بیانیه شهریار رضا پهلوی در مورد موضع گیری عامل رژیم درباره خطه خوزستان

۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۱

جانم فدای ایران

نظام اشغالگر جمهوری اسلامی بر عرصه تمامیت ارضی کشورمان تعرض می نماید و آقایان اهمیت و اولویت سوریه را برای ایران بیشتر از خوزستان می خوانند.

خوزستان سرزمین دلاور زنان و مردان حماسه آفرین، میراث گرانقدر و تاریخ ارزنده ایرانزمین از حکومت ایلامیان و بالندگی هخامنشیان در شوش، اشکانیان در مسجد سلیمان، مدافعان ایرانشهر ساسانی در شوشتر، تا جلوه گاه دانش پروری و خِردمداری نیاکان ما در گندی شاپور، بهشت تمدن و پاره ی تن ایران است.

پس از اشغال سرزمینمان در عصر کنونی، توسط حاکمان خودمدار و تمامیت خواه ولایتی، خوزستان مرکز استخراج نفت، نان آور ملت ایران، در پی یورش و تعرض ارتش صدام حسین به کشورمان دچار آسیب و خسارات جبران ناپذیری شد. در طول جنگ خانمانسوز هشت ساله، فرزندان مام میهن در عشق به وطن و برای حفظ وجب به وجب این مرز و بوم در شوش، شلمچه، بستان، هویزه، دزفول، سوسنگرد، اهواز، شادگان، اندیمشک و خرمشهر جان باختند و دست متجاوز بیگانگان را از کشورمان کوتاه نمودند.

جمهوری اسلامی در طی سی و چهار سال گذشته با اندیشه صدور انقلاب اسلامی به سایر کشورها، هدفمند با استفاده از سرمایه های کشورمان به تخریب هویت ایرانی پرداخته است و تنها اولویتش حفظ بقای نظام جمهوری اسلامی در مقابل «ایران» و «ایرانیت» است.

آقایان برای حفظ قدرت و ادامه حیات نظام ضد بشری جمهوری اسلامی مسئله هسته ایی را حق مسلم خود می دانند و به دفاع از همتای انسان ستیز خود « بشار اسد » به خود این اجازه را می دهند که سوریه را بر خاک مقدس خوزستان مام وطن اولویت دهند.

آقای علی خامنه ایی و یاران

زمان آن رسیده است که ایران را به ایرانیان باز گردانید، ایران را آزاد بگذارید و بدانید که دلیران این آب و خاک از فداکاری و از خودگذشتگی برای نگهداشت هر گوشه ایرانزمین دریغ نخواهند نمود.

ایران را رها کنید و به همتای خود بشار بپیوندید و ایران را برای دلیران ایرانمان آزاد بگذارید.

چـو ایـران نباشــد تــن من مباد در این بوم و بر زنده یک تن مباد

همه سر به سر تن به کشتن دهیم از آن به، که کشور به دشمن دهیم

اگر کُشت خواهد تو را روزگار چه نیکوتــر از مرگ در کارزار


رضا پهلوی
پاینده ایران

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s