اصلاح طلبان صدر اسلام

14162_10151370963665555_2071946054_n

 

نمیدونستم در زمان محمد رسول الله هم اصلاح طلبان میزیستند! به تازگی در جایی خواندم که: اسلام آنچه آخوندهای دجال میگویند نیست و اسلام پس از محمد به فنا رفت،دوازده امام شیعه آمد که آب رفته را به جوی بازگرداند اما همگی شهید شدند(جز امام غائب مهدی موعود)
بنابراین بنده متوجه شدم که اصولا اصلاحات نزدیک به 1400 ساله که از حضورش میگذره و در تمام این دوران هم از جناح حاکم تو دهنی خورده! و به راستی میتوان محمد رسول الله را با خمینی و دوازده امام شیعه را با اصلاح طلبان جمهوری اسلامی قیاس کرد،از این رو که هر دو قشر اصلاح طلب سعی در ماله کشی دستورات رهبر خود و تطهیر نمودن ایشان داشتند! و خواهان بازگشت به دوران طلایی امام خود بوده و هستند.
مثلا در اسلام و به دستور محمد سنگسار انجام میشده یا دیه زن برابر بیضه چپ مرد بوده سرزمین پارس بارها مورد حمله انان قرار گرفته و از جانب پیامبراشان دستور داشتند که زنان ایران را به عنوان غنایم جنگی برده با همگی همبستر شده و نسل سید اولاد پیغمبر! را پس بیاندازند!البته لطف این حضرت از بدو تولد شامل حال ایرانیان بوده تا جایی که امام صادق میفرمایند که همزمان با تولد پیامبر اسلام آب دریاچه ساوه خشک شد!(مراجعه کنید به ویکی پدیا و باقی منابع معتبر) البته ایرانیان نیز همواره قدردان این الطاف بودند و به عنوان نمونه امام رضا را در خراسان پناه دادند.
خلاصه آن حضرت به مانند حضرت امام خمینی که آمد انسانیت را به ما ایرانیان هدیه کند و دستور داد با دختران باکره جوان شب قبل از اعدام همبستر شده تا مبادا به باکره باشند و به بهشت روند، هر دو سبب خیر و برکت برای ما ایرانیان بوده اند ولی متاسفانه ما نمیفهمیم و به اصلاح طلبان گوش نمی دهیم!
باشد که خداوند همه ما را به حق دست بریده ابولفضل(دستی که در جنگ امام حسین با عموزاده اش یزید و بر سر تصاحب شهربانو بانوی ایرانی قطع شد) عاقبت به خیر کند!
ان شالله
خطبه فعلا تمام
نگارنده : یاور یزدان پرست

 

 

 

 

1 نظر برای “اصلاح طلبان صدر اسلام

  1. ای بابا این ایرانی ها حالیشون نیست! اگر فهم داشتن امثال تو را با این همه فهم و شعور، می‌آوردند می‌گذاشتند روی سرشان و حلوا حلوا می‌کردند! 🙂 اینکه امثال تو همیشه مجبورند در پستوی خانه ها و زیر دامن ننه شان پنهان شوند، از بی‌غیرتی‌شان نیست! از شد نافهمی امثال من است 🙂

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s