جمهوری اسلامی فراموش شده است به یکدیگر نپردازیم.

407126_175720295875507_1680944006_n

موضوع بسیار مهم است خواهشا پنج دقیقه وقت بگذارید و مطلب را بخوانید

انرژی خویش را برای مبارزه با جمهوری اسلامی صرف کنیم نه برای یکدیگر !!

بیایید به فعالیتهای یکدیگر نگاهی بی اندازیم، نخست از خودمان آغاز کنیم، براستی مبارزات ما تا چه اندازه تاثیر گذار بوده است؟ 

 

براستی با کی و کجا در حال مبارزه هستیم، ما را چه شده است، از خودم آغاز میکنم، خودی که در راه مبارزه بسیار انرژی داشته و توانایی سازماندهی نیروهای مبارزاتی را تا حدودی دارا میباشم، اما به جای اینکه انرژیم برای مبارزه با جمهوری اسلامی به درستی خرج شود، صرف پاسخ دادن به خاله زنک بازی های خود اپوزسیون و فعالین سیاسی مخالف حکومت اسلامی صرف میشود.

بجای اینکه در برابر جمهوری اسلامی قد علم کنم، در برابر پاسخ به جریانهای ضد پادشاهی بامداد تا شامگاه بیهوده انرژی مصرف می کنم.

از همه دردناک تر و غم انگیز تر 4 ماهی می شود در برابر هم فکران و کسانی که مدعی هستند هوادار سامانه پاشاهی می باشند، درگیری نیز پیدا کردم.

در مرحله نخست اندیشه کردم، که ایراد شاید از من و رفتارم باشد، اما زمانی که عمیق تر نگاه کردم و در کل اپوزسیون ژرف نظری افکندم، دریافتم 34 سال است که فعالین سیاسی ما در عمل آرمانهای خویش را تنها در کتابها میخوانند و در عمل براستی فراموش کرده اند و عملا با خود مبارزه میکنند و در این میان جمهوری اسلامی به دست فراموشی سپرده شده است.

اپوزسیون امروز از هر طیف سیاسی نخست با هم اندیشان خویش درگیر است، به جبهه ملی نگاه بی اندازیم که نخستین و مهمترین دشمنش جبهه ملی می باشد، از کمونیستهای کشورمان بگیرید که نخستین و مهمترین دشمنشان خویشتن هستند، تا ما هواداران پادشاهی که به هزاران هزار دسته و گروه چند تنه تقسیم شده ایم، و حتا چشم دیدن یکدیگر را نداریم و از تمام گاهمان بر علیه یکدیگر استفاده می کنیم.

آری با خود اندیشیدم و دیدم، من نیز وارد این بچه بازی ها شده ام. آری من به جای افشا کردن و مبارزه عملی با جمهوری اسلامی به مانند دیگر افراد فعال اپوزسیون بیشترین گاهم برای مبارزه با هم فکران خودم می شود.

سخنم در این نوشتار بدین معنا نیست که چه کسی گناهکار است، سخن بر این است چه کسی خود را میتواند بی گناه قلمداد کند؟

آری همه ما در وضعیت کنونی سهیم هستیم، روی سخن نویسنده این نوشتار با تمام جریانات سیاسی می باشد، براستی چرا تا این هنگامه در درون هم اندیشان خودمان نتوانستیم اتحادی هر چند کوجک در برابر جمهوری اسلامی بوجود آوریم؟؟

آیا کدام فعال سیاسی شهامت دارد، مدعی باشد، در ظرف این 34 سال سیاهی، انگ و مهر همکاری با جمهوری اسلامی حتا برای یکبار از سوی همفکرانش بر پیشانیش نخورده است؟؟

آری تک تک ما حتا از سوی هم باورانمان مورد هتاکی و اتهام قرار گرفته ایم، همه ما فعالین سیاسی ناگریز به پاسخ شده ایم، و نتیجه این اتهامات و پاسخ ها فراموشی و غافل شدن از مبارزه با جمهوری اسلامی بوده است.

در درجه نخست روی سخنم با هواداران پادشاهی و در مرحله پسین با همه اپوزسیون است، دوستان عزیز من تا کنون اندیشه کردید، زمانی که رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی اظهار می کند: ( دشمنان نظام و مخالفین انقلاب اسلامی حتا توان دور یک میز جمع شدن را ندارند چه برسد که بتوانند به ائتلافی دست یابند و متحد شوند)، بایستی از شرمساری آب شویم، براستی چگونه می خواهیم در برابر ملت خویش سر افراز باشیم؟؟

دوستان چرا کمی از خودمان شرم نمی کنیم؟ چرا از کرده های خویش ابراز پشیمانی نمی کنیم؟

به اصطلاح ما فعالین سیاسی  جزئی از خواص جامعه محسوب می شویم، اما حرکت هایمان بیشتر به دلقکان سیرک شباهت دارد، هر چند دلقکان هدفی را دنبال می کنند و روی حساب و کتاب دلقک می شوند، اما ما فعالین سیاسی مخالف حکومت اسلامی از چه روی دلقک این سیرک بزرگ شده ایم؟

دوستان عزیز که ظرف این چند ماه با بخشی از شماها درگیری لفظی پیدا کردم، بدین وسیله از همین لحظه در ارتباط با اتفاقاتی که افتاده ابراز پشیمانی می کنم، اما از هیچ کس پوزش خواهی نمی کنم، زیرا هیچگاه من به شخصه آغاز کنند نبوده و نیستم و هموراه در مقام دفاع از خویشتن برخواستم، و به گونه های متفاوت هر آنچه که در این جنگهای لفظی گفتم سزاور طرف مقابل بوده و هست اما از کرده خویش پشیمانم که چرا من هم وارد این بازیها شدم، از کرده خویش پشیمانم زیرا من هم جمهوری اسلامی را رها کرده و وقتم را با درگیری فعالین سیاسی مخالف جمهوری اسلامی تلف نمودم، آری از امروز اگر بدترین توهین ها به شخص خودم شود را تحمل می کنم و انرژی خویش را صرف مبارزه با جمهوری اسلامی و استقرار باورهایم که همانا سامانه شاهنشاهی است در ایران عزیزم می کنم.

بیایید شما دوستان هم دیگر به یکدیگر نپردازید، روی سخنم با تمام جریانات سیاسی است، یاران بیاید از منیت ها دست بر داریم، بیاید همه ما به اشتباهات فاحش خویش اقرار کنیم،

دوستان به هر آرمانی که باور دارید سوگند مسیر مبارزه را رها کردیم و در باتلاق کینه توزی از یکدیگر افتادیم و داریم در این لجن زار دست و پا می زنیم .

بیاید به فضای اتهام زنی پایان دهیم، دیدگاه نویسنده این نوشتار این نیست که بیایید با یکدیگر متحد شویم و جبهه واحد تشکیل دهیم، زیرا این امر هیچگاه امکان پذیر نمی باشد، نظر مشخص من این است که بیاید به یکدیگر نپردازیم و به جای کینه توزی به یکدیگر به جمهوری اسلامی بپردازیم.

آرمان دارم که نوشتار بالا باعث حداقل یک دقیقه اندیشه کردن به رفتار سیاسی خویش باشد.

نگارنده امید دانا

5 نظر برای “جمهوری اسلامی فراموش شده است به یکدیگر نپردازیم.

 1. moteasefaneh hamehe roshanfekrane ma fekre magham o ghodratand ke hechwaght nadashtand wa mamlekate ma ra be inruz nashandand . dar moghabele diwe gomhurie eslami faghat yek etehade hamegani lazem hast , amma che moghee be an khahim resid fekr mikonam dar setareha neweshtand chon intor ke man mibinam hatta ba az beyn raftane iran ham roshanfekran o siasatmadarane ma bidar nemishawand mowafagh bashid

 2. درود بر تو گرامی

  این ماجرا رو اون روزا بهتون گوش زد کردم که گفتی رفیق ب….راز .. حتمن به یاد داری..

  اما حالا بسیار خوشحالم که این اندیشه رو داری

 3. امیدوارم این مقاله باعث شود ایرانیان بخود آیند و اینقدر به سر و کله هم نزنند و به فکر نجات ایران و مردم باشند .
  ضرورت دارد در هفته یک چنین مقاله ای منتشر شود تا در یاد و خاطر اپوزیسیون بماند که دشمن اصلی رژیم ننگین اسلامی است که باید همه نیروهای آزادیخواه هدف مبارزه شان را در جهت سرنگونی رژیم ننگین اسلامی قرار دهند .
  به امید سرنگونی رژیم اسلامی و برقرار یک حکومت براستی دمکرات و ملی در ایران .

 4. آفرین آفرین حال کردم…دمت گرم…خیلی خوب میشد اگه همه یه هدف داشتیم و همه دوست باشیم…خیلی دوس دارم خیلی از دوستان رو اد کنم ولی وقتی میبینم از همون اول صفحشون گند کشیدن ب اعتقاداتم به نظرت چکار میشه کرد امید عزیز؟؟؟
  متاسفانه خیلی از دوستان هدف و گم کردن و ب قول تو چسبیدن به این بچه بازیاااااا..امیدوارم همه دوستان مث تو امید عزیز فکر کنن…
  چ خوب میشد دلامون صاف و ساده و صمیمی بود برای هم رزمامون با هر اعتقادی…امیدوارم هممون ی رنگ شیم
  زنده باشی

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s