نامه وحید اصغری به رییس زندان اوین

 

ط_First_Frameوحید اصغری زندانی سیاسی که جرم جرائم سایبری بازداشت شده است و به تازگی حکم اعدام وی تایید شده است ، نامه ای خطاب به رییس زندان اوین نوشته است .

متن نامه وحید اصغری به شرح زیر است:

 

این جانب پوشش اجباری جدید را برای متهمان غیر قانونی و ضد انسانی دانسته و تضییع حقوق متهم میدانم و به هیچ وجه من الوجوح حاضر به پوشیدن لباس یکدست به منظری که اجبار به پوشیدن ان شده است نخواهم شد و نسبت به اعمال زور و خشونت علیه خودم که غیر قانونی و ضد انسانی است هشدار میدهم بنده اگر هم با گونی به خارج از زندان اعزام شوم هرگزحاضر به لب گشودن یا امضای هیچ مدرک و سندی یا صورت جلسه ای در اعتراض به اجبار این پوشش نخواهم شد و عملتان در اعزام اجباری من عملا بی نتیجه خواهد ماند و خداوند شاهد اعمال ماست .بدینوسیله بنده از اعزام به هر کجا با پوشش اجباری زندان و دستبند در هر زمان و تحت هر شرایطی اعلام انصراف میکنم و درخواست بذل توجه به این موضوع و صدور حکم لغواین مصوبه غیر موجه و غیرقانونی را دارم اعلام میدارم که بینی و گوش من در بند غیرقانونی و شکنجه گاه ضد بشری 2 الف بخاطر مخالفت با همکاری با بازجویان و شکنجه گران و ناقضان حقوق بشر و هر قانون و هر مصوبه ضد بشری دیگر در جامعه که ازادی های اساسی مردم را از بین می برد شکسته است و اسیب شدید دیده است به خاطر مخالفت با پوشش اجباری انها از اعزام بنده به بیمارستان امتناع کردند و اکنون و هر زمان دیگری نیز حاضر به انجام هیچ دستور ضد حقوق بشری و اجرای هیچ مصوبه غیرقانونی نیستم و نخواهم بود .اگر میخواهید قانون را اجرا کنید ابتدا تلفنها و ملاقات های حضوری و مرخصی ها و….. را نسبت به تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی اجرا نمایید و شبه غذای زندان اوین را تبدیل به غذای سالم نمایید بندهای غیر قانونی و به شهادت قربانیان شکنجه گاههای 2 الف و بند 209 و 240 و 241 وانفرادی های دیگر را ببندید و مصوبات ضد بشری را لغو نمایید .

 

در زندان امنیت جانی و روانی نداریم و هر ان ممکن است ما را به ارگانهای نظامی و امنیتی شکنجه گر تحویل دهید یا به انفرادی بیندازید .

زندان اینگونه اداره نمیشود که اختیارات رییس زندان را ( ملاقات حضوری ،مرخصی ،نقل و انتقال زندانی اعطا و قطع تلفن و حتی غذای زندان که دو جور برای دو نوع متهم » است ) را دادستان فراقانونی از رییس زندان بگیرد و و نهادهای نظامی و اطلاعاتی ناقض حقوق بشر در ان جولان دهند و هر یک بندی خودمختار و ضد قانونی برای خود در هر گوشه ای از اوین بسازند و مسقلا اداره کنند و ما را شبانه چندین روز متوالی به مخفی گاههای وزارت اطلاعات و سپاه در بیرون از شهر انتقال دهند و هیچ امار ورود و خروجی نیز ثبت نشود .

 

همه میدانیم که حکمرانان واقعی اوین بازجویانی هستند که نماینده سپاه و وزارت اطلاعات هستند و حتی رییس زندان و رییس جمهور را نیز به بندهای مستقل خود راه نمیدهند .

بنده از رییس جمهور و اقای احمد شهید و نمایندگان مجلس و کلیه نهادهای حقوق بشری داخلی و بین المللی و…. دعوت می نمایم به اوین بیایید تا من شکنجه گاهها و انفرادی ها و ابزارهای متنوع شکنجه و شکنجه گران را مستندا و عینا نشانتان بدهم .

 

همان بندهایی که رییس قوه و رهبر از افشا شدن انها و حتی از بازدید رییس جمهور نظام خودشان از انها بیمناک و هراسانند .

اعزام بنده به بیمارستان را نیز به خاطر خوداری از پوشیدن لباس اجباری و دستبند به بیمارستان لغو نمودید به همین خاطر شما رییس زندان و راس نظام مسئول ار بین رفتن و به خطر افتادن سلامتی من و دیگرانی مثل من هستید .

 

وحید اصغری بند 350 زندان اوین

 تنظیم خبر از امید دانا

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s