علی مطهری: مجلس شاخه ای از بیت رهبری است

 

علی مطهری نماینده مردم تهران در پارلمان جمهوری اسلامی اشاره کرده که مجلس شاخه ای از بیت رهبری است.
خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی چند روز پیش هشدار داد که از روز سخنرانی اش تا انتخابات ریاست جمهوری هیچ کس حق اعتراض ندارد و اختلاف افکنی تا روز انتخابات خیانت به کشور است.
مطهری که در ترازوی قدرت ایران تاچندی پیش وزنی نداشت و محروم از جاذبه و کاریزمایی بود، امروز از اتصال پارلمان جمهوری اسلامی و بیت رهبری میگوید.
به هوای رقابت سیاسی با قدرت دولت، اختلاف را آشکار و نهان میسازد. به صورت ظاهری با هم دعوا میکنند و در باطن با قدرت یگانه در افتاده اند.
هرچند در گزینه هایی عمامه داران را آشکار و در خفا همچنان کنار دست دارد.
مطهری داوطلبانه جزء جزء نواحی قدرت را تشریح کرده و امضای خود را پای این تحلیل میگذارد ، دولت را تهدید کرده که این بار مانند دفعه قبل سوال از رئیس جمهور سمبلیک نخواهد بود اما پائیز پدر سالار را همین ها به صورت سمبلیک رنگ آمیزی میکنند.
مطهری نماینده شجاع مجلس تهران که علاقه ای به باج دادن ندارد در مقابل تمام حملات ایستاده و اشاره کرد که این بار مانند دفعات گذشته نیست، لازم است علی رغم سابقه همکاری او با جمهوری اسلامی و آخوند زاده بودن وی در این زمان با چشم پوشی از تمام خیانت هایش از او حمایت کرد تا در برابر فشارهای نظام جمهوری اسلامی و گروه های فشار تسلیم نشود.

خیزش ایران

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s