نامه وحید اصغری به رییس زندان اوین

 

ط_First_Frameوحید اصغری زندانی سیاسی که جرم جرائم سایبری بازداشت شده است و به تازگی حکم اعدام وی تایید شده است ، نامه ای خطاب به رییس زندان اوین نوشته است .

متن نامه وحید اصغری به شرح زیر است:

 

این جانب پوشش اجباری جدید را برای متهمان غیر قانونی و ضد انسانی دانسته و تضییع حقوق متهم میدانم و به هیچ وجه من الوجوح حاضر به پوشیدن لباس یکدست به منظری که اجبار به پوشیدن ان شده است نخواهم شد و نسبت به اعمال زور و خشونت علیه خودم که غیر قانونی و ضد انسانی است هشدار میدهم بنده اگر هم با گونی به خارج از زندان اعزام شوم هرگزحاضر به لب گشودن یا امضای هیچ مدرک و سندی یا صورت جلسه ای در اعتراض به اجبار این پوشش نخواهم شد و عملتان در اعزام اجباری من عملا بی نتیجه خواهد ماند و خداوند شاهد اعمال ماست .بدینوسیله بنده از اعزام به هر کجا با پوشش اجباری زندان و دستبند در هر زمان و تحت هر شرایطی اعلام انصراف میکنم و درخواست بذل توجه به این موضوع و صدور حکم لغواین مصوبه غیر موجه و غیرقانونی را دارم اعلام میدارم که بینی و گوش من در بند غیرقانونی و شکنجه گاه ضد بشری 2 الف بخاطر مخالفت با همکاری با بازجویان و شکنجه گران و ناقضان حقوق بشر و هر قانون و هر مصوبه ضد بشری دیگر در جامعه که ازادی های اساسی مردم را از بین می برد شکسته است و اسیب شدید دیده است به خاطر مخالفت با پوشش اجباری انها از اعزام بنده به بیمارستان امتناع کردند و اکنون و هر زمان دیگری نیز حاضر به انجام هیچ دستور ضد حقوق بشری و اجرای هیچ مصوبه غیرقانونی نیستم و نخواهم بود .اگر میخواهید قانون را اجرا کنید ابتدا تلفنها و ملاقات های حضوری و مرخصی ها و….. را نسبت به تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی اجرا نمایید و شبه غذای زندان اوین را تبدیل به غذای سالم نمایید بندهای غیر قانونی و به شهادت قربانیان شکنجه گاههای 2 الف و بند 209 و 240 و 241 وانفرادی های دیگر را ببندید و مصوبات ضد بشری را لغو نمایید .

 

در زندان امنیت جانی و روانی نداریم و هر ان ممکن است ما را به ارگانهای نظامی و امنیتی شکنجه گر تحویل دهید یا به انفرادی بیندازید .

زندان اینگونه اداره نمیشود که اختیارات رییس زندان را ( ملاقات حضوری ،مرخصی ،نقل و انتقال زندانی اعطا و قطع تلفن و حتی غذای زندان که دو جور برای دو نوع متهم » است ) را دادستان فراقانونی از رییس زندان بگیرد و و نهادهای نظامی و اطلاعاتی ناقض حقوق بشر در ان جولان دهند و هر یک بندی خودمختار و ضد قانونی برای خود در هر گوشه ای از اوین بسازند و مسقلا اداره کنند و ما را شبانه چندین روز متوالی به مخفی گاههای وزارت اطلاعات و سپاه در بیرون از شهر انتقال دهند و هیچ امار ورود و خروجی نیز ثبت نشود .

 

همه میدانیم که حکمرانان واقعی اوین بازجویانی هستند که نماینده سپاه و وزارت اطلاعات هستند و حتی رییس زندان و رییس جمهور را نیز به بندهای مستقل خود راه نمیدهند .

بنده از رییس جمهور و اقای احمد شهید و نمایندگان مجلس و کلیه نهادهای حقوق بشری داخلی و بین المللی و…. دعوت می نمایم به اوین بیایید تا من شکنجه گاهها و انفرادی ها و ابزارهای متنوع شکنجه و شکنجه گران را مستندا و عینا نشانتان بدهم .

 

همان بندهایی که رییس قوه و رهبر از افشا شدن انها و حتی از بازدید رییس جمهور نظام خودشان از انها بیمناک و هراسانند .

اعزام بنده به بیمارستان را نیز به خاطر خوداری از پوشیدن لباس اجباری و دستبند به بیمارستان لغو نمودید به همین خاطر شما رییس زندان و راس نظام مسئول ار بین رفتن و به خطر افتادن سلامتی من و دیگرانی مثل من هستید .

 

وحید اصغری بند 350 زندان اوین

 تنظیم خبر از امید دانا

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s