رو نمیشه به خورد مردم داد و کسی‌ باور نمی‌کنه دومی‌ هم که دیگه معلومه جز بی‌ اعتباری و کوچک کردن خودشون فایده نداره

    مثلا همین کاربر (elpersiano) که در یکی‌ از لانه‌های جاسوسی حکومت کار می‌کنه و دیپلمات هست و فکر میکنه با زیر آبی‌ رفتن و تقیه و ۴تا چرت و پرت گفتن به دین میتونه ماهیت کثیف خودش و پنهان کنه ولی‌ نمیدونه که با نیم ساعت وقت گذاشتن و چک کردن کامنت هاش ماهیتش رو می‌شه حتا واسه من که که کاربر بالاترین نیستم! به هر حال امیدوارم که این نظر من برای شما که کاربر اون سایت هستید ایجاد درد سر نکنه!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s