چرا جریانات چپ خودشان لخت نمی شوند و تنها پناهجوهای معصوم را تشویق به برهنگی میکنند

first_frame2

دوستان من اصلا کاری ندارم لخت شدن زنان در ملاعام درست است یا نه ، اما برایم جای پرسش است چرا جریانات چپ که تبلیغ لخت شدن زنان را میدهند تنها از پناهجوها استفاده میکنند.

این جریانهای چپ کشور ما هیچ چیزشان درست نیست.

جریانات چپ کشورهای دیگر با پرچم ملی کشور خودشان در همایشها و تظاهراتها شرکت میکنند آنوقت جریانات چپ کشورمان پرچم ایران را قبول ندارند.

جریانات چپ کشورهای دیگر برای روز جهانی زن می آیند و بابت عقایدی که دارند برهنه میشوند اما جریانات چپ ایرانی تا اینجا کار که ما شاهد هستیم تنها از پناهجوها برای لخت شدن در ملا عام استفاده کردند و کسانی که اقامت دارند در پشت صحنه مشغول فیلمبرداری بودند و یا اینکه اگر لخت شدن صورتشان را پوشاندند .

روی سخن با پناهجوهای معصومی نیست که گیر جریانات چپ افتادند روی سخن با اون خانومهایی هست که لیدری جریانات چپ را در دست دارند اگر لخت شدن خوب است و شما قبول دارید چرا خودتان پا نمیگذارید جلو تا لخت شوید و در این چند روز از دخترکان معصوم پناهجو سواستفاده کردید و آنها را تشویق به لخت شدن نمودید.

به هر حال ما در روز ۸ مارس منتظر می مانیم تا خانومهایی که عضویت در یکی از احزاب چپ را دارند در ملا عام لخت شوند تا تنها حرف نزده باشند و به ما ثابت کنند در عقایدشان صداقت دارند و تنها لخت شدن را برای دختران معصوم پناهجو نمیخواهند.

نگارنده: امید دانا

 

ث_First_Frame

18 نظر برای “چرا جریانات چپ خودشان لخت نمی شوند و تنها پناهجوهای معصوم را تشویق به برهنگی میکنند

 1. امید جان کاملا حق با شماست. متاسفانه این دوستان همیشه قربانی را از بین طبقه متوسط و پایین انتخاب می کرده و می کنند همانند رهبرشان استالین ! جای تاسف دارد که برای گرفتن اقامت باید تن به هر درخواستی داد. در کشورهای اروپایی گروههای چپ تازه وارد ها را خوب شکار می کنند من این موضوع را ماهها پیش برای یکی از رهبران بزرگوار عرض کردم و درخواست چاره نمودم که متاسفانه بی پاسخ ماند. کسانیکه در کشورهای اروپایی گرفتار شده اند نیازمند کمک هستند و این کمک، کمک مالی نیست کمک فرهنگی و پشتیبانی روحی است و گرنه اگر اوضاع همینطور پیش برود این دوستان از پناهنده های بی پناه درخواست های بدتری هم خواهند کرد. در مورد اینکه چرا رهبران و اصل کاری ها چرا جلو دوربین نمی آیند عرض کنم چون این عزیزان مدام به ایران تردد دارند و نمی خواهند حکومت برایشان مشکل ایجاد کند! همانطور که بعد از گرفتن اقامت دیگر برای طرفداری از پناهنده ها کسی کاری انجام نمی دهد! ما ایرانی ها در بازیهای کثیفی گرفتار شدیم که راههای از آنها به این آسانی ممکن نیست. دورد به شرف شما که حداقل تلنگری به ما زدی با این نوشته ات

 2. جریانات چپ خودشون لخت بشن ؟
  این سوال عجیبیست ، حزب توده بعد از ان همه خیانت و جنایات به ایران وقتی با کمک پولی سفارت شوروی در ایران ( خاطرات کیانوری را بخوانید ) فرار کردند فقط رهبران حزب را همراه بردند و هواداران ساده و کارگران گول خورده را جا گذاشتند .
  اشرف دهقان هنوز زنده هست در حالیکه هواداران ساده سالهاست در گور خفته اند .
  رجوی و مریم هنوز زنده هستند ولی معصومان ١٣ تا ١٧ ساله سالهاست که در گور زندگی میکنند .و…………
  اینها با گول زدن افرد ساده یا محتاج و یا هر چیز دیگر و با مغز شویی آنها به این بهانه که » کادر مرکزی » برای تصمیم گیری و بقا باید سالم بماند آنها را به «دم تیغ » میدهند و آفرین به شما که با شهامت اینرا نوشتی .
  برای اینکه متهم به اسلامی بودن و دیگر مارک زدنهای این افراد نشوم همینجا مینویسم مرگ بر حجاب اجباری و زنده باد پوشش آزاد و حتی » برهنه » بانوان و حتی آزادی پوشش مردان در ایران .

 3. سوالی دارم از دوستان : ایا ازادی فقط معنای لخت شدن ،هرزگی،و بی بندوباری را میدهد ایا ازادی معنای سواستفاده از موقعیت و شرایط نا بسامان افراد میباشد ، در این چند روز اخیر دوستان زیادی حتی دوستان رسانه ای از بنده سوال کردن که ایا این دختران اقامت دارند و بنده از روی تاسف جوابی نداشتم جز اینکه با خود اندیشیدم که چرا باید بازیچه دست دیگران قرار بگیریم چرا باید یک عده افراد سودجو از پناهجویان بی پناه سو استفاده کنند برای مطرح کردن خودشان چرا از خودشان مایع نمیگذارند و از موقعیت افراد این گونه به سود خودشان استفاده میکنند ما زمانی میتوانیم این حرکت را واقعی ببینیم که خودشان هم همراه این پناهجویان معصوم لخت شوند اینگونه ثابت میکنند که حرکتشان تاتر نیست

 4. قبل از آمدن به غرب گمان می کردم بهشت گمشده من آلبانی است!!!!!!!!!!!!!!
  باور کنید حقیقت را می گویم.
  پس از امدن به اروپا با لطف کشورهای کاپیتالیستی , به دیدن امید مستضعفان رفتم.
  باورم نمی شد!!!بهشت رویائی من در برخورد با واقعیت ها چنان وازگون شد که تا مدتها حالم بد بود.
  اما وقتی رومانی, بلغارستان و سرانجام مردم بدبخت آلبانی را دیدم متوجه شدم که چه ساده گول خوردم.
  مردم بدبختی که برای دریافت کوچکترین کادوئی خودشان را در اختیار توریست ها قرار می دادند.
  برگشتم به غرب اروپا و خوشحالم که واقعیت را دیدم و خوشبختانه خود را گول نزدم و از دوستان طرفدار سوسیالیزم فاصله گرفتم.
  اما این متقاضیان پناه جو چون هیچ جرمیمرتکب نشده اند و نمی توانند جواب بگیرند یا در خیابان لخت می شوند یا به رهبران مذهبی ایران فحش می دهند تا بتوانند از مزایای مادی و اجتماعی غرب کاپیتالیست برخوردار شوند.

 5. منظورتون از پرچم ملی ایران، احیانا پرچم شیرو خورشیده؟؟
  توی سایت سازمان ملل می تونین اعضای این سازمان، به همراه پرچم کشورها رو مشاهده کنین دوست عزیز.
  شما خودتون تکلیفتون با پرچم مشخص نیست هنوز. چرا از گروههای چپ توقع دارین؟

 6. امیدوارم که این چرندیات که مرقوم فرمودایدفقط نظرتان باشدوابرازنظردرهرجامعه دمواکرتیک ازادمیباشد!ولی مواظب باشیددردامن رزیم قرارنگیرید چون خواسته رزیم جمهوری (مرگ وجهل)عیرازاین نمیباشدواین بزرگترین هدیه نوروزی (خواسته ناخواسته)به اومیباشد!

 7. اینکه همه ی جریانهای چپ رو آوردین زیر تیغ نقدتون، خیلی منصفانه نیست. در نقد این آکسیونی که در سوئد، برگزار شد، برخی فعالین چپ اظهار نظراتی کردند که من بخشی از اونها رو براتون کپی می کنم:
  «نقدی که به اعتراضهای سالانه (اسلات-واک) وارده، به این آکسیون هم وارد هست. حض بصری که به واسطه این گونه اعتراضها نصیب سیستم میشه قابل انکار نیست.
  ایراد دیگه ای که به این ویدیو وارده، اینه که تاکید زیادی بر این داره که اسلامه که بدن من رو داره کنترل میکنه (در این البته شکی نیست) هر چند آکسیون کوتاهی بود، اما هیچ اشاره ای به نظام مردسالاری که همه جای دنیا وجود داره نمی کنه
  Islam wants to control women همونطور که خودش بیان می کنه که
  در حالیکه این موضوع کنترل بر بدن زن، محدود به اسلام نمیشه.
  این موضوع، این شبهه رو در ذهن ایجاد می کنه که اگر بساط اسلام در جمهوری اسلامی و هر جای دیگه دنیا برچیده بشه، متعاقباً بساط هر گونه ستم بر زن و هر گونه مردسالاری هم برچیده خواهد شد»
  سوال دیگری هم که مطرح میشه اینه که:
  این رنان در کدام سازمان فعالیت دارند و از طرف چه نهاد و با تشکلی حمایت میشوند؟؟

  زنان به طرق مختلف میتوانند ظلم وستمی که در حقشان شده نشان دهند ولی این
  برهنگی به نظرم لوس شده و بسیاری از فعالین چپ مخالف این روش اعتراضی هستند.

 8. امید همانطور که تو ازبدبختیهای کشورمان ناراحتی و فرار کردی کسان دیگر هم ناراحتند. همانطور که کسی از تو نمیپرسد که هنوز پناهنده بودی وقتی عکس محمدرضا پهلوی را بوسیدی یا اقامتت را گرفته بودی؟! تو هم ما زنان و مادران را به حال خود بگذار پیغام این دختر جوان را با لخت شدنش انگار که نشنیدی!! این دختر جوان به تنهایی میتواند از خودش دفاع کند و احتیاجی به کمک تو ندارد. برای چی او را در خطر میبری با بیان هویتش ؟! . من نه چپم و نه راست ولی وقتی نظرت را در مورد لخت شدن زنها خواندم به این فکر کردم که تو با کی هستی و چه میخواهی چون رضا پهلوی محترمتر از آن است که به بادمجان دورقاب چینهای مثل تو احتیاج داشته باشد.

 9. تاریخ اقامتت به خودت مربوط است همانطوریکه لخت شدن این زن جوان هم به خودش مربوط است. این زن جوان قبل از آنکه یک پناهنده باشد یک انسان است …فراموش نکن پیغام این زن را….کسی که ضد جمهوری حیوانی حاکم بر ایران است چپ و راست یا سلطنت طلب همگی محترمند…

 10. عجبا, دیگه همین را کم داشتیم که شاه و شیخ از غیرت و شرف و ناموس و وطن نام ببرند و گوش فلک را کر کنند! همان «غیرت؟!» و «شرف؟!» و «ناموس؟!» و وطنی؟!» که شاهان و شیوخ در طول تاریخ این سرزمین به ثمن بخس به تاراج میدادند!
  فقط و فقط یک مثال بسیار بسیار بسیار …….. کوچک از تاریخ «پر افتخار؟!» ولی در واقع ننگین شاهان این سرزمین بگویم که در دوران سلطنت هخامنشیان(ونیز خاندان بعدی) به سبب آنکه سلاطین, انبوه زنان و دختران را در منطقه فارس به حرمسرای شاهی برده بودند, در آن منطقه مردان به موجب کمبود شدید زن به همجنس بازی مفرط روی آورده بودند! آقای امید دانا, این است, تاریخ مشعشع سلاطین جون جونیتان!
  فحشا و تن فروشی در دوران شاه و شیخ بیداد میکرد و میکند! لذا هر چه آمارها بدتر و شنیع تر بیانگر باشند, به همان نسبت نیز بادمجون دورقاب چین های شاه و شیخ «غیرتی تر؟!» و «باشرفتر؟!» میشوند!
  از طنز روزگار شاه و شیخ این پساب های متعفن تاریخ که حکومت های سراسر ننگین و خون آلود و چرکین لمیده بر استخوانهای توده کار و زحمت که مسبب فقر سیاه و لاجرم تن فروشی و فحشای جمع انبوهی از زنان و کودکان بوده و هستند, حالا غیرتی شده اند؟؟؟!!!!
  منگل های سلطنت طلب و کورش کبیری فرق بین اختیار نوع مبارزه با ارتجاع مذهبی و فحشا را همچون تمام بدوی ها و عقب مانده های ذهنی اصلا نمیفهمند!
  کوشندگان و بانیان رنسانس در ابتدا جهت مبارزه با تابوهای ارتجاع مذهبی و به ویژه تابوی عمده آن یعنی زن و اندام او و به به طور کلی سکس, اقدام به نمود و نمایش سکس زنان و مردان در هنر و به ویژه نقاشی و مجسمه سازی نمودند! نقاشی ها و مجسمه های زیادی از زنان و مردان کاملا لخت از دوران روشنگری رنسانس بر جای مانده است. این پرتره ها دقیقا از روی اندام زنان و مردان لخت واقعی بر گرفته شده اند!
  شورش جوانان عصیانگر در ماه مه 1968 فرانسه عصیان علیه تابوهای ایده های ارتجاعی محافظ کاران فرانسه و به طور کلی در همه اروپا بود و از لحاظی مبین و مروج آزادی سکس و آزادی عریان شدن و به طور کلی آزادی و اختیاری بودن نوع پوشش بود!
  تابوی ارتجاع مذهبی و نیز ناسیونالیسم و ناسیونال شوونیسم و اصولا کلیه ایده های ارتجاعی و محافظه کاری, «بی عفتی؟!» های من درآوردی و به ویژه آزادی سکس و اندام های عریان و اینگونه مقوله ها میباشد!
  سلطنت طلبان پوسیده و مرتجع بهتر است, پنبه گوششان را بردارید تا خوب بشنوید که چه میگویم, «آزادی و اختیاری بودن پوشش و رفتار جنسی!», نمیدانم فهمیدید که چه میگویم یا نه؟ این به کلی با برداشتن زورکی روسری از سر زنان در دوران ارتجاع رضا خانی فرق دارد! بدون آنکه چشمتان را ببندید و دهنتان را باز کنید و داد و هوار راه بیاندازید, لااقل قدری بیندیشید که چه میگویم!
  ارتجاع شاه و شیخ این گنداب های مشمئز کننده و ملالت بار, به زعم ذهن بدویشان متحدانه با توهم پراکنی در پس واژه های «عفت؟!» و «غیرت؟!» و «ناموس؟!» و «وطن؟!» و «کورش کبیر؟!» و «ضریح متحرک مقدس؟!»……. میخواهند, توده مردم را به بزهای اخوش و یابوی عصاری سرمایه بدل نمایند!

 11. دوستان به نظر من زن ایرانی اینقدر قدرت بیان و انتقاد دارد که نیازی به این زبان لخت شدن نداشته باشد،،مگر اینکه هدف از این حرکت چیز دیگری باشد که با توجه به دموکراسی جای بحث نمیماند.

 12. حداقل به آدمهای منگول احترام بگذار چرا که آنها هم انسانند و خیلی آتیشی نشو که آنوقت کاسه ی از آش داغتر می شوی..و این همانی است که آخوندها میخواهند. سلطنت طلب کیه ؟ چپی کیه ؟ همه ی ما ایرانی هستیم و این اشتباه را اشتباهی است که امید دانا هم میکند یعنی کاسه ی از آش داغتر !!.

 13. man gmc az goroohe rap e a…k hastam,mano baxam har sal tabestoon mirim sahele lokhtia,va jaie yek mellat ro khali mikonim…jaie hamegie doostan khali.shaad baashid.

 14. در حیرتم از طرز نگارش سهند گرامی،،،از خیانت و جنایتی که در سال ۵۷ با آوردن ملایان ،رژیمی که با کمی اصلاحات میتوانست کشورمان را به تمدن و تکامل ببرد سرنگون کردند و هنوز هم عذرخواهی از ملت نکردند، آیا مسولیت سن فحشای زیر ۱۲ سال را میپذیرند،،؟،،آیا مسولیت اعتیاد نیمی از جوانان کشورمان را میپذیرند،،؟..اینجور افراد که بعداز ۳۴ سال باز این طرز فکر و نگارش را دارند آیا قابل اعتمادند،،؟

 15. آنکس که بداند و بداند که بداند ——– اسب خــــرد از گنبد گیتی بجـــــهاند
  آنکس که بداند و نداند که بداند ——– بیدار کنیدش که بسی خفـــته نماند
  آنکس که نداند و بداند که نداند ——– لنگان خرک خویش به مـنـزل برساند
  آنکس که نداند و نداند که نداند ——– در جهل مــــرکـــب ابدالـــــدهر بمـاند

  mitra fathianpour, بانوی محترم! من هم در حیرتم از حیرت شما!
  عفریته حکومت اسلامی در سال 57 نتیجه بی چون و چرای کودتای تبهکارانه 28 مرداد 1332 بود! عفریته ایی که بعد از تولد از پستان بقایای دستگاه های اطلاعاتی اهریمنی رژیم منحط سلطنتی آنقدر نوشید تا به بلوغ رسید و خود اینبار دایه ایی در همیاری و همدوشی سرمایه جهانی و شرکت های فراملیتی و بانک جهانی و صندوق بین المللی پول برای ارتجاع اسلام سیاسی در منطقه بدل شد!
  انقلاب مشروطه توسط دولت فخیمه بریتانیا و همیاری ارتجاع داخلی سرکوب گردید تا در نهایت حکومت ارتجاعی رضاخان «مثلا با تحقق؟!» بخش بسیار جزیی و اندک خواسته های انقلاب مشروطه آنهم در بخشی از مناسبات اجتماعی و اقتصادی که اساسا ضرورت های بی برو برگرد تاریخی بود و هررژیمی برای بقای خود به ناچار میبایست به آن گردن نهد, اهداف اصلی آنرا که همان دموکراسی و استقلال بود را به محاق ببرد!
  بانو mitra خوب دقت کنید, مردمی که در بدو انقلاب مشروطه دو تن از بزرگترین مراجع را به دار کشیدند, سرانجام کارشان به جایی رسید که انبوه عظیمی از آنان برای مقاومت در برابر ترکتازی های فاشیستی رضا خان قلدر و باندش به ملای مرتجع به غایت بدوی و پوسیده ایی به نام مدرس و امثالهم پناه برند! میبینید, چگونه شاه و شیخ به یکدیگر نان قرض میدهند!
  با فرار باند رضا خان قلدر از ایران و متعاقبا فضای نسبی باز و آزادی هایی که از این فرار ملوکانه نصیب مردم گردید, جنبش انقلابی مردمی عظیمی در دوران 1320 الی 1332 در ایران رغم زده شد که در چهار سال واپسین آن یعنی سال های 1328 الی 1332 جنبش ملی شدن صنعت نفت ایران به منصه ظهور رسید!
  میبینید خانم mitra fathianpour, دوران انقلاب مشروطه و روزهای باشکوه و امیدبخش جنبش انقلابی دهه 1320 (که به زعم سلطنت طلبان «روزهای بلوا؟!» نامیده میشود), همانگونه که لنین بزرگ میگوید, «انقلاب جشن توده ها است» به راستی جشن مردم ایران بود! اما این جنبش انقلابی نیز توسط بریتانیای زوال یابنده و آمریکای رشد یابنده در آنزمان به کمک باندهای ارتجاعی شاه و شیخ, زمانی که محمد رضای پهلوی فراری و هراسان(اینبار نیز فرار با طعم ملوکانه) بر دوش شعبان بی مخ به ایران برگردانده شد و مسبب اعدام و کشتار و شکنجه جمع کثیری از مبارزان و انقلابیون گردید, به طور موقت سرکوب گردید, اما همواره شعله انقلابی مردم وجود داشت و مدام غلیان مییافت!
  خانم mitra fathianpour, رژیم کودتایی و منحط محمد رضا که طبق قاموس تمام مرتجعین با سرکوب شریرانه انقلابیون و مبارزین و ملیون و به ویژه چپ ها و نیز سانسور و بستن روزنامه ها و مدیای مترقی و از طرفی هم با نان قرض دادن به برادران همخون مرتجع مذهبی اش که با استفاده از آزادی های تمام عیار مدیای مساجد و تکایا و حسینیه ها و و ……. توهمات پوسیده مذهبی را در میان مردم به جان آمده و زخم خورده ایی که جنبش های انقلابی و رهایی بخششان توسط پدر و پسر خاندان پهلوی به خاک و خون کشیده شده بود و به غایت از این پدر و پسر متنفر بوده اند را با شدت تمام تبلیغ میکردند! فضای مسمومی را که مرتجعین بنا میکنند, مرتجعین از گونه دیگر را به خود جذب میکند و نشو و نما میدهد! بیهوده نیست که کورش کبیر را باندهای اسلام سیاسی ایران هم تقدیس میکنند! به به چه چه, بنازم به «مرد سیاه چشمی» که در قرآن نیز به آن اشاره شده است! بیهوده نیست که ارتجاع اسلام سیاسی و ارتجاع سلطنتی متحدا جهت تحمیق و انحراف مطالبات مردمی ندای «خلیج همیشه فارس» سر میدهند! امپریالیسم به شیوخ عرب اردی میدهد و شیوخ عرب هم قیل و قالی میکنند تا غذایی برای شعارهای هپروتی ارتجاع ناسیونال شوونیسم فراهم آید! در طول تمام تاریخ ایران شاه و شیخ همزاد هم و همپیاله هم از خون کاسه سر شهیدانی همانند مانی و مزدک و بابک و حسن صباح و و و …و. و مبارزان و چپ ها و کمونیست ها سرکشیده اند و میکشند!
  Mitra خانم, از اینکه نوشتید «خیانت و جنایتی که در سال ۵۷ با آوردن ملایان….», باید گفت که دقیقا این خیانت و جنایت با برنامه ریزی سرمایه داخلی و خارجی و با پس زمینه های تاریخی عملکردهای خائنانه و تبهکارانه خاندان پهلوی در کنفرانس گوادالوپ تحقق یافت!
  عجبا که به واقع باید, حیرت نمود! Mitra خانم, که نوشتید, «رژیمی که با کمی اصلاحات میتوانست کشورمان را به تمدن و تکامل ببرد»
  مردم ایران سست اراده بودن و ساده لوحی دکتر محمد مصدق را که گفته بود, «من قسم خورده سلطنت پهلویم و به آن وفادارم» را شنیده و دیده بودند و نیز دیده بودند که چگونه همین خاندان جلیل سلطنت اصلاحات مصدق را در سر بزنگاه به خاک و خون کشید و همین «مصدق قسم خورده به سلطنت پهلوی؟!» در روز آخر حکومتش چگونه جام زهر قسم ملوکانه را چشید! حالا همین مردم مار گزیده با نصیحت Mitra خانم میبایست, «قسم ملوکانه» و «غلط کردن های ملوکانه» در سال پنجاه و هفت را به شکل ابلهانه باور میکردند, تا به » به تمدن و تکامل» برسند!
  نخیر خانم mitra fathianpour, انقلاب کبير بهمن 1357 توده ايي ترين و مردمي ترين انقلاب در مقياس جهاني بوده است, هرچند که در گوادالوپ سرمایه جهانی و داخلی به کمک بقایای ارتجاع سلطنتی عفريته ايي به نام حکومت اسلامي را حقنه نمود و به طور موقت, دقت کنید, به طور موقت به عقب رانده شد!
  انقلاب بهمن 57 طليعه انقلابات قرن بیست و یکم, اين تيتر مصاحبه ايي است با «حميد تقوايي ليدر حزب کمونيست کارگري ایران» که لينک مربوط به آن در زير قيد شده است و به خانم mitra fathianpour, اکیدا توصیه میکنم به آن رجوع نمایند, تا از حیرت هپروت ملوکانه بدر آیند!
  http://www.wpiran.org/fa/index.php/articles/1-ht/2163-1391-11-11-19-04-16.html

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s