ضرورت ایجاد یک دولت موقت

 

mehrdad

همانطوری که می دانیم جمهوری اسلامی می تواند آخرین روزهای حکومت خود را سپری نماید اما این مهم باید در سایه روشنگری مردم ایران انجام شود درغیراینصورت فتنه و شورش سال 57 تکرار خواهد شد و انقلاب مردم توسط دجالان دیگری مانند خمینی دزدیده خواهد شد . در حال حاضر گروه های فرصت طلب زیادی در انتظار وقوع انقلابی دیگر در ایران هستند . مردم ایران باید هشیار باشند که در حال حاضر ایجاد یک دولت موقت بسیار ضروری است .

 

همه ما می دانیم که رژیم فاسد اسلامی ایران و شخص خامنه ای کاملا شکست خورده هستند و با ضربه ای دیگر از طرف مردم کاملا فرو خواهند ریخت اما این فروپاشی به چه قیمتی تمام خواهد شد ؟ آخوند برای ایران و ایرانی هیچ ارزشی قائل نیست و برای رسیدن به هدفهای خود هم از تبانی با هیچ رژیمی فروگذار نیست .

 

مردم باید از این موضوع آگاهی داشته باشند که متاسفانه اکثریت گروه های اپوزیسیون پای خود را فراتر از حرف نگذاشته و حتی جرات یک روز شرکت در تظاهرات مردمی را هم ندارند ولی دربین آنها افراد لایقی وجود دارند که صلاحیت در دست گرفتن یک دولت موقت را دارند .

به نظر کاملا شخصی بنده و به پاس احترام به خدمات رضا شاه بزرگ و محمد رضا شاه پهلوی و اثبات ایرانی بودن آنها بواسطه خدماتشان برای ایران در حال حاضر شاهزاده رضا پهلوی تنها اپوزیسیون شناخته شده در نزد ملت ایران است و دلایل بنده حقیر برای حمایت از آقای رضا پهلوی این است که اولا هموطنان عزیزتا یک دولت موقت و ایرانی وجود نداشته باشد راه امیدی برای آزادی ایران وجود ندارد اگر دولت موقتی نداشته باشیم باز هم انقلاب ما دزدیده خواهد شده و اگر اینبار هم انقلاب مردم ایران توسط گرگان در پوست میش دزدیده شود دیگر ساختن آینده ایران کاری محال خواهد بود . ایران کشوری است که باید به این انقلابها پایان دهد و زیر نظر یک حکومت ایرانی به پیشرفت ایران بپردازد . انقلاب می تواند ملتها را صدسال به عقب و یا صد سال به جلو ببرد پس باید با انتخاب صحیح و سریع ایران دست به آخرین انقلاب خود بزند .

 

دلیل دیگر بنده این است که در حال حاضر هیچ شخصی مانند شاهزاده رضا پهلوی در نظر مردم ایران محبوب و شناخته شده نیست چراکه امروزه بسادگی افسوس مردم ایران برای از دست دادن محمدرضا شاه را می بینیم و بسیار کم می توان ایرانی پیدا کرد که امروز طرفدار شاه نباشد . دلیل دیگر بنده این است که بسیار بی لطفی و ناشکری می باشد اگر که ما خدمات ارزنده رضا شاه بزرگ و محمد رضا شاه پهلوی را نادیده بگیریم , صدالبته که این بزرگان اشتباهاتی هم داشته اند اما در حال حاضر هم مردم ایران و هم شخص شاهزاده رضا پهلوی به اشتباهات آنها واقف می باشد و از آنها عبرت گرفته اند . به نظر بنده در حال حاضر شاهزاده رضا پهلوی گزینه قابل اعتماد برای بدست گرفتن دولت موقت خواهد بود و بعد از فروپاشی رژیم فاسد آخوندی همانطور که خود ایشان هم موافق هستند انتخاب نوع حکومت و حاکمان ایران کاملا بر عهده خود مردم بر اساس یک انتخابات آزاد متشکل از همه گروه های سیاسی خواهد بود .

 

نگارنده : مهرداد پارسیان

لینک منبع 

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s