دیدار من و احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران در ارتباط با زندانیان گمنام

احمد شهید_امید دانا

امشب جلسه ای با جناب احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران در استکهلم داشتم ، دیدار امشب ما در ارتباط با زندانیان گمنام و شرح بیدادگاهی که من در آن دادگاهی شدم بود . جناب احمد شهید زمانی که گفته های من را در ارتباط با زندانیان گمنام و باند مافیای خبر زندانیان که پیش تر بابتش مقاله ها و برنامه هایی داشتم شنیدند بسیار شگفت زده شدند و قرار شد با من از طریق اسکایپ و تلفن دیدارهای بیشتری داشته باشند.

با ایشان در ارتباط با گفتگو با خانواده زندانیان سیاسی گمنام اصرار ورزیدم و قرار شد در دیدار بعدی ما شماره تلفن خانواده های گمنام را برای ایشان ارسال کنم و در ارتباط با آنان بیشتر گفتگو کنیم .

از خانواده هایی که عزیزشان هم اکنون در زندان است و یا اینکه توسط باورمندان به اسلام اعدام و ناپدید شده اند میتوانند برای ارتباط با جناب احمد شهید با من ارتباط برقرار کنند و اطلاعات کافی را برای من ارسال کنند تا در دیدارهای آتی با جناب احمد شهید به ایشان انتقال دهم .

از تمام شما دوستانی که این مطلب را میخوانند برای جلوگیری از اطلاعات غلطی که باند مافیای زندانیان به جناب احمد شهید میدهند و تنها زندانیان وابسته به اطلاحطلبان را بیان میکنند میخواهم این مطلب را پخش کنند تا خانواده زندانیان سیاسی گمنام بدانند راه دیگری باز شده است و بتوانند صدای مظلوم خودشان را به جناب احمد شهید و سازمان ملل برسانند.
در پایان سپاسگذاری ویژه ای از کانون دفاع از حقوق بشر در ایران نمایندگی سوئد بانومینو مهرفومنی که مقدمات دیدار من با جناب احمد شهید را فراهم کردند دارم

امید دانا

1 نظر برای “دیدار من و احمد شهید گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران در ارتباط با زندانیان گمنام

  1. درود بر تو امید جان. امیدوارم بتوانیم نام همه زندانیان گمنام را منتشر کنید تا امیدی در دل خانواده های آنان به وجود آید.. درود بر شرفت

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s