ستار بهشتی ها قربانی اسلامگرایی و روشنفکران 57

download (12)

خبر کشته شدن ستار بهشتی بسیار تکان دهنده بود

 

ستار بهشتی تنها برای نوشتن آن رویدادهایی که در کشورش مشاهده میکرد ، مورد بازجویی و شکنجه ماموران امام زمان قرار گرفت .

حد شکنجه و آثار آن در بدن ستار بهشتی در حدی بود ، که ایشان در زیر ضربات مشت و لگدهای بازجویان اسلامی جان خود را از دست داد .

ستار بهشتی تنها یک وبلاگ نویس بود که به مانند شاعر صدر اسلام خانم (عصماء) دچار غضب باورمندان لشکر ( الله ) شد.

ستار بهشتی قربانی الیت جامعه و به اصطلاح روشن اندیشان کشورمان قرار گرفت. روشن اندیشانی که همچنان این جنایت حکومت را به سواستفاده از دین مبین اسلام تعبیر میکنند و شهامت حتا اظهار نظر در ارتباط با موازین اسلامی را ندارند.

ستار بهشتی قربانی شورشیان 57 قرار گرفت ، شورشیانی که از هر دار و دسته از چپ تا اسلامگرا برای نابودی ایران در برابر محمد رضا شاه ایرانساز ایستادند و در برابر خمینی ویرانگر تا کمر خم شدند ، این شورشیان حتا فکر نکردند چگونه یک بازمانده تازی پیشه با اندیشه ای مخرب اسلامی که راه پیامبر اسلام را به صورت جدی دنبال میکند، میتواند برای آنان دمکراسی و آزادی به ارمغان بیاورد .

آیا شورشیان 57 بابت مرگ ستارها که هیچ نقشی در وضعیت کنونی ایران ایفا نکردند از ملت فهیم ایران نبایستی پوزش بخواهند ؟

امروز خویشکاری هر ایرانی با وجدانی است که مرگ ستار بهشتی را ریشه یابی کند و در ارتباط با علل اصلی مرگ ستارهای کشورمان سخن بگوید.

ریشه مرگ ستار بهشتی بی شک فرهنگ واپسگرای اسلام میباشد، امروز میبایست تیغ حملات را به خود موازین خشونت آمیز و غیر انسانی اسلام نشانه گرفت، موازینی که به وسیله آن خود پیامبر اسلام مخالفینش را مورد شکنجه و کشتار قرار میداد ( مانند کعب بن اشرف از قوم خیبر) و در ثانی پس از شکنجه و کشتار مخالفینش با زنان آنان همبستر میشد ( مانند ریحانه از قوم بنی قریظه) .

حال روشن اندیشان و فلسفه پردازان ما چرا این سخنان را بازگو نمیکنند جایی بسی شگفت است ، زیرا رسالت یک روشن اندیش بازگو حقایق است اما شوربختانه تاریخ کشور ما همیشه شاهد روشنفکران کاذب بوده که در برابر اسلام نه اینکه سکوت اختیار کردند بلکه پس از مرگ جوانان ایران وضو گرفته و در برابر امامشان ( خمینی ) صلات نیز خوانده اند .

در آخر پرسشی از این روشنفکران مذهبی و جریانات چپ دارم در انتظار جان چند هزار ستار بهشتی هستید تا لب به درستی باز کنید ؟

نوشته امید دانا

 

2 نظر برای “ستار بهشتی ها قربانی اسلامگرایی و روشنفکران 57

  1. مشکل اینه که ما همش از جامعه مدنی میگیم و عدم خشونت . اونا هم خیالشون راحته که هر غلطی بکنن بعدش ما میایم و بهشون نهایتن میگیم که بدی بدی بدی!!

    اگه هر آخوند و بسیجی رو که تنها گیر بیاریم خشتکش رو بکشیم سرش دیگه از این غلط ها نمیکنن

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s