16 نظر برای “24 اسپندماه زادروز رضا شاه بزرگ خجسته باد

  1. امید جان سلام
    ببخشید که مزاحمت شدم. باز فیس بوک من غیر قابل دسترس شده و متاسفانه این بار سومه من هیچ کار خاصی انجام نمی دم و این دفعه هم که تعداد دوستام حتی 20 نفر نمی شد ولی دیگه نمی تونم وارد فیس بوک بشم و واقعا خسته شدم. ایمیلم را حک کردند مدام فحش و بد و بیراه برای می ذارن و فیس بوکم رو هک می کنند. واقعا خسته شدم مخصوصا از دوستان شرمنده هستم که مدام مجبورند من رو حذف و دوباره معرفی کنند دیگه می خوام بی خیال فیس بوک بشم لطفا اگر می تونید با ایمیل با من در ارتباط باشید و من هم در صورت پست مطلب جدید اگر ایمیل دارید از طریق ایمیل باهاتون ارتباط داشته باشم.
    باز از این که مزاحم شدم و این جا پیام گذاشتم معذرت می خوام چون هیچ راه ارتباطی دیگه با شما پیدا نکردم. درصورت امکان ایمیلتون رو برام ایمیل کنید. به نظرم بخاطر پست دیروز راجع به رضا شاه و همینطور پست امروز که راجع به مذهب بود و بار گذشته هم به این صورت مشکل دارم شدم. ببخشید که مزاحم شما شدم

  2. این چرندیات چه معنی میدهد؟ خودتان خوب میدانید که این میرپنج انتخاب انگلساکسونها بود. با این عکسها و چرندیات جه میخواهید بگوئید؟ ایران ویرانتر از این نمیشود؟! چگونه میخواهید ویرانتر کنید؟ ایران را اسلام نابود کرده است دیپر چگونه میشود نابودترش گرد؟

  3. نه عزیز جان، رفسنجانی، خامنه ای ، خمینی، و رجوی نوکر و دست نشانده ی استعمار هستند. یک کم شعور تو کار بنداز. واسه خودت میگم. برای آیندت خوبه.

  4. این به اصطلاح روشن معابها دست از سر مردم بر دارند شاهنشاهی ابرو را به مردم ایران بر میگردد.

  5. من دوران شاهنشاه فقید را به یاد دارم.وبه برگشت فرزند برومند ایشان که مورد تائید من میباشد.

  6. اگر رضا شاه نبود ایران هم نبود….»ابله «…مخالفان این کتاب داستایوسکی را مطالعه بفرمایند….

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s