پیامی برای محمد نوریزاد

 

ل_First_Frame

به آقای نوریزاد بیشرف بفرمایید این فیلمها دوره اش به سر آمده. مردم دیگه اونقدر احمق نیستن که پروژه «آخوند خوب» شما و رژیم کثیف اسلامی رو باور کنند. نقش قوریزاد از 2-3 سال پیش به اینور (بعد از ماموریتشون در روزنامه کیهان که کار فحاشی به مخالفان نظام رو داشتن) این بوده که به شخص خامنه ای «انتقاد» کنه و قربون صدقه رهبر فرزانه اش بره که مردم فکر کنن مشکل فقط شخص خامنه ای هست و آخوندای خیلی خوب و دلسوز وجود دارند و اسلام در خطر است و …

 

نه خیر آقای نوریزاد، ماموریت پلید و شوم شما آشکار شده و نه چیزی به اسم آخوند خوب وجود داره و نه «اسلامی که در جمهوری اسلامی ارائه شده»

 

آخوند خوب آخوند مرده است. اسلام هم دقیقا همون چیزیه که تو ایران اجرا میشه که البته هزار بار شکر همش اجرا نمیشه. همه اسلام در عربستان و افغانستان (توسط طالبان) اجرا میشه.

 

رژیم پلید جمهوری اسلامی رفتنیست و این آرزو رو به گور خواهید برد تا با «اجرای واقعی اسلام» و آخوند خوب دوباره 30-40 سال به نابودی ایران بپردازید و جیزه خود رو از رژیم دریافت کنید.

 

آقای نوریزاد هنوز یادمان نرفته جوابی که به کامبیز حسینی داید که چطور شما آزادانه «انتقاد» میکنید و فیلم میسازید و با همه رسانه های خارجی گفتگو میکنید. شما گفتید چون هر کاری با شما کرده اند شما به راهتان ادامه دادید و حتی از تو «زندان» مبارزه کردید و نوشتید و «آنها» به این نتیجه رسیدند که شما آدم بشو نیستید. (عین حرف خودتان) پس آنها تصمیم گرفتن شما رو آزاد بذارن!!! پس هر کسی که توبه نکنه و «آدم بشو» نباشه آزادش میذارن هر کاری میخواد بکنه؟؟؟ اونم تو مملکتی که وبلاگ نویساشو سلاخی میکنن؟؟؟ آقای نوریزاد شما ماموریتتو حفظ رژیم پلید جمهوری اسلامی هست و مردم با شیادانی مثل شما قبلا خیلی سر و کار داشتن از جمله سروش و کدیور و گنجی و …

 

نگارنده: سیامک فرد

لینک منبع

 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s