نامه‌ای به شهبانو سرزمین از سوی ما فرزندان انقلاب

تمامی‌ درود‌های عالم بر بانوی اول سرزمینم، بر یگانه زن تاجدار در ایران زمین، بر بانویی که عشق او را در تمامی روزهای نوجوانی و جوانیم در دل پروراندم و به خود بالیدم .

زیبا روی موقری که اگر چه رد و پای میان سالی‌ در صورت و چشمانش نمایان شده ولی‌ برای من همیشه و تا همیشه یک ملکهٔ‌ تمام عیار باقی‌ خواهد ماند.

بانوی که واژه زن را دوباره در ایران زمین احیا کرد.

تاریخ هیچ گاه مهر بی‌ دریغ و صمیمانه تو بانوی نازنین را بر ایران و زن ایرانی‌ فراموش نخواهد کرد.

نام تو هرگز فراموش نخواهد شد و تصویر صورت معصومت تا ابد در یاد همهٔ ما باقی‌ خواهد ماند.

تو را می‌ستایم بانوی من، توی که همچون کوه در کنار پادشاه سرزمینم ایستادی و همیشه او را یارو یاور بودی چه در روزهای پر شکوه ایران مقدسمان و چه در روزهای غربت و دوری از وطن.

خالصانه مردت را ستودی و هنوز که هنوز هست همچون یک زن اصیل ایرانی‌ نام و یاد او را هرچه با شکوه تر در یادها زنده نگاه داشتی،درود بر تو شهبانو من .

میگویند که در دنیا دردی بزرگتر از داغ فرزند نیست. داغ دیدی ،درد کشیدی و باز همچون کوه،  با قامتی راست و سینه ای‌ سپر در کنار مردم کشورت ایستاده ای.

هر روز به یاد روزهای خوش گذشته فرتورها یی که تو زینت بخش آنها شده‌ای را ورق میزنم و لبخندی از غرور و رضایت بر لبانم می‌نشیند.

من فرزند سالهای سیاه جنگم، سالها بعد از انقلاب ننگین ۵۷ متولد شدم ولی‌ در خیال خود در آن روزهای پر شکوه زندگی‌ می‌کنم، در آن روزهای غرور و افتخار که تو همچون فرشته‌ای می‌‌درخشیدی،خالصانه خدمت میکردی و دختران سرزمینت را سرافراز میکردی.

چقدر می‌خواهم در آغوشت بکشم و در آغوشت برای تمام آن روزهای از دست رفته، برای رد و پای میان سالی‌ در چشمان معصومت و دردی که در تمام این سالها دور از وطن و با داغ فرزندانت کشیده‌ای بگریم.

به جای تمامی مردمان سرزمینم که امروز شرمنده خاندان ایران ساز پهلوی هستند بگریم و طلب بخشش کنم که آه دلهای شکسته تان سالهاست گریبان این ملت را گرفته و رنگ مرگ بر این خاک پاشیده.

بانوی من، بدان که تا همیشه و تا ابد در قلب و خاطره‌ زنان و دختران سرزمینت جاودانه خواهی‌ ماند.

 

بر دستان پاکت هزاران بوسه میزنم

درود بر شهبانوی سرزمینم درود بر خاندان ایران ساز پهلوی پاینده ایران، جاوید سامان پادشاهی

 

12 نظر برای “نامه‌ای به شهبانو سرزمین از سوی ما فرزندان انقلاب

  1. بسیار از نوشتار شما با درد لذت بردم. درود بر ملکه ایران زمین! نوشتار شما نه تنها احساس دختران ایران زمین است حرف دل مردان این سرزمین نیز هست. یزدان پشت و پناه ملکه ایران زمین باد

  2. درود بر شرفت كه حرف حق زدي من شهبانو و روح عظيمش را در كودكي يافتم جايي كه بابام مريضي سخت داشت و ما را جنان كمك كرد كه ما تا كنون از نعمت او برخورداريم خدا حافظش باشد همين وبس

  3. ای بیچاره ها که با همین چرندیات بت سازی میکنید و با دست خودتون ، خودتون رو تو چاه میاندازید. از این فرشته عزیزتون بپرسید که چه کارهایی کردند تا شیادی همچو خمینی ملت رافریفت و این بلا روبر سر مردم آورد. عوض این مهملات این فرشته محبوبتان را سین جین کنید بدبختهای برده صفت.

  4. خیلی مضحک وخنده داره جهان 50 ساله که از این شاه و شهبانو و ارباب و راعیتی رد شده انوقت توی چاپلوس واسه چند سنت اینجوری شرافتت رو لجن مال میکنی؟ مردم رو مثل خودت خر فرض نکن

  5. جاويد تا ابد خاندان ايرانساز پهلوي…
    جاويد شاه…
    پاينده باد شهبانوي ايران زمين.

  6. salha bod delam mikhast oin harfha ro be shahbanoye azizam begoyam va emroz to dokhtare asile irani be jaye man gofti be to eftekhar mikonam ba inke roozhaye khobe ma iraniyan ro nadidi vali khob tosif kardi ma hame khoshbakht bodim va roozi ba raftane in azizan zendegi hame ma raft dorod bar to ❤

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s