جناب بهرام مشیری اینها دوستان شما نیستند

 

بهرام مشیریدر روز چهارشنبه11.بهمن ما 1391 آقای مشیری با شرکت در برنامه زنده تلوزیونی افق باز خواسته ای را مطرح کرد و آن هم خواسته مناظره با شاهزاده رضا پهلوی بود. البته این حق دموکراتیک ایشان هست که خواسته ای داشته باشند از هر کسی یا هر چیزی ولی کار از آنجا رو به مشکل و خطا میرود که ما بخواهیم نا راست گویی و اتهام زنی را وارد گفتگوی خود کنیم.

 

ایشان در برنامه زنده تلوزیونی عنوان کردند که شاهزاده در فیس بوک خود تقاضای مناظره را رد کرده است.این گفته باعث این شد که بسیاری از دوستان مقاله نویس نسبت این اتهام اعتراض کنند. امروز آقای مشیری بجای پاسخ دادن به انتقادها و اعتراض سعی در توجیه اشتباه کرده است و با بیان اینکه یک شخص آمده و با عکس شاهزاده پیامی گذاشته به قول خود روی این گفته ماله کشی کرده و گفته که یک نفر با عکس شاهزاده رضا پهلوی آمده و در فیس ایشان نظر داده و مناظره را رد کرده.

 

اول باید گفت شاهزاده رضا پهلوی سایت وفیس بوک مشخصی دارد و هزاران نفر طرفدار در فیس بوک که بعضا عکس ایشان را روی عکسهای فیسبوک خود و دیگر مکان ها به علت علاقه استفاده میکنند.از روزنامه فوکوس گفتید ولی حقیقتا واقع بین باشید. شما در امر تشخیص پدیده های جدید مثل فیس بوک و سایتها ضعیف هستید و خود بارها هم گفته اید پس این مباحث تخصصی را با دقت بیشتری بررسی کنید.

 

اما سخنی بی پرده با شما دارم . زیرا چند بار به صورت خصوصی با شما گفتگو کرده ام و یکبار نیز یک جلسه پالتاکی برای شما گذاشتم که میتوانید اگهی آن را در همین وبلاگ من ببینید. جناب مشیری شما بسیار تحت تاثیر سخنان دوستان خود هستید و در این امر ضعف شدید دارید. صرف اینکه شخصی به شما تلفن بزند و چهار بار استاد استاد کند شما بی جهت اعتماد کرده و هر چیز را که از دهان این دوستان میشنوید سریعا روی برنامه زنده میگویید. این ضعف باعث شده بارها در مورد مسائل مختلف اطلاعات غلطی که به شما داده اند را بخوانید که بعدا سر و صدای بسیارانی را در آورده است.

 

آقای مشیری اکنون دارم میبینیم که اسلام گرایان بنی صدری و اصلاح طلبان به دنبال دوران طلایی امام هم حامی شما شده و قصد سو استفاده مجدد از شما دارند . سعی کنید در راه ملی گرایی و ناسیونالیست ایرانی دکتر شاهپور بختیار باشید نه سنجابی .

 

اگر میخواهید دوستی پیدا کنید از بین سکولارها دنبالش بگردید که فردا شما را هم با شمشیر عدل علی سر نبرند البته بعد از اینکه ار شما به اندازه کافی استفاده کردند.

 

در پایان به دوستان خودم که طیف هواداران پادشاهی هستند یاد آور میشوم بهرام مشیری انسان بذات بدی نیست .بهتر است بجای حملات یک راه عقلانی برای گفتگو پیدا کنید تا جایی که من آقای مشیری را میشناسم همیشه از گفتگو استقبال کرده است اگر این گفتگو در پشت و به صورت دوستانه باشد بسیار بهتر است .

 

نگارنده: مبارزه نستوه

3 نظر برای “جناب بهرام مشیری اینها دوستان شما نیستند

  1. پیشنهاد می کنم جواب اخیر استاد بهرام مشیری رو بشنوی.اندر باب شماست در روز دوشنبه.بسیار عالی و کوبنده.خخخخ

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s