بیانیه سخنگوی انجمن پادشاهی ایران بانو رزیتا به مناسبت فرا رسیدن نوروز

 

download (26)

هممیهنان ،فرهیختگان، آزادگان یک‌سال پر از درد و نابسامانی برای ایران و ایرانی‌ سپری شد . در این روزهای آخر سال بیاندیشیم به ناتوانیهایمان و به گام‌هایی‌ که میتوانستیم و برنداشتیم، بیاندیشیم به تمامی‌ جانباختگانی که در این ۳۴سال در راه ایران از جان خود گذاشتند.

بیاندیشیم به شیرزنان و دلیر مردان که سال نوین را باید در زندانهای حکومت ددمنش انیرانی اسلامی بسر ببرند

بیاندیشیم به پدران و مادرانی که در اندوه جدایی بچه‌هایشان که اسیر در زندان ملایان هستند, بیاندیشیم که دگر پس از ۳۴ سال دربدری و آوره گی‌ امروز زمان آن رسیده که از خودخواهی هایمان، از خودپرستی‌هایمان و دشمنی‌های بیهوده بگذریم.

هوشیار باشیم و در دام دسیسه خودفروختگان و مزدورانی که تا دیروز در رکاب خمینی دجال در حرکت بودند و امروز بنام آزادیخواه در میان ما چنگالشان را باز کرده اند تا این جنبش مردمی را در دست بگیرند نیفتیم.

نمایش‌های شگفتی که ازفریب پذیری ایرانی‌ آزاده در تماشاخانه تاریخ بر جای مانده است گویای این هست که از این پس باید بکوشیم این ساده دلی و بی‌ اندیشه به شرایط میهن نگریستن را کنار بگذاریم و با نگرشی ژرف تر به سرنوشت فرزندان و آینده میهنمان به واقعیت‌ها به پیوندیم و در برابر هر گونه خرافات و فتنه‌های سیاسی و مذهبی همانند سدی استوار بایستیم.

در اینجا جای دارد که از تمامی‌ شما یاران، همراهانِ هم اندیش ، میهن پَریستار و هموندان انجمن پادشاهی در درون و برون مرز به پاس پیکار و همسوییتان با این سازمان سپاسگزاری کنم و فرارسیدن نوروز باستانی یاد آور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید جم را به شما گرامیان شادبا‌ش بگویم با آرزوی همبستگی های بیشتر و پیکار در راه رهایی کشور اهورایمان ایران .

شادکام ،بهکام و بهروز باشید.

رزیتا م

سخنکوی انجمن پادشاهی ایران

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s