نماهنگ من یک مسلمان نیستم.


نماهنگ من یک مسلمان نیستم

با صدای امید دانا
الهام گرفته از نوشته یک هموطن در داخل ایران

 

4 نظر برای “نماهنگ من یک مسلمان نیستم.

  1. من مسلمانم وایرانی .اما تو یهودی زاده ای هستی بی اصل وریشه .در اصل حرام زاده سر راهی بیش نیستی .تو وجود خود را در توهین به اعتقادات دیگران یافته ای .
    اسلام به ایران عزت داد .وافکار پلیدی همچون شماها با آمدن صفویان ایران را به گنداب استعمار کشید.اعتقاد مرز نمی شناسد همچنانکه تو همه این گوه هایی که بلغور میکنی
    نصف بیشترش از کسانی است که تو وآن فکر شومت را به بازی گرفته اند .با این نشخوارها درد ایران دوا نمی شود.راه تو اشتباه است اما متاسفانه منبع درامدت شده نمی توانی از آن دست بکشی .
    من مسلمانم وایرانی من ایرانیم ومسلمان من مسلمانم واهل این زمین.

  2. دوست عزیز شاید ابتدای اسلام با حمله اغاز شد ولی این فرمان به دستور پیامبر اکرم نبود چون در موقع حمله اعراب پیامبر رحلت کرده بود و این حمله توسط عمر بن خطاب صورت گرفت که بعدها عمر توسط یک ایرانی کشته شد . ایرانیان شاید مورد حمله قرار گرفتند ولی با دین اسلام اشنا شدند و دین اسلام را پذیرفتند کسانی هم که خواستند دین زرتشت را حفظ کردند . علت وجود زرتشتیان هم در این زمان به همین دلیل است .در ضمن اگر ایرانیان از اسلام نفرت داشتند می توانستند بعد از خلاصی از دست اعراب دوباره به زرتشت گرایش پیدا کنند ولی همانطور که میدانید چنین نشد . پادشاهان ایران انقدر قدرت داشتند که دین دیگری را مستقر کنند و این در تاریخ در زمان شاه اسماعیل صورت گرفت وایرانیان سنی مذهب شیعه شدند .

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s