متن بیانیه کمیته موقت شورای ملی در ارتباط با استعفا دهندگان

سایت رسمی امید دانا_ در روزهای گذشته تعدادی از اعضای کمیته موقت استعفا خودشان را از شورای ملی اعلام نمودند، چهرهایی که از کمیته موقت انصراف دادند به نام های  (رضا تقی زاده،لهراسب زینالی و فرهاد طالشی  و بهداد مرشدی) میباشند.

انصراف تعدادی از اعضای شورای مرکزی باعث واکنش ها به کمیته موقت شده است وبیشتر مفسرین و فعالین سیاسی مسبب این بی نظمی را چند تن مسئول در کمیته موقت می دانند که بدون شناسنامه سیاسی و تجربه کافی دست به حذف گرایی دگراندیشان زده اند.

در همین ارتباط کمیته موقت شورای ملی در وب سایت رسمی خودش بیانیه ای را روز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۱ منتشر کرد .

متن بیانیه کمیته موقت به شرح زیر میباشد:

هم میهنان گرامی،

با امعان نظر به کوتاهی آقای رضا تقی زاده در انجام اموری که «کمیته موقت هماهنگی به منظور تشکیل شورای ملی ایران» بر عهده ایشان نهاده بود و علیرغم تذکرهای اعضای این کمیته به نامبرده، متاسفانه ایشان اقدام مثبتی برای بهبود امور ننمودند، لذا این کمیته قصد برکناری وی را در دستور کار خود داشت، که ایشان قبل از طرح مسئله در نشست عمومی و پاسخ به سئوالات، به منظور فرافکنی، اقدام به کناره گیری کرده و آنرا رسانه ای نمودند، اینک از آنجائی که هدف این تشکیلات جذب حداکثری ایرانیان در برگزاری هرچه با شکوه تر اولین جلسه مجمع موسس شورای ملی می باشد، با کناره گیری مشارالیه موافقت می نماید.

با توجه به اخبار رسیده از دوستداران این تشکیلات، آقایان لهراسب زینالی و فرهاد طالشی و بهداد مرشدی نظر به سوابقی که در ابتدای امر این کمیته از آنان بی اطلاع بوده، صلاحیت حضور و ادامه همکاری، در این پروژه ملی را نداشته، «کمیته موقت هماهنگی به منظور تشکیل شورای ملی ایران» از ادامه همکاری با آنان معذور بوده، از نهاد مربوطه جنبش آذربایجان تقاضا دارد عضو ذیصلاح دیگری جهت تداوم راه باقی مانده تا انتخابات مجمع باین کمیته معرفی فرمایند.

پاینده ایران و ملت ایران

کمیته موقت هماهنگی برای تشکیل شورای ملی ایران

لینک  متن کمیته موقت در وب سایت شورای ملی

3 نظر برای “متن بیانیه کمیته موقت شورای ملی در ارتباط با استعفا دهندگان

  1. شما را به خدا یک منشی درست و حسابی که لاقل شش کلاس سواد خواندن و نوشتن داشته باشد استخدام کنید . این اطلاعیه کمیته موقت را با دقت بخوانید تا به بی سوادی نویسندگانش آشنا شوید .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s